Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 024 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
My House
Povlečení Blossom
Na jednolůžko, na zip, nežehlivé/teplé, z mikroplyše, s potiskem, bílé, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousek
629 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Christmas Gingerbread Stripe
S vánočním motivem, červený/v přírodní barvě, 30x50 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Woodland Trees Embroidered
Bavlněný, zelený, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(7)
Doručíme od 3. 11. 2026
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Hartman
Podsedák Belize
Venkovní, s květinovým vzorem, 45x46 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Na dvoulůžko/prodloužené, bavlněné, v lososové barvě, 240x300 cm
(81)
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-15 % s kódem
Busy B
Zápisník na narozeniny
12 str.
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
LEGO®
Dětský hrnek Head
530 ml, keramický, žlutý
(10)
Doručíme od 21. 10. 2026
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Objem (2)
-15 % s kódem
Reality
Dětská lampička Pongo
Béžová, plastová, LED, do zásuvky, s ohybatelnou konstrukcí, 9,5x23x36 cm
Doručíme od 2. 11. 2026
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Wave
Z mikroplyše, slonovinový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Doručíme od 6. 11. 2026
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Svícen Sphere
Kamenný
Doručíme od 29. 10. 2026
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Kindsgut
Hračka do vody Aquamarin
Silikonová, vhodný věk 0+
Skladem
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Kindsgut
Hračka do vody Pistachio
Silikonová, vhodný věk 0+
(1)
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Kindsgut
Hračka do vody Dusky Pink
Silikonová, vhodný věk 0+
Skladem
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, tmavě zelené, 90x140 cm
(64)
Doručíme od 3. 11. 2026
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
315 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, růžové, 90x140 cm
(64)
Doručíme od 3. 11. 2026
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
315 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, šedé, 90x140 cm
(64)
Doručíme od 3. 11. 2026
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
315 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Roba
Pleny Lil Planet
3 ks, růžové, mušelínové, 80x80 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, modré, 90x140 cm
(64)
Doručíme od 3. 11. 2026
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
315 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, béžové, 90x140 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
315 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Pineapple Elephant
Dekorační polštář Jaipur Chunky Waffle
Bavlněný, béžový, se snímatelným potahem, 30x50 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Frozen "Sky"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
537 Kč
s kódem
632 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Vázy v sadě Nona
3 ks, porcelánové, výška 9 cm
(2)
Skladem
633 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Blomus
Vázy v sadě Nona
3 ks, porcelánové, světle šedé, výška 9 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
633 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Blomus
Ručník Riva
Froté, bavlněný, šedý, 50x100 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
633 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Blomus
Ručník Riva
Froté, bavlněný, tmavě šedý, 50x100 cm
(2)
Doručíme od 26. 10. 2026
633 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Novinka
Pantone
Lahev Pride
500 ml, cestovní, tritanová
(21)
Skladem
Poslední kousky
541 Kč
s kódem
636 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 6 ks
Oblíbené
Sagaform
Sklenice v sadě Rocking Whiskey
6 ks, 200 ml, na whiskey
(309)
Skladem
637 Kč
106 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Deka Lark
Okrově žlutá/hnědá, 130x160 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
541 Kč
s kódem
637 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 6 ks
Tescoma
Skleničky v sadě Giorgio
6 ks, 350 ml, na víno
(8)
Skladem
Poslední kousky
638 Kč
106 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
LEGO®
Dětský úložný box Head Happy Boy L
Plastový, s potiskem, žlutý, ø 24 cm, výška 27 cm
(5)
Skladem
542 Kč
s kódem
638 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
Maximex
Nahřívací polštářek
Černý, 48x30 cm
Skladem
Poslední kousky
542 Kč
s kódem
638 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, bílé, 200x200 cm
(63)
Skladem
543 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
+ Rozměry (6)
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Bonami Selection
Květináč Terrazzo
Betonový, s odtokovým otvorem, ø 15 cm, výška 14 cm
(41)
Skladem
543 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Blomus
Sklenička Koyoi
90 ml, na sekt
Skladem
Poslední kousek
639 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení se svítícím efektem Paw Patrol
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(5)
Skladem
543 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
noo.ma
Utěrky v sadě Abi
2 ks, bavlněné, červené, 50x63 cm
(2)
Skladem
543 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
320 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Embroidery Woodland
Bavlněný, béžový, 30x50 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
543 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Spider man
Na jednolůžko, na zip, 140x200 cm
(32)
Skladem
543 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Premier Housewares
Obal na květináč Jada
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 19 cm, výška 16 cm
Skladem
Poslední kousky
543 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Vázy v sadě Nona
3 ks, porcelánové, bílé, ø 8 cm, výška 9 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
639 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Blomus
Sklenička Koyoi
200 ml
Skladem
Poslední kousky
639 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Velvet and Faux Fur
Z mikroplyše, béžový, se snímatelným potahem, 55x55 cm
(7)
Skladem
543 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
noo.ma
Utěrky v sadě Abi
2 ks, bavlněné, červené/modré, 50x63 cm
(1)
Skladem
543 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
320 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Hello Kitty "Kuromi"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, růžové, bavlněné, 140x200 cm
(1)
Skladem
543 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
My House
Prostěradlo Micro
Napínací, na dvoulůžko, z mikroplyše, šedé, 180x200 cm
(41)
Skladem
Poslední kousky
543 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Casa Selección
Dětský polštářek Sunrise
Plyšový, žlutý, 43x38 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
543 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, béžové, 160x200 cm
(33)
Skladem
543 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
PT LIVING
Váza Animado Anillo
Skleněná, světle růžová, ø 13,5 cm, výška 28 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
639 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
1
...
123
124
125
...
188
Načíst další