20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Textil
...
Kategorie
Textil
Textil se slevovým kódem
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Závěsy a záclony
Koupelnový textil
Kuchyňský textil
Rolety a žaluzie
Potahy na sedací nábytek
Zahradní textil
Dětský textil
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (5)
Slevový kód
7 894 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Kate Louise
Dekorační polštář Neo Pink
Růžový, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Sheep
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, s pruhy, béžové, 230x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
919 Kč
s kódem
1 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Mijolnir
Povlečení Blatt
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, luxusní, z bavlněného saténu, s květinovým vzorem, šedobéžové, 240x220 cm
Skladem
831 Kč
s kódem
1 039 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Catarina
S příměsí vlny, na zip, kostkovaný, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
563 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Bow
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, bílé/růžové, 150x200 cm
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Záclona Alma
Voálová, závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, s potiskem, černá/béžová, 140x240 cm
(2)
Skladem
367 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Euromant
Deka Guadalajara
S příměsí bavlny, modrá/béžová, 140x180 cm
Skladem
Poslední kousek
1 079 Kč
s kódem
1 349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Surya
Zatemňovací, závěsný systém tyč, z mikrovlákna, s ornamentem, růžový/šedý, 135x260 cm
Skladem
Poslední kousek
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Závěsy v sadě Art Deco Pearl
2 ks, dimout, závěsný systém tyč, s ornamenty, zelené, 229x229 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 967 Kč
s kódem
2 459 Kč bez kódu
1 230 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Povlečení Dapple Grey
Na dvoulůžko, na knoflíky, chladivé, z konopného vlákna, světle šedé, 200x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
5 079 Kč
s kódem
6 349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 3 ks
Zone
Utěrky v sadě Classic
3 ks, béžové, 27x27 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
146 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Oscar
Napínací, na dvoulůžko, z mikrovlákna, antracitové, 140x190 cm
(1)
Skladem
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Filumi
Závěs Velto 4 in 1
Dimout, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, sametový, v petrolejové barvě, 140x300 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
767 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
Good Morning
Povlečení Plain Flanel
Na dvoulůžko/prodloužené, zakládací, teplé, flanelové, modré, 200x220 cm
Skladem
Poslední kousky
1 223 Kč
s kódem
1 529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
B.E.S.
Prostěradlo Mako
Napínací, na dvoulůžko/prodloužené, jersey, bílé, 200x220 cm
(93)
Skladem
Poslední kousky
647 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
My House
Deka Marble
S beránkem, béžová, 150x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
583 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, žluté, 160x200 cm
Skladem
Poslední kousek
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Na dvoulůžko, bavlněné, světle zelené, 240x300 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Spring Gonks
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, kostkované, světle zelené, 200x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Wenko
Koupelnová předložka Covelo
Pratelná, textilní, béžová, 50x80 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
521 Kč
s kódem
651 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Canterbury Floral
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s puntíky/s květinovým vzorem, šedé, 230x220 cm
(21)
Skladem
Poslední kousek
863 Kč
s kódem
1 079 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Celeste
Plastové, s abstraktním vzorem, ø 38 cm
Skladem
87 Kč
s kódem
109 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Mike & Co. NEW YORK
Ubrus Honey
S geometrickým vzorem, modrý, 140x300 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
783 Kč
s kódem
979 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručník Zero Twist
Froté, bavlněný, tmavě růžový, 50x85 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
151 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (3)
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ručníky v sadě Retro
2 ks, froté, z bio bavlny, světle žluté/fialové, 40x55 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
583 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
365 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Restilo
Ručník Amari
Froté, bavlněný, černý, 50x100 cm
(23)
Skladem
Poslední kousky
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Cabana
Závěsný systém tyč, černobílý, 140x260 cm
Skladem
Poslední kousky
423 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Oscar
Napínací, na dvoulůžko, z mikrovlákna, bílé, 140x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Seersucker
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé, krepové, strukturovaný, šedé, 230x220 cm
(97)
Skladem
Poslední kousky
775 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Yokahama
Zatemňovací, závěsný systém tyč, z mikrovlákna, s květinovým vzorem, šedý, 135x260 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mila Home
Závěs
Dimout, závěsný systém kolejnice, šedý, 100x250 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
999 Kč
s kódem
1 249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Zone
Koupelnová předložka Classic
Pratelná, červená, 50x80 cm
Skladem
Poslední kousky
671 Kč
s kódem
839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Záclona Amazonia
Voálová, závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, bílá/modrá, 140x240 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Ručník Blue Fog
Vaflový, lněný, modrý/šedý, 30x30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Good Morning
Povlečení Uni
Na jednolůžko/prodloužené, otevřené, luxusní, z bavlny Renforcé, světle šedé, 140x220 cm
(15)
Skladem
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Mijolnir
Povlečení Üçgen
Na dvoulůžko, na knoflíky, s geometrickým vzorem, modré, 200x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
711 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Crochet Print
Z mikroplyše, 130x170 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Restilo
Deka Mic
Z mikroplyše, modrá, 150x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
231 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Mila Home
Povlečení Floral
Na jednolůžko/prodloužené, s prostěradlem/3dílné, na knoflíky, nežehlivé, s květinovým vzorem, bílé/růžové, 160x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Descanso
Povlečení Novara
Na jednolůžko/prodloužené, otevřené, s květinovým vzorem, šedé, 140x220 cm
Skladem
1 727 Kč
s kódem
2 159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Záclona Sunny
Závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, s ornamentem, béžová/ve zlaté barvě, 140x280 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
463 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Yellow Tipi
Roleta Happiness
Římská, šedá, 130x170 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
5 479 Kč
s kódem
6 849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Gardinia
Roleta Zebra Natur
Den a noc, hnědá, 97x150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
591 Kč
s kódem
739 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
My House
Povlečení Circles
Na jednolůžko, na zip, nežehlivé/teplé, z mikroplyše, s geometrickým vzorem/s potiskem, světle hnědé, 140x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
691 Kč
s kódem
864 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mijolnir
Povlečení Aylin
Na dvoulůžko, na knoflíky, z bavlny Renforcé, s květinovým vzorem, bílé, 200x200 cm
Skladem
Poslední kousek
1 223 Kč
s kódem
1 529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské prostěradlo Fairytale Unicorn
Napínací, na dvoulůžko, 135x190 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr prostěradla (2)
-20 % s kódem
Vitaus
Povlak na polštář Galima
Na zip, s potiskem, 43x43 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
JAHU collections
Deka Plain
Fleecová, fialová, 150x200 cm
Skladem
Poslední kousky
167 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
1
...
113
114
115
...
165
Načíst další
Související kategorie
Kuchyňský textil
Závěsy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Koupelnový textil
Dětský textil
Zahradní textil