Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
8 990 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Red Natural Stripes
2 ks, lněné, s pruhy, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
300 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Orion
Nádoba na nápoje Apple
6,5 l
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Brandani
Rámeček
25x34 cm, na zeď, na fotku 21x30
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Styler
Rámeček Kyoto Black
42x52 cm, na zeď, bílý/černý
(3)
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Premier Housewares
Popelník Zoro
Mramorový, ø 15 cm, výška 3 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Premier Housewares
Dětská lampička Fun
Červená, plastová, LED, přenosná, na baterky, 31x11x11 cm
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Mila Home
Povlak na polštář Ruffled
Na zip, s pruhy, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Markslöjd
Světelná dekorace Bing
Plastová, LED, na baterky, 24x15x32 cm
(3)
Skladem
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Biolina
Napínací, na dvoulůžko, z bio bavlny, červené, 180x200 cm
(2)
Doručíme od 29. 10. 2026
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Polka Dot
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, flanelové, bílé/šedé, 150x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Sirius
Vánoční světelná dekorace Vilma
2 ks, zelená, skleněná, LED, na baterky, ø6x11 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
300 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Polka Dot
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, flanelové, bílé/zelené, 150x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Boles d'olor
Difuzér I Love Mint
S vůní máty, doba vůně 12 týdny, objem 200 ml, ø 7,5 cm, výška 36 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (3)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Sirius
Vánoční světelná dekorace Vilma Tree
2 ks, černá, skleněná, LED, na baterky, na dálkové ovládání, ø6x11 cm
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
300 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Constellation
S vánočním motivem, bílý, 150x300 cm
(2)
Doručíme od 29. 10. 2026
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Ochrana proti průvanu Cocoon
Béžová, 10x95 cm
(2)
Doručíme od 6. 11. 2026
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Mijolnir
Povlečení Herz
Na jednolůžko, na knoflíky, s potiskem, starorůžové, 140x200 cm
Doručíme od 10. 11. 2026
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Brushed
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, flanelové, bílé, 135x190 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Ochrana proti průvanu Cocoon
Hnědá, 10x95 cm
(1)
Doručíme od 6. 11. 2026
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Brushed
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, flanelové, šedé, 150x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Novinka
Pineapple Elephant
Dekorační polštář Jaipur Chunky Waffle
Bavlněný, tmavě hnědý, se snímatelným potahem, 30x50 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Light & Living
Svícen Vireen
Kovový
Doručíme od 3. 11. 2026
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Slintáky v sadě Olna
2 ks, bavlněné, krémové/v terakotové barvě
Skladem
Poslední kousky
510 Kč
s kódem
600 Kč bez kódu
300 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Lioris
Bavlněný, na zip, s pruhy, 40x60 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
510 Kč
s kódem
600 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Markslöjd
Světelná dekorace Saturnus
Bílá/ve stříbrné barvě, papírová, do zásuvky, 35x21x52 cm
(7)
Skladem
510 Kč
s kódem
600 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Kave Home
Ručník Olvira
Froté, bavlněný, bílý, 50x90 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
510 Kč
s kódem
600 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Kave Home
Ručník Olvira
Froté, bavlněný, zelený, 50x90 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
510 Kč
s kódem
600 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Kave Home
Ručník Olvira
Froté, bavlněný, béžový, 50x90 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
510 Kč
s kódem
600 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rosendahl
Sklenice v sadě Premium
2 ks, 520 ml
(2)
Skladem
511 Kč
s kódem
601 Kč bez kódu
301 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Lilo and Stitch
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bílé/fialové, bavlněné, 140x200 cm
(28)
Skladem
512 Kč
s kódem
602 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
LEGO®
Dětský úložný box Head Skeleton L
Plastový, s potiskem, zelený, ø 24 cm, výška 27 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
602 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
My House
Povlečení Nord Flake
Na jednolůžko, na zip, nežehlivé/teplé, z mikroplyše, s hvězdičkami, 140x200 cm
Skladem
602 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Zrcadlo Ilina
Kosmetické, ø 17 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
512 Kč
s kódem
602 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Princezny "Heart"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, růžové, bavlněné, 140x200 cm
(3)
Skladem
513 Kč
s kódem
604 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Leopold Vienna
French press
Objem 1 l, skleněný
(2)
Skladem
Poslední kousek
513 Kč
s kódem
604 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódem
Roba
Dětský polštářek Style
Plyšový, zelený, 32x28 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
514 Kč
s kódem
605 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Roba
Dětský polštářek
Modrý, 25x30 cm
(5)
Doručíme od 3. 11. 2026
514 Kč
s kódem
605 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Black+Blum
Cestovní hrnek
340 ml, skleněný, tmavě šedý
(1)
Doručíme od 21. 10. 2026
514 Kč
s kódem
605 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Black+Blum
Cestovní hrnek
340 ml, skleněný, zelený
Skladem
Poslední kousky
515 Kč
s kódem
606 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Deka Isnel
Z recyklované bavlny, zelená/modrá, 130x160 cm
(2)
Skladem
516 Kč
s kódem
607 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Deka Horus
Z recyklované bavlny, 130x160 cm
Skladem
516 Kč
s kódem
607 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Deka Eydis
Z recyklované bavlny, hnědá, 130x160 cm
(15)
Skladem
516 Kč
s kódem
607 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Deka Isnel
Z recyklované bavlny, v přírodní barvě, 130x160 cm
(2)
Skladem
516 Kč
s kódem
607 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Bredemeijer
Konvice na čaj Verona
1 l, se sítkem, skleněná, bílá
(97)
Skladem
516 Kč
s kódem
607 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódem
Karlsson
Budík Calm
Ø 11 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
516 Kč
s kódem
607 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Difuzér Soft Jasmin
S vůní jasmínu, objem 200 ml, ø 8 cm, výška 28 cm
(1)
Skladem
517 Kč
s kódem
608 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (2)
+ Objem (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Bonami Selection
Forma na bábovku Rosa
ø 24 cm, kov
(203)
Skladem
518 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Oblíbené
Bonami Selection
Forma na bábovku Jeweline
ø 24 cm, kov
(129)
Skladem
518 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
...
116
117
118
...
188
Načíst další