20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Textil
...
Kategorie
Textil
Luxusní textil se slevovým kódem
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Závěsy a záclony
Koupelnový textil
Kuchyňský textil
Rolety a žaluzie
Potahy na sedací nábytek
Zahradní textil
Dětský textil
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (5)
Slevový kód
7 918 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Spider-man "Blue"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, modré, bavlněné, 140x200 cm
(4)
Skladem
509 Kč
s kódem
636 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Minecraft "We got this"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(12)
Skladem
506 Kč
s kódem
632 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
House Nordic
Dekorační polštář Tavira
Z materiálu bouclé, světle hnědý, se snímatelným potahem, 45x60 cm
(2)
Doručíme od 16. 10. 2026
506 Kč
s kódem
632 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, tmavě šedé, 200x200 cm
(72)
Skladem
Poslední kousky
505 Kč
s kódem
631 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko, jersey, tyrkysové, 220x200 cm
(4)
Doručíme od 15. 10. 2026
505 Kč
s kódem
631 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
Spirella
Sprchový závěs Primo
Vínový, 180x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
504 Kč
s kódem
630 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Spirella
Sprchový závěs Primo
Černý, 180x200 cm
(1)
Doručíme od 13. 10. 2026
504 Kč
s kódem
630 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Spirella
Sprchový závěs Primo
Šedý, 180x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
504 Kč
s kódem
630 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Roleta Forelista
Textilní, antracitová, 90x180 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, antracitové, 180x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Lilo and Stitch
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bílé/fialové, bavlněné, 140x200 cm
(28)
Skladem
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Na dvoulůžko/prodloužené, bavlněné, v lososové barvě, 240x300 cm
(81)
Skladem
Poslední kousky
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Utěrky v sadě Stripes
2 ks, bavlněné, zelené, 50x70 cm
(1)
Skladem
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
315 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Woodland Trees Embroidered
Bavlněný, zelený, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(7)
Doručíme od 3. 11. 2026
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, béžové, 90x140 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
315 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Mendola Fabrics
Záclona Amanda
Závěsný systém kolejnice, s květinovým vzorem, bílá/šedá, 140x245 cm
Skladem
Poslední kousek
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Really Nice Things
Koupelnová předložka Eyes
Pratelná, bílá, 40x60 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Sehlbach
Záclona Diamant Scherli
Závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém/závěsný systém kolejnice, s ornamentem/strukturovaná, bílá, 140x245 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Sehlbach
Záclona Etamine
Závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém/závěsný systém kolejnice, s pruhy, bílá, 140x245 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
Mijolnir
Povlečení Gardenia
Na jednolůžko, na knoflíky, bílé, 140x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
-20 % s kódem
Novinka
Mijolnir
Povlečení Pledsq
Na jednolůžko, na knoflíky, s geometrickým vzorem, bílé, 140x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
Mijolnir
Povlečení Points
Na jednolůžko, na knoflíky, s puntíky, bílé, 140x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, bílé, 90x140 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
315 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Cadria
Na jednolůžko, na patentku, oboustranné, bavlněné, s geometrickým vzorem/kostkované, bílé/béžové, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousek
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Dětské povlečení Dina
Na jednolůžko, oboustranné, na patentku, bílé/zelené, bavlněné, 140x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Crushed Velvet
Sametový, šedý, se snímatelným potahem, 55x55 cm
(14)
Skladem
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Love
S příměsí lnu, béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Christmas Gingerbread Stripe
S vánočním motivem, červený/v přírodní barvě, 30x50 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Cocoon
Z mikroplyše, taupe, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Pippa
Z mikroplyše, hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousek
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Pippa
Z mikroplyše, slonovinový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Doručíme od 6. 11. 2026
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Wave
Z mikroplyše, slonovinový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Doručíme od 6. 11. 2026
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Wave
Z mikroplyše, taupe, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 4 ks
Restilo
Potahy v sadě Sento
Na židli, 4 ks, napínací, 48 cm, hnědé
(1)
Skladem
Poslední kousky
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
157 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Sada (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, hnědé, 90x140 cm
(64)
Doručíme od 3. 11. 2026
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
315 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář
Z umělé kožešiny, světle hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Foutastic
Koupelnové předložky v sadě
2 ks, pratelné, 60x100 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, krémová, 170x210 cm
(40)
Skladem
Poslední kousek
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Mila Home
Koupelnová předložka
Pratelná, sametová, krémová, 60x100 cm
(4)
Doručíme od 14. 12. 2026
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Kierra
Dimout, závěsný systém tyč, krémový, 140x270 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Způsob uchycení (2)
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Bonami Essentials
Přikrývka Light
Letní, 160x200 cm
(10)
Skladem
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
-20 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Prostírání v sadě Candy Cane
4 ks, bavlněná, pratelná, s pruhy, 30x46 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
157 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
Mijolnir
Povlečení Margot
Na jednolůžko, na knoflíky, modré, 140x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
-20 % s kódem
Roba
Pleny Lil Planet
3 ks, růžové, mušelínové, 80x80 cm
(1)
Doručíme od 19. 10. 2026
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Disco Cherries
Plyšový, růžový, 25x30 cm
(5)
Skladem
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Hartman
Podsedák Belize
Venkovní, s květinovým vzorem, 45x46 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
Mijolnir
Povlečení Chloe
Na jednolůžko, na knoflíky, 140x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
-20 % s kódem
Novinka
Mijolnir
Povlečení Juliette
Na jednolůžko, na knoflíky, 140x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
1
...
83
84
85
...
165
Načíst další
Související kategorie
Kuchyňský textil
Závěsy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Koupelnový textil
Dětský textil
Zahradní textil