20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Textil
...
Kategorie
Textil
Luxusní textil se slevovým kódem
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Závěsy a záclony
Koupelnový textil
Kuchyňský textil
Rolety a žaluzie
Potahy na sedací nábytek
Zahradní textil
Dětský textil
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (5)
Slevový kód
7 921 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Gardinia
Roleta Zebra Natur
Den a noc, hnědá, 72,5x150 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Kierra
Dimout, závěsný systém tyč, hnědý, 140x245 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dětský župan Delux
Velikost 9-10 let, z mikroplyše, hnědý
(1)
Skladem
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě Art Modern
2 ks, pratelné, modré/hnědé/béžové, 60x100 cm
(22)
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě Optic
2 ks, šedé/ve zlaté barvě, 60x100 cm
(17)
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Gardinia
Roleta Mini Faro
Krémová, 97x150 cm
Doručíme od 8. 10. 2026
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Gardinia
Roleta Zebra Natur
Den a noc, krémová, 72,5x150 cm
(2)
Doručíme od 8. 10. 2026
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
Gardinia
Roleta Zebra Silvalin
Den a noc, krémová, 72,5x150 cm
(11)
Doručíme od 8. 10. 2026
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
Mijolnir
Povlečení Larum
Na jednolůžko, na knoflíky, z bavlny Renforcé, s potiskem, modré/krémové, 140x200 cm
(7)
Doručíme od 3. 11. 2026
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Bianca
Koupelnová předložka Aspen Bobble
Pratelná, modrá, 50x80 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Ručníky v sadě Pixie
2 ks, froté, bavlněné, modré, 30x50 cm
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
320 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 4 ks
Restilo
Potahy v sadě Sento
Na židli, 4 ks, napínací, 48 cm, modré
(5)
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
160 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Sada (2)
-20 % s kódem
B.E.S.
Zahradní podsedák Anchors
Na lehátko, s potiskem, modrý, 52x148 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
B.E.S.
Zahradní podsedák Fishes
Na lehátko, s potiskem, modrý, 52x148 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
B.E.S.
Zahradní podsedák Seahorse
Na lehátko, s potiskem, modrý, 52x148 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
B.E.S.
Zahradní podsedák Sea Lighthouse
Na lehátko, s potiskem, modrý, 52x148 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Roba
Pleny Lil Planet
3 ks, zelené, mušelínové, 80x80 cm
(4)
Doručíme od 19. 10. 2026
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
My House
Set přehozu a povlaku na polštář Mandala
Prošívaný, žlutý/šedý, 220x240 cm
(15)
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Bianca
Koupelnová předložka Aspen Bobble
Pratelná, růžová, 50x80 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Hello Kitty "Kuromi"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, růžové, bavlněné, 140x200 cm
(1)
Skladem
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Ručníky v sadě Pixie
2 ks, froté, bavlněné, růžové, 30x50 cm
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
320 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Butter Kings
Utěrky v sadě Wine Lover
2 ks, bavlněné, růžové, 50x70 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
320 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě White
2 ks, lněné, 45x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
320 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Kierra
Dimout, závěsný systém tyč, starorůžový, 140x245 cm
(22)
Skladem
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Způsob uchycení (2)
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Gardinia
Roleta Mini Faro
Světle šedá, 97x150 cm
Doručíme od 8. 10. 2026
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Kierra
Dimout, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, světle šedý, 140x245 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Kierra
Dimout, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, tmavě zelený, 140x245 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Gardinia
Roleta Mini Faro
Tmavě šedá, 97x150 cm
Doručíme od 8. 10. 2026
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
Gardinia
Roleta Zebra
Den a noc, tmavě šedá, 97x150 cm
(11)
Doručíme od 8. 10. 2026
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Kierra
Dimout, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, tmavě šedý, 140x245 cm
(368)
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Zástěra Bistro
Bavlněná, červená
(3)
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Easy Iron
Na dvoulůžko, na knoflíky, z mikrovlákna, zelené, 200x200 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Ladelle
Zástěra Eco Recycled
Krémová
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Koupelnová předložka Grid
Pratelná, textilní, černobílá, 50x80 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Foutastic
Koupelnová předložka Cattest
Černá, 80x140 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Plážová osuška Beach Sun
Bavlněná, s nápisem, černá, 78x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
Mijolnir
Povlečení Pled
Na jednolůžko, na knoflíky, s geometrickým vzorem, černé, 140x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Kierra
Dimout, závěsný systém tyč, černý, 140x245 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
B.E.S.
Zahradní podsedák Anchors
Na lehátko, s potiskem, červený/modrý, 52x148 cm
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
B.E.S.
Zahradní podsedák Seahorse
Na lehátko, s potiskem, červený/modrý, 52x148 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 4 ks
Restilo
Potahy v sadě Sento
Na židli, 4 ks, napínací, 48 cm, šedobéžové
(8)
Skladem
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
160 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Sada (2)
-20 % s kódem
Gardinia
Roleta Mini Faro
Šedá, 97x150 cm
Doručíme od 8. 10. 2026
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
Gardinia
Roleta Zebra Natur
Den a noc, šedá, 72,5x150 cm
(2)
Doručíme od 8. 10. 2026
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
Oblíbené
My House
Prostěradlo Micro
Napínací, na dvoulůžko, z mikroplyše, šedé, 180x200 cm
(41)
Skladem
Poslední kousek
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
sada 4 ks
Restilo
Potahy v sadě Sento
Na židli, 4 ks, napínací, 48 cm, šedé
(7)
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
160 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Cosy Sherpa Check
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé/teplé, s beránkem, kostkované, šedé, 135x200 cm
Skladem
Poslední kousek
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Dusky
Zatemňovací, závěsný systém tyč, šedý, 140x240 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Gardinia
Závěs Natur
Závěsný systém tyč, šedý, 140x245 cm
Skladem
Poslední kousek
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
82
83
84
...
166
Načíst další
Související kategorie
Kuchyňský textil
Závěsy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Koupelnový textil
Dětský textil
Zahradní textil