20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Textil
...
Kategorie
Textil
Luxusní textil se slevovým kódem
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Závěsy a záclony
Koupelnový textil
Kuchyňský textil
Rolety a žaluzie
Potahy na sedací nábytek
Zahradní textil
Dětský textil
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (5)
Slevový kód
7 916 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Přehoz Arya
Z mikroflanelu, v cihlové barvě, 180x220 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-20 % s kódem
Mijolnir
Prostěradlo
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, světle růžové, 160x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, růžové, 90x140 cm
(64)
Doručíme od 3. 11. 2026
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
315 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Velouriane
Závěsný systém tyč, sametový, růžový, 140x260 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Kierra
Dimout, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, světle zelený, 140x245 cm
(10)
Skladem
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
+ Způsob uchycení (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Melodie
Zatemňovací, závěsný systém tyč, sametový, světle šedý, 135x280 cm
(2)
Skladem
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Sass & Belle
Termofor Deer
Z mikroplyše, hnědý, 700 ml
Skladem
Poslední kousky
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Obscure
Zatemňovací, závěsný systém tyč, z mikrovlákna, tmavě modrý, 140x260 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, tmavě zelené, 90x140 cm
(64)
Doručíme od 3. 11. 2026
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
315 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Havin A Giraffe
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, tyrkysové, 135x200 cm
Skladem
Poslední kousky
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko, jersey, tyrkysové, 200x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Bully
S abstraktním vzorem, antracitový, 150x300 cm
(4)
Skladem
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, vínové, 200x200 cm
(40)
Skladem
Poslední kousek
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
Bonami Essentials
Povlečení Basic
Na dvoulůžko, na zip, nežehlivé, z mikrosaténu, zelené, 200x200 cm
(4)
Skladem
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Ladelle
Zástěra Dash
Modrá/béžová
Skladem
Poslední kousek
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Ručník Grid
Froté, bavlněný, černobílý, 50x100 cm
(3)
Skladem
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
-20 % s kódem
Novinka
Mijolnir
Povlečení Zebra
Na jednolůžko, na knoflíky, se zvířecím vzorem, černé, 140x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, černé, 90x140 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
315 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnová předložka Pebbles
Z paměťové pěny, z paměťové pěny, šedá, 50x80 cm
(153)
Skladem
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Done by Deer
Klip na dudlík Elphee
(7)
Skladem
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Gardinia
Roleta Zebra
Den a noc, šedá, 97x150 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Na dvoulůžko/prodloužené, bavlněné, šedé, 240x300 cm
(81)
Skladem
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, šedé, 90x140 cm
(64)
Doručíme od 3. 11. 2026
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
315 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Kierra
Dimout, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, šedý, 140x245 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
+ Způsob uchycení (2)
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Mijolnir
Povlečení Dide
Na jednolůžko, na knoflíky, s potiskem, žluté/šedé, 140x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Kierra
Dimout, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, žlutý, 140x245 cm
(7)
Skladem
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Deka Isnel
Z recyklované bavlny, modrá/hnědá, 130x160 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
502 Kč
s kódem
628 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Deka Lark
Okrově žlutá/hnědá, 130x160 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
502 Kč
s kódem
628 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětská deka Frey
S pruhy, krémová, 130x160 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
502 Kč
s kódem
628 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Spider-man
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(8)
Skladem
501 Kč
s kódem
626 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Micropolar
Termo/dimout, závěsný systém tyč, z mikrovlákna, béžový, 135x260 cm
(14)
Skladem
501 Kč
s kódem
626 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Avengers
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(9)
Skladem
501 Kč
s kódem
626 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Cam Cam Copenhagen
Pleny Bows
3 ks, růžové/béžové, z bio bavlny, 70x70 cm
Skladem
Poslední kousek
501 Kč
s kódem
626 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Micropolar
Termo/dimout, závěsný systém tyč, z mikrovlákna, černý, 135x260 cm
(11)
Skladem
501 Kč
s kódem
626 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
noo.ma
Utěrky v sadě Abi
2 ks, bavlněné, béžové, 50x63 cm
(1)
Skladem
500 Kč
s kódem
625 Kč bez kódu
313 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Lilo and Stitch "Blue"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, modré, bavlněné, 140x200 cm
(36)
Skladem
500 Kč
s kódem
625 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Roba
Vložka do jídelní židličky Roba style
Zelená
(3)
Skladem
Poslední kousek
499 Kč
s kódem
624 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Foutastic
Koupelnové předložky v sadě
2 ks, pratelné, taupe, 60x100 cm
(81)
Skladem
499 Kč
s kódem
624 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Deka Alk
Khaki/béžová, 130x160 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
498 Kč
s kódem
622 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Deka Haxby
Zelená/krémová, 130x160 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
498 Kč
s kódem
622 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Deka Olica
Z recyklované bavlny, červená, 130x160 cm
Skladem
Poslední kousek
498 Kč
s kódem
622 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Chránič matrace Molly Anti-dust
Antialergenní, 160x200 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
495 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Gardinia
Roleta Plisé Verona Termo
Antracitová, 57x150 cm
(2)
Doručíme od 8. 10. 2026
495 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
Gardinia
Roleta Plisé Verona
Antracitová, 97x150 cm
(9)
Skladem
Poslední kousek
495 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
Bonami Selection
Dětské povlečení Dogs
Do postýlky, oboustranné, na zip, modré, bavlněné, 90x130 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
495 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Jurassic World "T-Rex"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
495 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Jurassic World "Volcano"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(3)
Skladem
495 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Kelso Check
S beránkem, béžová, 130x170 cm
(15)
Skladem
495 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
84
85
86
...
165
Načíst další
Související kategorie
Kuchyňský textil
Závěsy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Koupelnový textil
Dětský textil
Zahradní textil