20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Textil
...
Kategorie
Textil
Textil se slevovým kódem
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Závěsy a záclony
Koupelnový textil
Kuchyňský textil
Rolety a žaluzie
Potahy na sedací nábytek
Zahradní textil
Dětský textil
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (5)
Slevový kód
7 926 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Wenko
Koupelnová předložka Urla
Pratelná, šedá, 60x90 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
584 Kč
s kódem
730 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Sprchový závěs Amber
S potiskem, světle šedý, 180x200 cm
(3)
Skladem
287 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Velvet and Faux Fur
Z mikroplyše, tmavě šedá, 150x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
879 Kč
s kódem
1 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
ZicZac
Prostírání Troja
Z eko kůže, 45x33 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-20 % s kódem
Dakls
Prostírání
Látkové, pratelné, 33x48 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Easy Iron
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, z mikrovlákna, zelenomodré, 185x200 cm
(3)
Skladem
311 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Zone
Osuška Classic
Froté, taupe, 70x140 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
554 Kč
s kódem
692 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Kuchyňská rukavice Adam
Silikonová/ze směsi vláken, tmavě šedá, 18x30 cm
(3)
Skladem
191 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Sprchový závěs Dotty
Bílý, 180x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
311 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Native Natural
Deka Hoop
Vlněná, modrá, 140x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 351 Kč
s kódem
1 689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Vipack
Dětský stan Astro
Do postýlky, modrý, 85x95 cm, výška 100 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
1 855 Kč
s kódem
2 319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětská osuška Wednesday
Bavlněná, fialová, 70x140 cm
(3)
Skladem
202 Kč
s kódem
253 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Bianca
Koupelnová předložka Aspen Bobble
Pratelná, růžová, 50x120 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
687 Kč
s kódem
859 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Restilo
Ručníky a osušky v sadě Marina
10 ks, froté, bavlněné, v levandulové barvě, 4x malý ručník (30x50)/4x střední ručník (50x100)/2x osuška (70x140)
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 503 Kč
s kódem
1 879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Počet kusů (2)
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Minecraft Survival Mode
40x40 cm
(3)
Skladem
191 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Velvet
Dimout, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, sametový, vínový, 140x270 cm
(3)
Skladem
463 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Deka Merry-go-round
Z recyklované bavlny, bílá/hnědá, 130x160 cm
(3)
Skladem
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Universe of Sleeping
Přikrývka Capella Warm
S péřovou výplní, zimní, 140x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
4 159 Kč
s kódem
5 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Premium
-20 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Koupelnová předložka Retro
Pratelná, z bio bavlny, modrá/hnědá, 50x80 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
551 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Coffee shop
Plastové, 28,5x44 cm
(3)
Skladem
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Indy
Bavlněný, béžový, se snímatelným potahem, 30x50 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Mijolnir
Set přehozu a povlaku na polštář Olivia
Z bavlny Renforcé, šedý, 200x220 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
2 151 Kč
s kódem
2 689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Deka Mouton
Z umělé kožešiny, krémová, 220x240 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 319 Kč
s kódem
1 649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Andrea Simone
Prostěradlo Boxspring
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, béžové, 200x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (7)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Podsedák Twily
Na zavazování, 38x38 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
159 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
JAHU collections
Povlak na polštář Stripe
Sametový, na zip, 45x45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
191 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka Cosy
Z mikroplyše, světle šedá, 130x160 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
287 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
Good Morning
Prostěradlo Plain Flanel
Napínací, na jednolůžko, flanelové, hnědé, 90x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
415 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Přehoz Arya
Z mikroflanelu, světle hnědý, 180x220 cm
(3)
Skladem
562 Kč
s kódem
702 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Goldira
Plastové, s pruhy, 30x45 cm
(3)
Skladem
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě Flowers
2 ks, pratelné, 60x100 cm
(3)
Skladem
527 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Zone
Ručník Inu
Froté, taupe, 50x100 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
330 Kč
s kódem
412 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Brushed
Na dvoulůžko, na knoflíky, teplé, flanelové, šedé, 200x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
879 Kč
s kódem
1 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky na vlasy v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí, bavlněné, růžové, 20x13 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
367 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
230 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Linen Tales
Prostěradlo Linen Tales for Bonami
Napínací, na dvoulůžko, s příměsí lnu, bílé, 160x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
1 599 Kč
s kódem
1 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Prostírání v sadě Nutcracker
4 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, 30x46 cm
(3)
Skladem
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
137 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Marie Cat "Friends"
Do postýlky, oboustranné, na zip, bílé, bavlněné, 100x135 cm
(3)
Skladem
362 Kč
s kódem
453 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlněná, tmavě zelená, 90x150 cm
(3)
Skladem
423 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Utěrka Farm
Bavlněná, krémová, 50x70 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
183 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
JAHU collections
Povlak na polštář Amy
Sametový, na zip, 45x45 cm
(3)
Skladem
183 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Constellation
S vánočním motivem, bílý, 150x240 cm
(3)
Skladem
407 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Marie Cat "Bow"
Do postýlky, oboustranné, na zip, bílé, bavlněné, 100x135 cm
(3)
Skladem
356 Kč
s kódem
445 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Koupelnová předložka Bobble
Pratelná, tmavě šedá, 50x80 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+12
+13
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Cosy Diamond
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé/teplé, z mikroplyše, s geometrickým vzorem, bílé, 135x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
927 Kč
s kódem
1 159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětská osuška Wednesday
Bavlněná, černá/fialová, 70x140 cm
(3)
Skladem
215 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Their Nibs
Povlečení Mon Coeur
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, bavlněné, s potiskem, bílé/růžové, 200x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
919 Kč
s kódem
1 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Chňapky v sadě Cuisiline
2 ks, z recyklované bavlny, béžové, 18x28 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
156 Kč
s kódem
195 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě So Soft Easy Iron
4 ks, z mikrovlákna, zakládací, 50x75 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
92 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
1
...
44
45
46
...
166
Načíst další
Související kategorie
Kuchyňský textil
Závěsy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Koupelnový textil
Dětský textil
Zahradní textil