20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Textil
...
Kategorie
Textil
Textil se slevovým kódem
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Závěsy a záclony
Koupelnový textil
Kuchyňský textil
Rolety a žaluzie
Potahy na sedací nábytek
Zahradní textil
Dětský textil
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (5)
Slevový kód
7 942 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Kierra
Dimout, závěsný systém tyč, krémový, 140x270 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Způsob uchycení (2)
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Přehoz Arya
Z mikroflanelu, šedý, 180x220 cm
(4)
Skladem
554 Kč
s kódem
692 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Stripe
Na dvoulůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, s pruhy, růžové, 200x200 cm
(4)
Skladem
919 Kč
s kódem
1 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Foutastic
Ručníky a osušky v sadě Dora
2 ks, froté, bavlněné, růžové, 1x střední ručník (50x90)/1x osuška (90x150)
(3)
Skladem
Poslední kousky
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Christmas Pudding
Plyšový, s vánočním motivem, hnědý, 35x35 cm
(1)
Skladem
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlněná, tmavě zelená, 90x150 cm
(3)
Skladem
423 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Catherine Lansfield
Závěsy v sadě Canterbury
2 ks, závěsný systém kolejnice, s květinovými vzory, 168x183 cm
(140)
Skladem
Poslední kousek
1 439 Kč
s kódem
1 799 Kč bez kódu
900 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Good Morning
Plážová osuška Alisse
Dětská, sametová, s potiskem, modrá/růžová, 75x150 cm
Skladem
Poslední kousky
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Angelia
Na dvoulůžko/prodloužené, na patentku, mušelínové, žluté, 260x240 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
1 679 Kč
s kódem
2 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Good Morning
Povlečení Kate
Na jednolůžko, na zip, bavlněné, s květinovým vzorem, bílé, 140x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
959 Kč
s kódem
1 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, tmavě šedé, 180x200 cm
(9)
Skladem
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (4)
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Deka Studio
Z recyklované bavlny, modrá/koňakově hnědá, 130x175 cm
Skladem
Poslední kousky
1 863 Kč
s kódem
2 329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Halloween Pumpkins
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, modré/oranžové, 135x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Koupelnová předložka Retro
Pratelná, z bio bavlny, modrá/hnědá, 50x80 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
551 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Záclona Meadowsweet Floral
Závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, s květinovým vzorem, bílá, 140x137 cm
(14)
Skladem
375 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětská osuška Lion King
Bavlněná, modrá/hnědá, 70x140 cm
(1)
Skladem
210 Kč
s kódem
263 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Foutastic
Koupelnová předložka Bomb
Pratelná, černá/béžová, ø 100 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Vitamine
Tyrkysová, 50x120 cm
(4)
Skladem
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Art Deco Pearl
Na dvoulůžko, na knoflíky, luxusní, s ornamentem, modré, 200x200 cm
(9)
Skladem
Poslední kousek
1 207 Kč
s kódem
1 509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Restilo
Utěrky v sadě Louie
3 ks, bavlněné, modré, 50x70 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
211 Kč
s kódem
264 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Kierra
Dimout, závěsný systém tyč, černý, 140x245 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Župan Cozy
Velikost S/M, z mikroplyše, červený
(35)
Skladem
Poslední kousek
991 Kč
s kódem
1 239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Velikost (2)
-20 % s kódem
Ladelle
Zástěra Eco Recycled
Krémová
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
JAHU collections
Dekorační polštář Amy
Sametový, krémový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Premium
-20 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Osuška Geo
Froté, bavlněná, s geometrickými vzory, béžová, 70x133 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
751 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Mogador
S příměsí juty, ø 38 cm
(5)
Skladem
158 Kč
s kódem
198 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Závěsy v sadě Damask Jacquard
2 ks, závěsný systém tyč, damaškové, s ornamenty, šedé, 168x183 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
1 767 Kč
s kódem
2 209 Kč bez kódu
1 105 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě Easy Iron Percale
2 ks, perkálové, zakládací, 50x75 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
110 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Polštář Luxury Box
Na spaní, 40x60 cm
(1)
Skladem
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Sehlbach
Záclona Etamine
Závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém/závěsný systém kolejnice, s pruhy, bílá, 140x245 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Bianca
Povlaky na polštáře v sadě Cotton Sateen
2 ks, z bavlněného saténu, zakládací, 50x75 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
270 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě So Soft Easy Iron
4 ks, z mikrovlákna, zakládací, 50x75 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
92 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Marie Cat "Friends"
Do postýlky, oboustranné, na zip, bílé, bavlněné, 100x135 cm
(3)
Skladem
362 Kč
s kódem
453 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Dalel
S příměsí bavlny, na zip, s geometrickým vzorem/s pruhy, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
466 Kč
s kódem
582 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Football
Na jednolůžko, teplé/oboustranné, na knoflíky, světle šedé, fleecové, 135x200 cm
(7)
Skladem
655 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Cotton House
Povlečení Jasana
Na jednolůžko, na zip, bavlněné, s pruhy, modré, 140x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Emilia Floral
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, bílé, 135x200 cm
(13)
Skladem
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Cosy Ribbed
Z mikroplyše, khaki, 130x170 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
743 Kč
s kódem
929 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
Filumi
Závěs Calisto
Dimout, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, krémový, 140x250 cm
Skladem
Poslední kousek
1 191 Kč
s kódem
1 489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Shana
Z mikrosaténu, na zip, 40x40 cm
(6)
Skladem
143 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
JAHU collections
Dekorační polštář Mia
Sametový, černý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Restilo
Přehoz Ophelia
Prošívaný, z mikrovlákna, světle růžový, 170x210 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Osuška Malou
Bavlněná, s ornamentem, v hořčicové barvě/krémová, 140x70 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Feuillys
Omyvatelný, černý/hnědý, ø 160 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
327 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Dětské povlečení Botany
Na jednolůžko, na zip, béžové, lněné, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousky
3 543 Kč
s kódem
4 429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Chránič matrace Ponny
Voděodolný, 90x190 cm
(4)
Skladem
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Zástěra
Bavlněná, béžová
(5)
Skladem
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Deka Crewe
Prošívaná, bavlněná, 125x150 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 775 Kč
s kódem
2 219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
52
53
54
...
166
Načíst další
Související kategorie
Kuchyňský textil
Závěsy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Koupelnový textil
Dětský textil
Zahradní textil