20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Textil
...
Kategorie
Textil
Textil se slevovým kódem
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Závěsy a záclony
Koupelnový textil
Kuchyňský textil
Rolety a žaluzie
Potahy na sedací nábytek
Zahradní textil
Dětský textil
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (5)
Slevový kód
7 948 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Cooksmart ®
Zástěra s PVC vrstvou Purity
Bavlněná, modrá
(11)
Skladem
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Župan Cosy
Velikost L/XL, z mikroplyše, vínový
(35)
Skladem
Poslední kousky
991 Kč
s kódem
1 239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Ručník Powder
Vaflový, s příměsí lnu, světle růžový/béžový, 50x70 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Butter Kings
Deka a povlak na polštář v sadě Bunnies In The Rain
Prošívaná, z bavlněného saténu, bílá, 140x200 cm
Skladem
2 023 Kč
s kódem
2 529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Gardinia
Roleta Zebra
Den a noc, tmavě šedá, 42,5x150 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Etna
Bavlněný, na zavazování, s pruhy, 30x50 cm
(1)
Skladem
414 Kč
s kódem
518 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Podsedák Essentiel
Venkovní, na zavazování, 40x40 cm
(2)
Skladem
159 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
BePureHome
Dekorační polštář Bouquet
Sametový, oranžový, ø 45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
879 Kč
s kódem
1 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Nattiot
Dekorační polštář Josephine
Bavlněný, šedý, 60x60 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
1 463 Kč
s kódem
1 829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Sehlbach
Závěs Birds and Roses
Závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, fialový/šedý, 135x245 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Restilo
Ručník Marina
Froté, bavlněný, v levandulové barvě, 50x100 cm
(16)
Skladem
Poslední kousky
183 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Bianca
Prostěradlo Cotton Percale
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, z bavlněného perkálu, růžové, 90x190 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Gardinia
Roleta Mini Termo
Světle šedá, 42,5x150 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
271 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Foutastic
Ručníky a osušky v sadě
2 ks, froté, bavlněné, světle šedé, 1x střední ručník (50x90)/1x osuška (70x140)
(1)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Green Gate
Utěrka Carola
Bavlněná, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Green Gate
Kuchyňská rukavice Juna
Bílá/modrá, 18x28 cm
(1)
Skladem
312 Kč
s kódem
390 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Prostírání
Plastové, s ornamentem, 38x38 cm
(4)
Skladem
159 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské prostěradlo Tie Dye Football
Napínací, na dvoulůžko, tyrkysové, 135x190 cm
Skladem
Poslední kousky
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr prostěradla (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
JAHU collections
Prostírání v sadě Chess
2 ks, plastová, s geometrickými vzory, 45x30 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
143 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
90 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Belline
Bílý, 150x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Restilo
Ručník Amari
Froté, bavlněný, fialový, 50x100 cm
(3)
Skladem
159 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
B.E.S.
Prostěradlo Exclusive
Na jednolůžko, z mikroflanelu, fialové, 90x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
487 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ručník Tendresse
Froté, bavlněný, v cihlové barvě, 30x50 cm
(102)
Skladem
71 Kč
s kódem
89 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
Premium
-20 % s kódem
LIND DNA
Prostírání Heart Nupo
Z eko kůže, 30x30 cm
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Župan Cozy
Velikost L/XL, z mikroplyše, v hořčicové barvě
(35)
Skladem
Poslední kousek
991 Kč
s kódem
1 239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Velikost (2)
-20 % s kódem
Spirella
Sprchový závěs Construct
S potiskem, bílý, 180x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
303 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Utěrka Comptoir
Bavlněná, zelená, 50x70 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
111 Kč
s kódem
139 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Alma
S potiskem, béžový, 150x240 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Mila Home
Závěsy v sadě Houndstooth Check
2 ks, závěsný systém kolejnice, s ornamenty, bílé/šedé, 140x260 cm
Skladem
Poslední kousek
1 839 Kč
s kódem
2 299 Kč bez kódu
1 150 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
douceur d'intérieur
Záclony v sadě Berry
2 ks, voálové, závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, béžové, 60x90 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
231 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
145 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské prostěradlo Prehistoric Dinosaurs
Napínací, do postýlky, modré, 70x140 cm
Skladem
Poslední kousky
255 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr prostěradla (3)
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Povlak na polštář Forest Green
Lněný, zakládací, 40x60 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Diner
Jutové, s nápisem, 30x45 cm
Skladem
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Adora
Z mikrovlákna, s potiskem, bílý/ve zlaté barvě, 140x240 cm
Skladem
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě Prada
2 ks, pratelné, sametové, černé, 60x100 cm
(11)
Doručíme od 14. 12. 2026
599 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
My House
Ručník Darwin
Froté, bavlněný, světle šedý, 50x100 cm
(8)
Skladem
159 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
Bianca
Ručník Zero Twist
Froté, bavlněný, bílý, 50x85 cm
Skladem
Poslední kousky
287 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Spirella
Sprchový závěs Primo
Vínový, 180x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
504 Kč
s kódem
630 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Záclona Geokid
Voálová, závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, s ornamentem, bílá/modrá, 140x240 cm
Skladem
Poslední kousky
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Utěrky v sadě Undyed
2 ks, lněné, bílé, 26x26 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
240 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Ilona
Plastové, s potiskem, 44x28,5 cm
Skladem
95 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, s vánočním motivem, se zvířecím vzorem, 43x43 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
HIP
Župan Terry
Velikost XL/XXL, bavlněný, zelený
(14)
Skladem
Poslední kousky
783 Kč
s kódem
979 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlak na peřinu Lina
Na dvoulůžko/prodloužený, na knoflíky, bavlněný, černý, 240x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
711 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Cirana
Závěsný systém tyč, v přírodní barvě, 140x240 cm
Skladem
Poslední kousky
487 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Belle & Boo
Dětské povlečení Meadow Bunnies
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, bavlněné, 135x200 cm
Skladem
Poslední kousky
743 Kč
s kódem
929 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
1
...
112
113
114
...
166
Načíst další
Související kategorie
Kuchyňský textil
Závěsy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Koupelnový textil
Dětský textil
Zahradní textil