20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Textil
...
Kategorie
Textil
Luxusní textil se slevovým kódem
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Závěsy a záclony
Koupelnový textil
Kuchyňský textil
Rolety a žaluzie
Potahy na sedací nábytek
Zahradní textil
Dětský textil
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (5)
Slevový kód
7 927 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Foutastic
Koupelnové předložky v sadě Lavender
3 ks, pratelné, fialové/béžové, 60x100 cm
(11)
Doručíme od 3. 11. 2026
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, fialová, 150x200 cm
(10)
Doručíme od 15. 10. 2026
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, hnědá, 150x200 cm
(20)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Na prodejně
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Ochrana proti průvanu Cocoon
Hnědá, 10x95 cm
(1)
Doručíme od 6. 11. 2026
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Good Morning
Dětské povlečení Dino
Do postýlky, oboustranné, otevřené, hnědé/béžové, bavlněné, 100x135 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Foutastic
Koupelnové předložky v sadě Weref
2 ks, pratelné, 60x100 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Red Gingham
2 ks, lněné, kostkované, 40x40 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
300 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Gamer
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, modré/šedé, z mikrovlákna, 135x200 cm
(1)
Skladem
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Easy Iron
Na dvoulůžko, na knoflíky, z mikrovlákna, šedomodré, 200x200 cm
(105)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Pineapple Elephant
Záclona Zanzibar Stripe
Závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, modrá, 140x183 cm
(1)
Skladem
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Digger Dreams
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, modré, 135x200 cm
(4)
Skladem
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Mijolnir
Prostěradlo
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, modré, 140x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko, jersey, starorůžové, 160x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Marshmallow
Sametový, oranžový/hnědý, ø 40 cm
(2)
Skladem
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
-20 % s kódem
Gardinia
Roleta Zeva
Bambusová, oranžová, 80x160 cm
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (7)
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Marshmallow
Sametový, oranžový, ø 40 cm
(7)
Skladem
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Cooksmart ®
Podsedák Hummingbirds
Bavlněný, na zavazování, s květinovým vzorem, 34x36 cm
(8)
Skladem
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Bonami Essentials
Polštář Carbon
Na spaní, 50x70 cm
(23)
Skladem
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (3)
Na prodejně
-20 % s kódem
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, s květinovým vzorem/strukturovaný, 43x43 cm
(11)
Skladem
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Bianca
Povlaky na polštáře v sadě Cotton Sateen
2 ks, z bavlněného saténu, zakládací, 50x75 cm
(9)
Skladem
Poslední kousek
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
300 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Grasmere
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, v levandulové barvě/béžové, 135x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Good Morning
Dětské povlečení Wise
Do postýlky, oboustranné, otevřené, růžové, bavlněné, 100x135 cm
Skladem
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Good Morning
Dětské povlečení Louie
Do postýlky, oboustranné, otevřené, růžové/béžové, bavlněné, 100x135 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Dětský závěs Moonlight
Zatemňovací, závěsný systém tyč, s hvězdičkami, růžový, 140x260 cm
(1)
Skladem
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Mijolnir
Povlečení Herz
Na jednolůžko, na knoflíky, s potiskem, starorůžové, 140x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Roleta Daynight
Den a noc, textilní, světle hnědá, 60x90 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Occult
Zatemňovací, závěsný systém tyč, světle zelený, 135x280 cm
(2)
Skladem
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Deka Mic
Z mikroplyše, světle šedá, 160x210 cm
(40)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Ochrana proti průvanu Cocoon
Taupe, 10x95 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-20 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Koupelnová předložka Soft
Oboustranná/pratelná, z bio bavlny, tmavě modrá/šedá, 50x80 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Koupelnová předložka Soft
Oboustranná/pratelná, z bio bavlny, tmavě zelená/modrá, 50x80 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Easy Iron
Na dvoulůžko, na knoflíky, z mikrovlákna, zelenomodré, 200x200 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Carli
Dimout, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, tmavě zelený, 140x270 cm
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Sehlbach
Závěs
Termo/dimout, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, tmavě šedý, 135x245 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Red Natural Stripes
2 ks, lněné, s pruhy, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
300 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Botany
2 ks, lněné, s květinovými vzory, 40x40 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
300 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Obscure
Zatemňovací, závěsný systém tyč, z mikrovlákna, v cihlové barvě, 140x260 cm
(10)
Skladem
Poslední kousek
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Deka Cosy
Z mikroplyše, světle zelená, 150x200 cm
(62)
Skladem
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Fox and Woodland Friends
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, zelené/béžové, 135x200 cm
(9)
Skladem
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ručníky v sadě Grid
2 ks, froté, bavlněné, černobílé, 40x60 cm
(4)
Skladem
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
300 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Biolina
Napínací, na dvoulůžko, z bio bavlny, červené, 180x200 cm
(2)
Doručíme od 21. 10. 2026
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Marshmallow
Sametový, béžový, ø 40 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Ochrana proti průvanu Cocoon
Šedá, 10x95 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka Teddy
Z mikroplyše, šedá, 170x130 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, šedé, 140x200 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Oblíbené
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Spider man
Na jednolůžko, na zip, 140x200 cm
(32)
Skladem
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Biolina
Napínací, na dvoulůžko, z bio bavlny, šedé, 180x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení A Lot Like Christmas
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s nápisem, šedé, 135x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
89
90
91
...
166
Načíst další
Související kategorie
Kuchyňský textil
Závěsy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Koupelnový textil
Dětský textil
Zahradní textil