20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Textil
...
Kategorie
Textil
Luxusní textil se slevovým kódem
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Závěsy a záclony
Koupelnový textil
Kuchyňský textil
Rolety a žaluzie
Potahy na sedací nábytek
Zahradní textil
Dětský textil
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (5)
Slevový kód
7 943 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Biolina
Napínací, na dvoulůžko, z bio bavlny, zelené, 160x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Stag Check
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, kostkované, zelené, 200x200 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář
Z umělé kožešiny, zelený, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(35)
Skladem
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-20 % s kódem
Wenko
Koupelnová předložka Tara
Pratelná, z recyklovaného plastu, černobílá, 50x80 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, černá, 170x210 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Gardinia
Roleta Vela
Bambusová, černá/v přírodní barvě, 100x160 cm
Doručíme od 8. 10. 2026
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Na dvoulůžko, bavlněné, černé, 240x300 cm
(4)
Doručíme od 21. 10. 2026
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Game Over
Na dvoulůžko, oboustranné, na knoflíky, černé, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Christmas Stripe
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, červené/bílé, 200x200 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Halloween Highland Cow
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, šedobéžové, 200x200 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Gardinia
Roleta Zebra Natur
Den a noc, šedá, 80x150 cm
(2)
Doručíme od 8. 10. 2026
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Angelia
Napínací, na dvoulůžko, mušelínové, šedé, 160x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-20 % s kódem
Restilo
Přehoz Meadore
Šedý, 220x240 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, šedá, 170x210 cm
(23)
Skladem
Poslední kousky
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ručníky v sadě Diagonal
2 ks, froté, z bio bavlny, žluté, 40x55 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, žluté, 180x200 cm
(2)
Skladem
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Sprchový závěs
Béžový, 180x200 cm
(88)
Skladem
558 Kč
s kódem
697 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Oblíbené
My House
Prostěradlo Micro
Napínací, na dvoulůžko, z mikroplyše, béžové, 180x200 cm
(42)
Skladem
Poslední kousky
556 Kč
s kódem
695 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Zone
Koupelnová předložka Inu
Pratelná, bílá, 50x80 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
556 Kč
s kódem
695 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Minecraft Survival Mode
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, zelené/černé, bavlněné, 140x200 cm
(15)
Skladem
554 Kč
s kódem
693 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Zone
Osuška Classic
Bílá, 70x140 cm
(17)
Skladem
554 Kč
s kódem
692 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
Premium
-20 % s kódem
Cam Cam Copenhagen
Dětský polštářek Bows
Se snímatelným potahem, z bio bavlny, světle žlutý/růžový, 35x35 cm
Skladem
Poslední kousky
554 Kč
s kódem
692 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Dětské povlečení Licorne
Na jednolůžko, na patentku, růžové, bavlněné, 140x200 cm
(2)
Skladem
554 Kč
s kódem
692 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Cam Cam Copenhagen
Kapsář na dětskou postýlku Dreamland
Z bio bavlny, slonovinový
Skladem
Poslední kousky
554 Kč
s kódem
692 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Zone
Osuška Classic
Světle šedá, 70x140 cm
(6)
Skladem
554 Kč
s kódem
692 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Zone
Osuška Classic
Froté, taupe, 70x140 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
554 Kč
s kódem
692 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (4)
Premium
-20 % s kódem
Zone
Osuška Classic
Tmavě modrá, 70x140 cm
(14)
Skladem
Poslední kousky
554 Kč
s kódem
692 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
-20 % s kódem
Oblíbené
douceur d'intérieur
Prostěradlo Biolina
Napínací, na dvoulůžko, z bio bavlny, zelené, 180x200 cm
(21)
Skladem
554 Kč
s kódem
692 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Přehoz Arya
Z mikroflanelu, šedý, 180x220 cm
(4)
Skladem
554 Kč
s kódem
692 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Premium
-20 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Koupelnová předložka Retro
Pratelná, do sprchy, z bio bavlny, antracitová/béžová, 50x80 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
551 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ručníky v sadě Retro
2 ks, froté, z bio bavlny, antracitové/béžové, 40x55 cm
(32)
Skladem
Poslední kousek
551 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
345 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
Premium
-20 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Ručník Retro
Froté, z bio bavlny, antracitový/béžový, 50x90 cm
(32)
Skladem
Poslední kousky
551 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Mickey "Hello"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, modré, bavlněné, 140x200 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
551 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Design Letters
Utěrky v sadě
2 ks, béžové, 40x60 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
551 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
345 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Rex London
Termofor Wild Flowers
Bavlněný, 1,2 l
Skladem
Poslední kousky
551 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Cove Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, béžové, 135x200 cm
(2)
Skladem
551 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
Na prodejně
-20 % s kódem
Gardinia
Roleta Mini Termo
Béžová, 57x150 cm
(1)
Doručíme od 8. 10. 2026
551 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (7)
-20 % s kódem
Restilo
Prostěradlo Ruby
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, froté, béžové, 160x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
551 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Stag
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, hnědé, 135x200 cm
(174)
Skladem
551 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non-Iron
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé, béžové, 260x220 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
551 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Epping Textured Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, s pruhy, béžové, 135x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
551 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Restilo
Přehoz Ophelia
Prošívaný, z mikrovlákna, béžový, 220x240 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
551 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Přehoz Adele
Béžový, 240x260 cm
(23)
Skladem
Poslední kousky
551 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Eva
Závěsný systém tyč, sametový, béžový, 135x260 cm
Skladem
551 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Rex London
Koupelnová předložka Whale
Pratelná, bílá/modrá, 52,5x83 cm
(39)
Skladem
551 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Meadowsweet Floral
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy/s květinovým vzorem, bílé/zelené, 135x200 cm
(59)
Skladem
551 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
Na prodejně
-20 % s kódem
Rex London
Koupelnová předložka Rainbow
Pratelná, bílá, 52,5x83 cm
(16)
Skladem
551 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
HIP
Prostěradlo Cotsat
Napínací, na dvoulůžko, z bavlněného saténu, bílé, 140x200 cm
(16)
Skladem
551 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
1
...
73
74
75
...
166
Načíst další
Související kategorie
Kuchyňský textil
Závěsy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Koupelnový textil
Dětský textil
Zahradní textil