20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Textil
...
Kategorie
Textil
Textil se slevovým kódem
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Závěsy a záclony
Koupelnový textil
Kuchyňský textil
Rolety a žaluzie
Potahy na sedací nábytek
Zahradní textil
Dětský textil
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (5)
Slevový kód
7 943 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Neoprene
2 ks, světle šedé, 14x18 cm
(25)
Skladem
Poslední kousky
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
185 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Sehlbach
Roleta
Římská, bílá, 60x145 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Sprchový závěs Gallery
S geometrickým vzorem, béžový, 150x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 143 Kč
s kódem
1 429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Frill Ditsy Floral
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, bílé, 135x200 cm
(2)
Skladem
671 Kč
s kódem
839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětská osuška Minecraft Hostile Behaviour
Bavlněná, šedá, 70x140 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Velvet
Dimout, závěsný systém tyč, sametový, šedý, 140x245 cm
(158)
Skladem
349 Kč
s kódem
436 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
+ Způsob uchycení (2)
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Bonami Essentials
Přikrývka 4 Seasons
Celoroční, 160x200 cm
(15)
Skladem
983 Kč
s kódem
1 229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
-20 % s kódem
Restilo
Ručníky a osušky v sadě Amari
4 ks, froté, bavlněné, tmavě šedé, 2x střední ručník (50x100)/2x osuška (70x140)
Skladem
Poslední kousky
623 Kč
s kódem
779 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
+ Počet kusů (3)
-20 % s kódem
Good Morning
Povlečení Emilia
Na jednolůžko, na zip, bavlněné, s květinovým vzorem, černé/béžové, 140x200 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Charline
Pratelný, bavlněný, béžový, 140x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
463 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Pineapple Elephant
Povlečení Tamba Stripe
Na dvoulůžko, na knoflíky, nežehlivé, strukturovaný, béžové, 200x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 479 Kč
s kódem
1 849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě Flowers
2 ks, pratelné, 60x100 cm
(3)
Skladem
527 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ručník Tendresse
Froté, bavlněný, v terakotové barvě, 30x50 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
71 Kč
s kódem
89 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
HIP
Povlečení Seppo
Na jednolůžko, na zip, teplé/oboustranné, flanelové, mandala/s potiskem, modré, 140x200 cm
(1)
Skladem
1 023 Kč
s kódem
1 279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Velvet and Faux Fur
Z mikroplyše, šedý, se snímatelným potahem, 55x55 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
B.E.S.
Prostěradlo Mako
Napínací, na jednolůžko, jersey, bílé, 120x200 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Prostírání v sadě Larsson Geo
2 ks, bavlněná, pratelná, s geometrickými vzory, 30x46 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
311 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
195 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Podsedák Bee Happy
Bavlněný, na zavazování, s květinovým vzorem, 34x36 cm
(65)
Skladem
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Minimalist Cushion Covers
Povlak na polštář Lemons
Na zip, s potiskem, 43x43 cm
(16)
Skladem
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
noo.ma
Utěrky v sadě Abi
2 ks, bavlněné, béžové, 50x63 cm
(1)
Skladem
500 Kč
s kódem
625 Kč bez kódu
313 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Universe of Sleeping
Přikrývka Neptune Cool
S péřovou výplní, letní, 200x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 783 Kč
s kódem
3 479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Crushed Velvet
Sametový, růžový, se snímatelným potahem, 55x55 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
527 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Mijolnir
Povlečení
Na dvoulůžko, na knoflíky, luxusní, z bavlny Renforcé, světle modré, 200x200 cm
Skladem
Poslední kousky
879 Kč
s kódem
1 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Essentiel
Závěsný systém tyč, krémový, 140x260 cm
(17)
Skladem
Poslední kousek
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Essentiel
Závěsný systém tyč, žlutý, 140x260 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Na dvoulůžko, bavlněné, světle hnědé, 240x300 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
615 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Kierra
Dimout, závěsný systém tyč, světle šedý, 140x270 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Způsob uchycení (2)
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Cam Cam Copenhagen
Dětská deka Augusta
Zavinovací, z bio bavlny, s květinovým vzorem, béžová, 120x120 cm
Skladem
Poslední kousky
575 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručník Zero Twist
Froté, bavlněný, žlutý, 50x85 cm
(1)
Skladem
151 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Tropical Floral Birds
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, tmavě zelené, 135x200 cm
(16)
Skladem
527 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Restilo
Koupelnové předložky v sadě Bati
2 ks, pratelné, modré, 50x80 cm
(9)
Skladem
487 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Přikrývka So Soft Hollowfibre
Letní, 135x200 cm
(61)
Skladem
Poslední kousky
591 Kč
s kódem
739 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Hřejivost (4)
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Kingsley
Na dvoulůžko, na knoflíky, nežehlivé/teplé, sametové, modré, 200x200 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
927 Kč
s kódem
1 159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-20 % s kódem
JUNA
Prostírání Christmas Fable
S příměsí bavlny, s vánočním motivem, 30x43 cm
Skladem
167 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Andrea Simone
Prostěradlo Boxspring
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, hnědé, 90x200 cm
(2)
Skladem
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (7)
Premium
-20 % s kódem
Hübsch
Deka Cuddle
Bavlněná, zelená/fialová, 130x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
1 554 Kč
s kódem
1 942 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Dakls
Ubrus Crystalline
S vánočním motivem, červený, 85x85 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Utěrka Eucalyptus
Lněná, bílá/zelená, 45x65 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ručníky v sadě Retro
2 ks, froté, z bio bavlny, modré/hnědé, 40x55 cm
(6)
Skladem
551 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
345 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Octavia
Na dvoulůžko/prodloužené, na patentku, bavlněné, bílé, 240x220 cm
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mijolnir
Set přehozu a povlaku na polštář Beste
Damaškový, béžový, 240x260 cm
(2)
Skladem
1 983 Kč
s kódem
2 479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Přehoz Laila
Prošívaný, sametový, modrý, 220x240 cm
(22)
Skladem
Poslední kousky
786 Kč
s kódem
982 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Premium
-20 % s kódem
Zone
Ručník Inu
Froté, taupe, 50x100 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
330 Kč
s kódem
412 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ochrana proti průvanu Mouton
Bílá, 7x80 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
319 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Cotton Slub Solid
Bavlněný, koňakově hnědý, se snímatelným potahem, 30x50 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
471 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Povlak na polštář Botany 2
Lněný, s květinovým vzorem, zakládací, 50x70 cm
(2)
Skladem
1 367 Kč
s kódem
1 709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Zástěra Sherlock
Černobílá
(4)
Skladem
367 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Velvet and Faux Fur
Z mikroplyše, tmavě fialový, 55x55 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
1
...
51
52
53
...
166
Načíst další
Související kategorie
Kuchyňský textil
Závěsy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Koupelnový textil
Dětský textil
Zahradní textil