20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Textil
...
Kategorie
Textil
Luxusní textil se slevovým kódem
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Závěsy a záclony
Koupelnový textil
Kuchyňský textil
Rolety a žaluzie
Potahy na sedací nábytek
Zahradní textil
Dětský textil
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (5)
Slevový kód
7 939 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Povlak na polštář Amber Bronze Stripes
Lněný, na zip, s pruhy, 40x40 cm
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Hübsch
Ručník Promenade
Froté, bavlněný, modrý/fialový, 50x100 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Pineapple Elephant
Záclona Zanzibar Stripe
Závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, modrá, 140x229 cm
(5)
Skladem
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Deka Ethan
Z recyklované bavlny, modrá/béžová, 130x160 cm
(1)
Skladem
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
B.E.S.
Prostěradlo Exclusive
Na dvoulůžko, z mikroflanelu, modré, 180x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Woodland Gonks
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, oranžové/hnědé, 200x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Meadowsweet Floral
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy/s květinovým vzorem, bílé/růžové, 135x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Sweets and Treats
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, růžové, 200x200 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Nutcracker Stripe
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, růžové/fialové, 200x200 cm
(126)
Doručíme od 3. 11. 2026
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Foutastic
Ručníky v sadě Rainbow
4 ks, froté, bavlněné, žluté/oranžové, 50x90 cm
(152)
Doručíme od 3. 11. 2026
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
170 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Carli
Dimout, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, slonovinový, 200x250 cm
Skladem
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Velari
Závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, slonovinový, 140x270 cm
(1)
Skladem
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Kierra
Dimout, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, starorůžový, 140x270 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
+ Způsob uchycení (2)
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Percaline
Napínací, na dvoulůžko, z bavlněného perkálu, světle hnědé, 160x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Foutastic
Ručníky v sadě Daniela
2 ks, froté, bavlněné, světle modré, 50x90 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
340 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Kierra
Dimout, závěsný systém tyč, světle šedý, 140x270 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Způsob uchycení (2)
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Kierra
Dimout, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, světle šedý, 140x270 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
+ Způsob uchycení (2)
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Kierra
Dimout, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, tmavě modrý, 140x270 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
-20 % s kódem
HIP
Prostěradlo Cotsat
Napínací, na dvoulůžko, z bavlněného saténu, tmavě zelené, 140x200 cm
(19)
Skladem
Poslední kousek
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Kierra
Dimout, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, tmavě zelený, 140x270 cm
(5)
Skladem
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
+ Způsob uchycení (2)
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, tmavě šedá, 170x210 cm
(27)
Skladem
Poslední kousky
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Kierra
Dimout, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, tmavě šedý, 140x270 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, tyrkysová, 170x210 cm
(22)
Skladem
Poslední kousky
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Kate Louise
Ubrus Floral Symetry
S vánočním motivem, s potiskem/s květinovým vzorem, černý, 135x180 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Cove Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, zelené, 135x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Pineapple Elephant
Záclona Zanzibar Stripe
Závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, v terakotové barvě, 140x229 cm
(3)
Skladem
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Kierra
Dimout, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, černý, 140x270 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Ochrana proti průvanu Candy Cane
Červená/bílá, 20x90 cm
Skladem
Poslední kousky
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Kierra
Dimout, závěsný systém tyč, šedobéžový, 140x270 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Způsob uchycení (2)
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Kierra
Dimout, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, šedobéžový, 140x270 cm
(10)
Skladem
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
+ Způsob uchycení (2)
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Gardinia
Roleta Mini Termo
Šedá, 72,5x150 cm
(1)
Doručíme od 8. 10. 2026
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (7)
-20 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Kelso
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s geometrickým vzorem, šedé, 135x200 cm
(57)
Skladem
Poslední kousky
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Easy Iron
Na dvoulůžko, na knoflíky, z mikrovlákna, šedé, 200x200 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Kierra
Dimout, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, šedý, 140x270 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
+ Způsob uchycení (2)
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Kierra
Dimout, závěsný systém tyč, šedý, 140x270 cm
(368)
Skladem
Poslední kousky
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Způsob uchycení (2)
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Larsson Geo
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s geometrickým vzorem, žluté, 135x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Canterbury
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s puntíky/s květinovým vzorem, žluté, 135x200 cm
(41)
Skladem
Poslední kousky
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Zone
Koupelnová předložka Classic
Pratelná, černá, 50x80 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
541 Kč
s kódem
676 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
Premium
-20 % s kódem
Zone
Koupelnová předložka Classic
Pratelná, béžová, 50x80 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
540 Kč
s kódem
675 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
-20 % s kódem
Restilo
Přehoz Softa
Prošívaný, z mikrovlákna, růžový/tmavě šedý, 220x240 cm
(21)
Skladem
Poslední kousky
539 Kč
s kódem
674 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Kave Home
Ručník Sedora
Froté, bavlněný, bílý/zelený, 50x90 cm
Doručíme od 4. 12. 2026
538 Kč
s kódem
673 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Wenko
Kuchyňské rukavice v sadě Ada
2 ks, šedé, 17x33 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
538 Kč
s kódem
673 Kč bez kódu
337 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Kave Home
Ručník Dorane
Froté, bavlněný, oranžový/béžový, 50x90 cm
Doručíme od 4. 12. 2026
538 Kč
s kódem
673 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Wenko
Sprchový závěs Agate
S abstraktním vzorem, 180x200 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
538 Kč
s kódem
673 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Kave Home
Ručník Dorane
Froté, bavlněný, zelený/béžový, 50x90 cm
Skladem
Poslední kousky
538 Kč
s kódem
673 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Kave Home
Ručník Sedora
Froté, bavlněný, žlutý/bílý, 50x90 cm
Doručíme od 4. 12. 2026
538 Kč
s kódem
673 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Restilo
Koupelnová předložka Bati
Pratelná, tyrkysová, 70x120 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
537 Kč
s kódem
671 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Frozen "Sister Purple"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousek
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
76
77
78
...
166
Načíst další
Související kategorie
Kuchyňský textil
Závěsy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Koupelnový textil
Dětský textil
Zahradní textil