20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Textil
...
Kategorie
Textil
Textil se slevovým kódem
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Závěsy a záclony
Koupelnový textil
Kuchyňský textil
Rolety a žaluzie
Potahy na sedací nábytek
Zahradní textil
Dětský textil
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (5)
Slevový kód
7 894 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Rex London
Deka Ultra
Světle modrá, 127x185 cm
Skladem
Poslední kousek
1 015 Kč
s kódem
1 269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Restilo
Přehoz Palsha
Krémový, 170x210 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
655 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Kate Louise
Dekorační polštář Neo Palm
Se snímatelným potahem, 43x43 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Foutastic
Koupelnová předložka Honeycomb
Pratelná, bílá/šedá, 40x60 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
167 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Cosy Diamond
Z mikroplyše, tmavě zelená, 130x170 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
743 Kč
s kódem
929 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Occult
Zatemňovací, závěsný systém tyč, šedý, 135x240 cm
(3)
Doručíme od 21. 10. 2026
356 Kč
s kódem
445 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Mael
Pratelná, světle hnědá, 50x80 cm
(3)
Doručíme od 21. 10. 2026
271 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Seersucker
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé, krepové, strukturovaný, bílé, 135x200 cm
(10)
Doručíme od 3. 11. 2026
687 Kč
s kódem
859 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Na prodejně
-20 % s kódem
Gardinia
Roleta Mini Relax
Bílá, 42,5x150 cm
Skladem
Poslední kousek
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Butter Kings
Zástěra Rowan Berries
Bavlněná, s vánočním motivem, bílá
Skladem
Poslední kousky
663 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Gingerbread
Sametový, s vánočním motivem, hnědý, 28x37 cm
(10)
Doručíme od 3. 11. 2026
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Foutastic
Koupelnové předložky v sadě
2 ks, pratelné, 60x100 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
415 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Povlečení Chocolate
Na jednolůžko, na knoflíky, chladivé, lněné, tmavě hnědé, 140x200 cm
(47)
Doručíme od 18. 11. 2026
3 599 Kč
s kódem
4 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Záclona Wisteria Floral
Závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, bílá, 140x229 cm
(23)
Doručíme od 3. 11. 2026
471 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Na prodejně
-20 % s kódem
Playmobil
Dětský ručník Unique United
Bavlněný, 45x70 cm
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, krémový, 30x30 cm
(1)
Skladem
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
JAHU collections
Dekorační polštář Fern
Červený, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
215 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Halloween Highland Cow
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, šedobéžové, 135x200 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě
2 ks, pratelné, sametové, růžové, 60x100 cm
Skladem
Poslední kousky
599 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě Easy Iron Percale
2 ks, perkálové, zakládací, 50x75 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
247 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
155 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
Bébé Douceur
Bryndáky v sadě Gauge
2 ks, mušelínové, bílé, s hvězdičkami
Skladem
Poslední kousek
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
75 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Gardinia
Závěs Natur
Závěsný systém tyč, šedý, 140x245 cm
Skladem
Poslední kousek
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Bianca
Povlečení Shadow Leaves
Na dvoulůžko/prodloužené, 3dílné, na knoflíky, oboustranné, z bavlněného perkálu, s květinovým vzorem, modré, 230x220 cm
(9)
Skladem
Poslední kousek
1 335 Kč
s kódem
1 669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Bianca
Povlečení Seersucker Woven Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, z bavlněného perkálu, krémové, 135x200 cm
Skladem
Poslední kousky
975 Kč
s kódem
1 219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Bamford Gingham Check
Na dvoulůžko/prodloužené, 3dílné, na knoflíky, oboustranné, s geometrickým vzorem/kostkované, tmavě modré, 230x220 cm
Skladem
Poslední kousek
711 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Rabbit
Z mikroplyše, zelený, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(8)
Doručíme od 6. 11. 2026
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Na dvoulůžko, bavlněné, žluté, 180x290 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Nutcracker Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, růžové/fialové, 135x200 cm
(5)
Doručíme od 3. 11. 2026
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Ribble
Z mikroplyše, světle zelený, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(13)
Doručíme od 6. 11. 2026
463 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
-20 % s kódem
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
(4)
Skladem
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Ikatis
Pratelná, bílá, 50x80 cm
(2)
Doručíme od 21. 10. 2026
341 Kč
s kódem
426 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Gardinia
Roleta Zebra
Den a noc, bílá, 68x215 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
487 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
-20 % s kódem
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
(2)
Skladem
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
Mioli Decor
Dekorační polštář Bal Kabagi
Oranžový, 18x18 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Ručníky a osušky v sadě Powder
3 ks, vaflové, s příměsí lnu, světle růžové/béžové, 1x malý ručník (30x30)/1x střední ručník (50x70)/1x osuška (70x140)
(8)
Doručíme od 18. 11. 2026
1 183 Kč
s kódem
1 479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Nivara
Bavlněný, na zip, vintage/strukturovaný, 50x50 cm
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
s kódem
849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Deka Mini Frosty
Z mikroflanelu, v terakotové barvě, 125x150 cm
(6)
Doručíme od 21. 10. 2026
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Kapsa na příbor Light Grey
2 ks, lněná, 23x23 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
335 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Native Natural
Deka Diamond
Vlněná, zelená, 140x200 cm
(3)
Doručíme od 22. 10. 2026
1 303 Kč
s kódem
1 629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Foutastic
Koupelnová předložka Best Wish
Pratelná, černá/krémová, 60x100 cm
Skladem
Poslední kousky
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Deka Isnel
Z recyklované bavlny, žlutá/růžová, 130x160 cm
(1)
Doručíme od 20. 10. 2026
461 Kč
s kódem
576 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Kave Home
Ručník Dorane
Froté, bavlněný, zelený/béžový, 50x90 cm
Skladem
Poslední kousky
538 Kč
s kódem
673 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Povlaky na polštáře v sadě
4 ks, na zip, 55x55 cm
(27)
Doručíme od 14. 12. 2026
1 071 Kč
s kódem
1 339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlněná, bílá, 70x130 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
271 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Deka Mini Frosty
Z mikroflanelu, taupe, 125x150 cm
(23)
Doručíme od 21. 10. 2026
470 Kč
s kódem
588 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Premium
-20 % s kódem
Universe of Sleeping
Přikrývka Neptune Medium
S péřovou výplní, celoroční, 220x240 cm
(2)
Doručíme od 25. 11. 2026
4 399 Kč
s kódem
5 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
Foutastic
Koupelnové předložky v sadě
2 ks, pratelné, šedé/ve zlaté barvě, 60x100 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
751 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlak na peřinu Lina
Na jednolůžko, na knoflíky, bavlněný, v petrolejové barvě, 140x200 cm
(2)
Doručíme od 21. 10. 2026
471 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
1
...
115
116
117
...
165
Načíst další
Související kategorie
Kuchyňský textil
Závěsy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Koupelnový textil
Dětský textil
Zahradní textil