20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Textil
...
Kategorie
Textil
Textil se slevovým kódem
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Závěsy a záclony
Koupelnový textil
Kuchyňský textil
Rolety a žaluzie
Potahy na sedací nábytek
Zahradní textil
Dětský textil
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (5)
Slevový kód
7 948 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Light & Living
Dekorační polštář Fasano
Bavlněný, krémový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Prostírání Noura
S příměsí lnu, pratelné, 30x43 cm
Skladem
191 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 20 ks
IHR
Ubrousky v sadě Pikkukellukka
20 ks, papírové, s květinovými vzory, 33x33 cm
(3)
Skladem
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ručníky v sadě Retro
2 ks, froté, z bio bavlny, světle žluté/fialové, 40x55 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
583 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
365 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Filumi
Potah Talo
Na pohovku, 2místný, bílý
(31)
Skladem
Poslední kousky
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Rex London
Utěrka Cup Final
Bavlněná, 50x70 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
215 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Maximex
Zástěra
2 ks, červená/modrá
(3)
Skladem
Poslední kousky
583 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Butter Kings
Prostírání v sadě Delicate Green
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, 35x45 cm
Skladem
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Zástěra Farm
Bavlněná, krémová
(2)
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Red flower
Plastové, s květinovým vzorem, 28,5x44 cm
(8)
Skladem
95 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
My House
Osuška Valencia
Froté, bavlněná, hnědá, 70x140 cm
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Mijolnir
Povlečení Blatt
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, luxusní, z bavlněného saténu, s květinovým vzorem, šedobéžové, 240x220 cm
Skladem
831 Kč
s kódem
1 039 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Twily
Závěsný systém tyč, hnědý, 135x180 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
423 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Carli Tie
Dimout, závěsný systém tyč, krémový, 140x250 cm
(1)
Skladem
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Bridgerton Regal Birds
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, teplé/luxusní, sametové, béžové, 230x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 255 Kč
s kódem
1 569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
PT LIVING
Dekorační polštář Tono
Sametový, růžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousek
599 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
Wenko
Chňapky v sadě Wesi
2 ks, silikonové, černé, 16x16 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
183 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
115 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka
Z mikroplyše, růžová, 130x170 cm
(13)
Skladem
Poslední kousek
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Oscar
Napínací, na jednolůžko, z mikrovlákna, světle šedé, 90x190 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
191 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Dakls
Prostírání Stars
Látkové, s hvězdičkami, 32x45 cm
Skladem
159 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Good Morning
Župan Polyvelvet
Velikost XL/XXL, z mikroplyše, béžový
(1)
Skladem
Poslední kousek
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Velikost (3)
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Koupelnová předložka Luca
Hnědá, 60x60 cm
(8)
Skladem
423 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 20 ks
IHR
Ubrousky v sadě Mohana
20 ks, papírové, s květinovými vzory, 33x33 cm
(11)
Skladem
Poslední kousek
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
7 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Glitter
Plastové, 30x44 cm
(1)
Skladem
87 Kč
s kódem
109 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Euromant
Deka Linen
S příměsí bavlny, modrá, 140x180 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 079 Kč
s kódem
1 349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mila Home
Povlak na polštář Ruffled
S příměsí bavlny, na zip, 40x40 cm
Skladem
Poslední kousky
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-20 % s kódem
JUNA
Utěrka Christmas Fable
S příměsí bavlny, s vánočním motivem, tmavě zelená, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Essentiel
Bílý, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
191 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Rex London
Utěrka Boat Race
Bavlněná, modrá, 50x70 cm
Skladem
Poslední kousky
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětská deka Gamer
Z mikroplyše, černá/modrá, 130x170 cm
Skladem
Poslední kousky
311 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Ručník Geo
Froté, bavlněný, tmavě zelený, 50x95 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě Brushed
2 ks, flanelové, zakládací, 50x75 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódem
Wigiwama
Dětský pohovkový polštář Ball
Z textilie bouclé, světle hnědý, váha 800 g
Skladem
Poslední kousky
1 543 Kč
s kódem
1 929 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Dakls
Ohřívač rukou
Šedý, 12x7 cm
(6)
Skladem
143 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Descanso
Povlečení Novara
Na dvoulůžko/prodloužené, otevřené, s květinovým vzorem, šedé, 200x220 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
2 567 Kč
s kódem
3 209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Essentials
2 ks, koňakově hnědé, 50x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
255 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
160 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Good Morning
Plážová osuška Happy lamas
Dětská, sametová, s potiskem, 75x150 cm
Skladem
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Kitchen
Omyvatelný, z PVC, 140x240 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Artchic
S ornamentem, zelený, ø 180 cm
(2)
Skladem
303 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Ribbed
Manšestrový, hnědý, se snímatelným potahem, 40x40 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Songbird
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, bílé/růžové, 230x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
671 Kč
s kódem
839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-20 % s kódem
JUNA
Kuchyňská rukavice Christmas Fable
S vánočním motivem, béžová, 17x33 cm
Skladem
287 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Baleares
Omyvatelný, z PVC, zelený, 140x240 cm
Skladem
Poslední kousek
374 Kč
s kódem
468 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Župan Cozy
Velikost S/M, z mikroplyše, šedý
(3)
Skladem
Poslední kousek
959 Kč
s kódem
1 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Velikost (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Salcombe Boats
Bavlněný, s potiskem, 32x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Butter Kings
Deka a povlak na polštář v sadě Sweet Bunnies
Prošívaná, z bavlněného saténu, růžová, 140x200 cm
Skladem
2 023 Kč
s kódem
2 529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Rex London
Prostírání Crochet
S příměsí bavlny, pratelné, ø 35 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Filumi
Závěs Velto
Dimout, závěsný systém tyč, sametový, zelený, 140x175 cm
(4)
Skladem
919 Kč
s kódem
1 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
1
...
94
95
96
...
166
Načíst další
Související kategorie
Kuchyňský textil
Závěsy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Koupelnový textil
Dětský textil
Zahradní textil