20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Textil
...
Kategorie
Textil
Luxusní textil se slevovým kódem
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Závěsy a záclony
Koupelnový textil
Kuchyňský textil
Rolety a žaluzie
Potahy na sedací nábytek
Zahradní textil
Dětský textil
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (5)
Slevový kód
7 923 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Přehoz Arya
Z mikroflanelu, černý, 180x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-20 % s kódem
Restilo
Deka Mic
Z mikroplyše, červená, 160x210 cm
(8)
Doručíme od 15. 10. 2026
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Novinka
Mijolnir
Povlečení Maze
Na jednolůžko, na knoflíky, šalvějově zelené, 140x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
-20 % s kódem
Foutastic
Koupelnové předložky v sadě
2 ks, pratelné, šedé/hnědé, 60x100 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Gardinia
Roleta Mini Termo
Šedá, 68x150 cm
(1)
Doručíme od 8. 10. 2026
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (7)
-20 % s kódem
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě Cracks
2 ks, pratelné, šedé, 60x100 cm
Skladem
Poslední kousek
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě Mandala
2 ks, pratelné, šedé, 60x100 cm
(13)
Skladem
Poslední kousek
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Yokahama
Zatemňovací, závěsný systém tyč, z mikrovlákna, s květinovým vzorem, šedý, 135x260 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Frozen
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, růžové, bavlněné, 140x200 cm
(22)
Skladem
518 Kč
s kódem
648 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Lilo and Stitch "Wave"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, modré, bavlněné, 140x200 cm
(7)
Skladem
517 Kč
s kódem
646 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Záclona Lissea
Voálová, závěsný systém tyč, bílá, 400x240 cm
(7)
Skladem
516 Kč
s kódem
645 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Dětský závěs Moonlight
Zatemňovací, závěsný systém tyč, s hvězdičkami, šedý, 140x260 cm
(5)
Skladem
516 Kč
s kódem
645 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení se svítícím efektem Frozen
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(17)
Skladem
Poslední kousky
514 Kč
s kódem
643 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Gardinia
Roleta Zebra Silvalin
Den a noc, antracitová, 72,5x150 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Zástěra Farm
Bavlněná, krémová
(1)
Skladem
Poslední kousek
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Batman "Gotham's Knight"
Na jednolůžko, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(1)
Skladem
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Harry Potter "Hogwarts Express"
Na jednolůžko, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(2)
Skladem
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení se svítícím efektem Paw Patrol
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(5)
Skladem
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Butter Kings
Utěrky v sadě Delicate Green
2 ks, bavlněné, s vánočním motivem, bílé, 50x70 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
320 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Butter Kings
Utěrky v sadě Festive Car
2 ks, bavlněné, s vánočním motivem, bílé, 50x70 cm
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
320 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Butter Kings
Utěrky v sadě Christmas Twigs
2 ks, bavlněné, bílé/zelené, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Embroidery Woodland
Bavlněný, béžový, 30x50 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Pineapple Elephant
Dekorační polštář Jaipur Chunky Waffle
Bavlněný, starorůžový, se snímatelným potahem, 30x50 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Playmobil
Dětský ručník Unique United
Bavlněný, 45x70 cm
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Bianca
Osuška Zero Twist
Froté, bavlněná, béžová, 70x120 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Gardinia
Roleta Mini Faro
Béžová, 97x150 cm
Doručíme od 8. 10. 2026
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
Oblíbené
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, béžové, 160x200 cm
(33)
Skladem
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
Premium
-20 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Koupelnová předložka Grid
Pratelná, textilní, bílá/béžová, 50x80 cm
(4)
Doručíme od 29. 10. 2026
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě Cracks
2 ks, pratelné, bílé/černé, 60x100 cm
(16)
Skladem
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě Geometry Marble
2 ks, pratelné, bílé/šedé, 60x100 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Bianca
Osuška Zero Twist
Froté, bavlněná, bílá, 70x120 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Gardinia
Roleta Zebra
Den a noc, bílá, 97x150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Bow
Z mikroplyše, bílá/růžová, 200x240 cm
Skladem
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Casa Selección
Záclona Buds
Závěsný systém tyč, bílá/ve stříbrné barvě, 140x260 cm
Skladem
Poslední kousek
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Casa Selección
Záclona Dinos
Závěsný systém tyč, bílá/ve stříbrné barvě, 140x260 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Plissia
Na jednolůžko, na knoflíky, krepové, strukturovaný, bílé, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, bílé, 200x200 cm
(63)
Skladem
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Heltie
Na jednolůžko, na knoflíky, z mikrovlákna, strukturovaný, bílé, 140x200 cm
(2)
Skladem
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Litea
Na jednolůžko, na knoflíky, z mikrovlákna, strukturovaný, bílé, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Casa Selección
Běhouny na stůl v sadě Delfy
2 ks, 60x160 cm
(1)
Doručíme od 19. 10. 2026
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
320 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mila Home
Dekorační polštář
Žlutý/bílý, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(7)
Doručíme od 14. 12. 2026
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Mioli Decor
Dekorační polštář Top
Z materiálu bouclé, růžový, 14x50 cm
Skladem
Poslední kousek
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Mioli Decor
Dekorační polštář Top
Z materiálu bouclé, v cihlové barvě, 14x50 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Velvet and Faux Fur
Z mikroplyše, šedý, se snímatelným potahem, 55x55 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Velvet and Faux Fur
Z mikroplyše, tmavě šedý, se snímatelným potahem, 55x55 cm
(8)
Skladem
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Velvet and Faux Fur
Z mikroplyše, béžový, se snímatelným potahem, 55x55 cm
(7)
Skladem
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě
2 ks, pratelné, fialové/béžové, ø 100 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Bianca
Koupelnová předložka Aspen Bobble
Pratelná, hnědá, 50x80 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
1
...
81
82
83
...
166
Načíst další
Související kategorie
Kuchyňský textil
Závěsy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Koupelnový textil
Dětský textil
Zahradní textil