20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Textil
...
Kategorie
Textil
Luxusní textil se slevovým kódem
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Závěsy a záclony
Koupelnový textil
Kuchyňský textil
Rolety a žaluzie
Potahy na sedací nábytek
Zahradní textil
Dětský textil
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (5)
Slevový kód
7 932 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Strawberry Frills
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, růžové, 135x200 cm
(5)
Skladem
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Zone
Osuška Sauna
Froté, bavlněná, světle hnědá, 70x140 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Spring Gonks
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, kostkované, světle zelené, 200x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Zone
Osuška Time
Froté, bavlněná, s geometrickými vzory, světle šedá, 70x140 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 3 ks
Cam Cam Copenhagen
Pleny Sea Garden
3 ks, světle žlutá, z bio bavlny, 70x70 cm
Skladem
Poslední kousek
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
223 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Zone
Osuška Sauna
Froté, bavlněná, taupe, 70x140 cm
Skladem
Poslední kousek
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Gardinia
Roleta Zebra Silvalin
Den a noc, taupe, 68x215 cm
(1)
Doručíme od 8. 10. 2026
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
-20 % s kódem
Oblíbené
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, tmavě modré, 180x200 cm
(26)
Skladem
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, s pruhy, tmavě modré, 135x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Percaline
Napínací, na dvoulůžko, z bavlněného perkálu, tmavě modré, 160x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ručníky v sadě Soft
2 ks, froté, z bio bavlny, tmavě modré/šedé, 40x55 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
335 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, oranžové, 180x200 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (4)
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Zone
Osuška Sauna
Froté, bavlněná, tmavě zelená, 70x140 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ručníky v sadě Soft
2 ks, froté, z bio bavlny, tmavě zelené/modré, 40x55 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
335 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, tmavě šedé, 180x200 cm
(9)
Skladem
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (4)
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Povlak na polštář Christmas Print
Lněný, na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 40x40 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Koupelnová předložka Nova Arte
Pratelná, do sprchy, z bio bavlny, vínová/šedobéžová, 50x80 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Foutastic
Koupelnové předložky v sadě
2 ks, pratelné, zelené/šedé, 60x100 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, zelené/šedé, 180x200 cm
(28)
Skladem
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Grasmere Floral
Na jednolůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, zelené/hnědé, 135x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Pineapple Elephant
Závěs Zanzibar Woven Stripe
Závěsný systém tyč, s pruhy, zelený, 140x229 cm
(1)
Skladem
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Roleta Occult
Textilní, černá, 90x180 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Zone
Osuška Classic
Froté, šalvějově zelená, 70x140 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Deka Ecossais
S beránkem, šedá, 125x150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Baline
Šedá, 50x70 cm
Skladem
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, šedé, 180x200 cm
(16)
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, s pruhy, šedé, 135x200 cm
(90)
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Na dvoulůžko, perkálové, šedé, 275x275 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Dramatic Floral
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, růžové/šedé, 135x200 cm
(28)
Doručíme od 3. 11. 2026
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Satin Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní, damaškové, s pruhy, šedé, 135x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Sehlbach
Závěs
Závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, šedý, 140x245 cm
Doručíme od 8. 10. 2026
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Kierra
Dimout, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, žlutý, 140x270 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
+ Způsob uchycení (2)
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Dětské povlečení Roxy
Na jednolůžko, oboustranné, na patentku, bílé/v terakotové barvě, bavlněné, 140x200 cm
(5)
Skladem
534 Kč
s kódem
668 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Angelia
Napínací, na dvoulůžko, mušelínové, béžové, 160x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
531 Kč
s kódem
664 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Angelia
Napínací, na dvoulůžko, mušelínové, růžové, 160x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
531 Kč
s kódem
664 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-20 % s kódem
Oblíbené
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Lilo and Stitch
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, modré/fialové, bavlněné, 140x200 cm
(27)
Skladem
530 Kč
s kódem
662 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Suerta
Lněný, na zip, 50x50 cm
Skladem
Poslední kousky
530 Kč
s kódem
662 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Selise
S příměsí vlny, na zip, s abstraktním vzorem/strukturovaný, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
530 Kč
s kódem
662 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Star Wars Baby Yoda
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bílé, bavlněné, 140x200 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
529 Kč
s kódem
661 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Nety
S příměsí bavlny, na zip, s geometrickým vzorem/kostkovaný, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
528 Kč
s kódem
660 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Bonami Selection
Dětské povlečení Dogs
Do postýlky, oboustranné, na zip, modré, bavlněné, 100x135 cm
(6)
Skladem
527 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Countryside Floral
Bavlněný, béžový, se snímatelným potahem, 30x50 cm
(19)
Doručíme od 3. 11. 2026
527 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Ubrus Christmas Town
Bavlněný, s potiskem, béžový, 132x178 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
527 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Záclona Marius
Závěsný systém tyč, s abstraktním vzorem, béžová, 140x280 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
527 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě Dreamcatcher
2 ks, pratelné, béžové, 60x100 cm
Skladem
Poslední kousky
527 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Sass & Belle
Termofor Olivia
Z mikroplyše, béžový, 700 ml
Skladem
527 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Valeta
Závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, béžový, 140x250 cm
(4)
Doručíme od 15. 10. 2026
527 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
B.E.S.
Prostěradlo Jersey Lycra
Napínací, na jednolůžko, jersey, bílé, 90x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
527 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
1
...
78
79
80
...
166
Načíst další
Související kategorie
Kuchyňský textil
Závěsy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Koupelnový textil
Dětský textil
Zahradní textil