Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 067 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Deco Pleasure
Svícen
Na čajovou svíčku, kovový
(5)
Skladem
789 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Linen Tales
Povlak na polštář Mistletoe
Lněný, na zip, s vánočním motivem, 40x40 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
HIP
Prostěradlo Cotsat
Napínací, na dvoulůžko, z bavlněného saténu, bílé, 180x200 cm
(31)
Doručíme od 23. 10. 2026
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Dekorační polštář Anniversary
S příměsí bavlny, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
789 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Avebury Floral
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, oboustranné, s potiskem/s květinovým vzorem, modré, 200x200 cm
Skladem
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Good Morning
Dětské povlečení Snowycorn
Na jednolůžko/prodloužené, teplé/oboustranné, otevřené, modré, flanelové, 140x220 cm
Skladem
Poslední kousky
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Povlečení Brushed
Na jednolůžko, na knoflíky, teplé, flanelové, béžové, 135x200 cm
(15)
Doručíme od 3. 11. 2026
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
Premium
Novinka
YAMAZAKI
Koupelnový organizér Amenity
Kovový, bílý, 28,5x12 cm, výška 5 cm
Doručíme od 14. 10. 2026
789 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Zástěra Two-tone
Bavlněná, modrá
Skladem
Poslední kousek
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Seersucker Stripe
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, s pruhy, béžové, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Rex London
Zástěra Two-tone
Bavlněná, tmavě modrá
Skladem
Poslední kousek
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
JUNA
Zástěra Christmas Fable
S vánočním motivem, béžová
Skladem
Poslední kousky
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Pineapple Elephant
Povlečení Cotton Rich Woven Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, s pruhy, oranžové, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Catherine Lansfield
Ubrus Enchanted Twilight Animals
Bavlněný, modrý, 137x229 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
789 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Soft as a Cloud
Na dvoulůžko, oboustranné, na knoflíky, růžové, z mikrovlákna, 200x200 cm
Skladem
Poslední kousky
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
B.E.S.
Prostěradlo Mako
Napínací, na dvoulůžko, jersey, světle zelené, 180x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
Karlsson
Budík Bondone Flat
Digitální/stolní, 2,5x16 cm, výška 6 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Karlsson
Budík Roanne
Digitální/stolní, výška 7 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
789 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Karlsson
Budík Bondone Flat
Digitální/stolní, 2,5x16 cm, výška 6 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Ubrus Angus Highland Cow
Bavlněný, hnědý/béžový, 137x229 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Povlečení Bamford Gingham Check
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, oboustranné, s geometrickým vzorem/kostkované, tmavě modré, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Digger Dreams
Na dvoulůžko, oboustranné, na knoflíky, modré, 200x200 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Bamford Gingham Check
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, oboustranné, s geometrickým vzorem/kostkované, zelené, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Bamford Gingham Check
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, oboustranné, s geometrickým vzorem/kostkované, béžové, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Artevasi
Závěs na květináč Macramé
Látkový, ø 10 cm, výška 120 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
789 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Cartmel Check
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, oboustranné, s geometrickým vzorem/kostkované, zelené, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Ubrus Larsson Geo
Bavlněný, s geometrickým vzorem, žlutý/šedý, 137x229 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 4 ks
Oblíbené
Foutastic
Ručníky v sadě Rainbow
4 ks, froté, bavlněné, 50x90 cm
(117)
Skladem
Poslední kousky
790 Kč
198 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
La Rochére
Hrnek Abeille
520 ml, kameninový, krémový
(1)
Skladem
Poslední kousky
791 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Přehoz Henry
Z mikroplyše, světle hnědý, 220x240 cm
(1)
Doručíme od 15. 10. 2026
792 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Premium
Novinka
Bloomingville
Deka Cimmi
Z recyklované bavlny, červená/béžová, 130x160 cm
Skladem
Poslední kousky
793 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Deka Arni
Z recyklované bavlny, hnědá, 130x160 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
793 Kč
Do košíku
Do košíku
My House
Povlečení Valentina
Na jednolůžko, na zip, nežehlivé/teplé, z mikroplyše, s květinovým vzorem, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
794 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
YAMAZAKI
Koupelnový organizér Amenity
Bílý, výška 5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
795 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Restilo
Ručníky a osušky v sadě Amari
4 ks, froté, bavlněné, černé, 2x střední ručník (50x100)/2x osuška (70x140)
(46)
Skladem
Poslední kousek
796 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
+ Počet kusů (3)
Hubelino
Příslušenství ke kuličkové dráze Blocks
Vhodný věk 2+, BPA free
(4)
Skladem
Poslední kousky
796 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Wallity
Nástěnné dekorace v sadě Zevahir
4 ks, kovové, výška 24 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
797 Kč
199 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Kähler Design
Hrnek Hammershøi
330 ml, porcelánový, bílý
(14)
Skladem
Poslední kousek
797 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Oblíbené
Wallity
Obraz Colorful Water Lily Pond – Claude Monet
70x45 cm, - reprodukce/tištěný, na plátně
(303)
Skladem
Poslední kousky
798 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Joseph Joseph
Termoláhev Loop
500 ml, z nerezové oceli, tmavě modrá
(3)
Doručíme od 14. 10. 2026
798 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Joseph Joseph
Termoláhev Loop
500 ml, z nerezové oceli, v mentolové barvě
(4)
Doručíme od 14. 10. 2026
798 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Perfumed Prague
Difuzér #46 Bergamot, Jasmine, Opuncia
S vůní bergamotu/s vůní opuncie, doba vůně 20 týdny, objem 200 ml, ø 7 cm, výška 13 cm
(12)
Skladem
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (8)
Na prodejně
House Nordic
Váza
Ručně vyrobená, skleněná, tmavě zelená, ø 19 cm, výška 23 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Cosy Bear
Na jednolůžko, nežehlivé/teplé, na knoflíky, hnědé/krémové, z mikroplyše, 135x200 cm
(8)
Skladem
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Bigso
Organizér Trey Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 23x31,5 cm, výška 21 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Tiseco Home Studio
Prostírání
Ratanové, 30x40 cm
(12)
Skladem
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Quick Dry
8 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, zelené, 4x malý ručník (30x30)/2x střední ručník (50x85)/2x osuška (90x140)
(2)
Skladem
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Na prodejně
Premium
sada 4 ks
Bitz
Sklenice v sadě Kusintha
4 ks, 280 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
1
...
153
154
155
...
189
Načíst další