20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Textil
...
Kategorie
Textil
Luxusní textil se slevovým kódem
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Závěsy a záclony
Koupelnový textil
Kuchyňský textil
Rolety a žaluzie
Potahy na sedací nábytek
Zahradní textil
Dětský textil
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (5)
Slevový kód
7 927 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Dětské povlečení Tigry
Na jednolůžko, oboustranné, na patentku, bavlněné, 140x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení se svítícím efektem Jurassic World
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Utěrky v sadě Stripes
2 ks, bavlněné, oranžové, 50x70 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlak na peřinu Lina
Na dvoulůžko/prodloužený, na knoflíky, bavlněný, v cihlové barvě, 240x220 cm
Doručíme od 21. 10. 2026
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Cyrine
Závěsný systém tyč, bílý/v přírodní barvě, 140x240 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě Modern
2 ks, pratelné, bílé/šedé, 60x100 cm
(19)
Skladem
Poslední kousek
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Restilo
Deka Mic
Z mikroplyše, bílá, 210x160 cm
(80)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Malta
Bílá, 50x70 cm
Skladem
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Roleta Rossignol
Textilní, bílá, 120x180 cm
(6)
Doručíme od 21. 10. 2026
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Na dvoulůžko, bavlněné, bílé, 240x300 cm
(10)
Skladem
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Easy Iron
Na dvoulůžko, na knoflíky, z mikrovlákna, bílé, 200x200 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Bow Embroidery
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, bílé, 135x200 cm
Skladem
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Satin Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní, damaškové, s pruhy, bílé, 135x200 cm
(6)
Doručíme od 3. 11. 2026
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Novinka
Mijolnir
Povlečení Chole
Na jednolůžko, na knoflíky, bílé, 140x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
Mijolnir
Povlečení Serenity
Na jednolůžko, na knoflíky, bílé, 140x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Oblíbené
Bonami Essentials
Chránič matrace Protect
120x200 cm
(36)
Skladem
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Bee Happy
Béžový, se snímatelným potahem, 30x50 cm
(1)
Skladem
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Mila Home
Dekorační polštář
Bílý/zelený, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(1)
Doručíme od 14. 12. 2026
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
House Nordic
Dekorační polštář Kobe
Béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Ribble
Z mikroplyše, světle hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Retro Daisy
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, růžové, 135x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Foutastic
Koupelnové předložky v sadě
2 ks, pratelné, hnědé/béžové, 60x100 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě Post Modern Art
2 ks, pratelné, zelené/černé/šedé/hnědé, 60x100 cm
(27)
Doručíme od 14. 12. 2026
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Foutastic
Koupelnové předložky v sadě
2 ks, pratelné, 60x100 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
Mijolnir
Povlečení Clementine
Na jednolůžko, na knoflíky, krémové, 140x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Thermal Fleece
Napínací, na dvoulůžko, z mikroplyše, krémové, 150x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Běhoun na stůl Chocolate
Lněný, 40x150 cm
(6)
Doručíme od 18. 11. 2026
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Povlak na polštář Eucalyptus
Lněný, na zip, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Povlak na polštář Golden Fall
Lněný, na zip, 40x40 cm
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Povlak na polštář White Botany
Lněný, na zip, s květinovým vzorem, 40x40 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Ručník Disorder
Froté, z bio bavlny, modrý/šedý, 50x90 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Belle & Boo
Dětská deka Pirates
Z mikroplyše, modrá, 150x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
Mijolnir
Povlečení Sapphire
Na jednolůžko, na knoflíky, modré, 140x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
-20 % s kódem
Novinka
Mijolnir
Povlečení Seashelly
Na jednolůžko, na knoflíky, modré, 140x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
-20 % s kódem
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko, jersey, starorůžové, 180x200 cm
(2699)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Ochrana proti průvanu Mink
Žlutá/hnědá, 10x90 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě Opulent Jacquard
2 ks, z žakáru, strukturované, zakládací, 50x75 cm
(12)
Skladem
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Larsson Geo
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s geometrickým vzorem, šedé, 135x200 cm
(12)
Skladem
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Autumn Check
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, kostkované, 135x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Surya
Zatemňovací, závěsný systém tyč, z mikrovlákna, s ornamentem, růžový/šedý, 135x260 cm
Skladem
Poslední kousek
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Belle & Boo
Dětská deka Fairytale
Z mikroplyše, růžová, 150x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Velari
Závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, slonovinový, 140x250 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Restilo
Přehoz Meadore
Světle růžový, 200x220 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Novinka
Mijolnir
Povlečení The Black Sheep
Na jednolůžko, na knoflíky, světle žluté, 140x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
Mijolnir
Povlečení Linza
Na jednolůžko, na knoflíky, tmavě modré, 140x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
Mijolnir
Povlečení
Na jednolůžko, na knoflíky, tmavě modré, 140x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, tmavě růžové, 90x140 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dětský župan Delux
Velikost 7-8 let, z mikroplyše, zelený
(16)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
80
81
82
...
166
Načíst další
Související kategorie
Kuchyňský textil
Závěsy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Koupelnový textil
Dětský textil
Zahradní textil