20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Textil
...
Kategorie
Textil
Luxusní textil se slevovým kódem
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Závěsy a záclony
Koupelnový textil
Kuchyňský textil
Rolety a žaluzie
Potahy na sedací nábytek
Zahradní textil
Dětský textil
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (5)
Slevový kód
7 938 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
OYOY Living Design
Povlak na polštář Kara
Bavlněný, na zip, s pruhy, 30x60 cm
Skladem
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
OYOY Living Design
Povlak na polštář Kara
Bavlněný, na zip, s pruhy, 30x60 cm
Skladem
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Rex London
Koupelnová předložka White Dove
Pratelná, broskvová, 50x80 cm
Skladem
Poslední kousek
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, béžová, 170x210 cm
(49)
Doručíme od 15. 10. 2026
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Wenko
Koupelnová předložka
Plastová, béžová, 50x80 cm
(18)
Doručíme od 16. 10. 2026
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Casa Selección
Záclona Relief Arch
Závěsný systém tyč, béžová, 140x260 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Pineapple Elephant
Závěs Zanzibar Woven Stripe
Závěsný systém tyč, s pruhy, béžový, 140x229 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Casa Selección
Deka Fur Velvet
Z mikroplyše, bílá, 130x160 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Zone
Osuška Sauna
Froté, bavlněná, bílá, 70x140 cm
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Gardinia
Záclona Grafik
Závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, s geometrickými vzory, bílá, 140x175 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Rex London
Koupelnová předložka Blue Flowers
Pratelná, bílá/modrá, 50x80 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, bílé, 180x200 cm
(35)
Skladem
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Good Morning
Prostěradlo Plain Flanel
Napínací, na dvoulůžko, flanelové, bílé, 140x200 cm
(2)
Skladem
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Na dvoulůžko, perkálové, bílé, 275x275 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Mono Satin Stitch
Na jednolůžko, na knoflíky, saténové, bílé, 135x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Polka Dot
Na jednolůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, s puntíky, bílé/růžové, 135x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Mono Frill
Na jednolůžko, na knoflíky, bílé/růžové, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Polka Dot
Na jednolůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, s puntíky, bílé/zelené, 135x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Kalinda
Závěsný systém tyč, bílý, 140x240 cm
Skladem
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Oblíbené
Bonami Essentials
Přikrývka Medium
Celoroční, 140x200 cm
(84)
Skladem
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
Na prodejně
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka Alpana
Bavlněná, béžová, 130x170 cm
(18)
Skladem
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Mila Home
Dekorační polštář
Zelený, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(1)
Doručíme od 14. 12. 2026
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Rabbit
Z mikroplyše, krémový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(5)
Doručíme od 6. 11. 2026
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Rabbit
Z mikroplyše, okrově žlutý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Cotton Slub Home
Bavlněný, krémový, se snímatelným potahem, 30x50 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Frilled Christmas Tree
S vánočním motivem, tmavě zelený/v přírodní barvě, 45x45 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Knot
Hnědý, ø 30 cm
(6)
Skladem
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ručníky v sadě Soft
2 ks, froté, z bio bavlny, hnědé, 40x55 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
335 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-20 % s kódem
Good Morning
Prostěradlo Plain Flanel
Napínací, na dvoulůžko, flanelové, hnědé, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Mila Home Luxury
Běhoun na stůl Wicker
Jutový, 35x100 cm
Skladem
Poslední kousek
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Brushed
Na jednolůžko, na knoflíky, teplé, flanelové, khaki, 135x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Zone
Osuška Classic
Froté, khaki, 70x140 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Rex London
Koupelnová předložka Bathing Feet
Pratelná, 50x80 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Rex London
Koupelnová předložka Butterfly
Pratelná, 50x80 cm
Skladem
Poslední kousek
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Rex London
Koupelnová předložka Swimmer
Pratelná, 50x80 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě
2 ks, pratelné, 60x100 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě Cracks
2 ks, pratelné, černé/ve zlaté barvě, 60x100 cm
(49)
Doručíme od 14. 12. 2026
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Na dvoulůžko, perkálové, krémové, 275x275 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Satin Stripe
Na dvoulůžko, na knoflíky, saténové, strukturovaný, krémové, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Kapsa na příbor Light Grey
2 ks, lněná, 23x23 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
335 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě Optic
2 ks, pratelné, modré/šedé, 60x100 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Na dvoulůžko, bavlněné, modré, 240x300 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Polštář Luxury Box
Na spaní, 40x60 cm
(1)
Skladem
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Polštář Luxury Hotel
Na spaní, 48x74 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě Art Deco Pearl
2 ks, s ornamenty, zakládací, 50x75 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
335 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Restilo
Přehoz Ophelia
Prošívaný, z mikrovlákna, v petrolejové barvě, 220x240 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Gardinia
Roleta Zebra Silvalin
Den a noc, v přírodní barvě, 68x215 cm
(1)
Doručíme od 8. 10. 2026
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
-20 % s kódem
Rex London
Koupelnová předložka And Relax
Pratelná, růžová, 50x80 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
77
78
79
...
166
Načíst další
Související kategorie
Kuchyňský textil
Závěsy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Koupelnový textil
Dětský textil
Zahradní textil