Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 069 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Kindsgut
Dětský úložný box
Látkový, s potiskem, šedý, ø 16 cm, výška 22 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Rex London
Dětský polštářek Joy
Se snímatelným potahem, s příměsí bavlny, 50x33 cm
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
ONA
Skleničky v sadě Bobbie
2 ks, 230 ml, na koktejly
Doručíme od 2. 11. 2026
799 Kč
400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Mijolnir
Povlečení
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní, z bavlny Renforcé, žluté, 140x200 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Maravilla
Ve zlaté barvě, papírová, do zásuvky, ø45x17 cm
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
Do košíku
Do košíku
Mijolnir
Povlečení
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní, z bavlny Renforcé, hnědé, 140x200 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
Premium
sada 4 ks
Södahl
Ubrousky v sadě Abstract leaves
4 ks, textilní, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousek
799 Kč
200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Restilo
Ručníky a osušky v sadě Amari
4 ks, froté, bavlněné, krémové, 2x střední ručník (50x100)/2x osuška (70x140)
(5)
Doručíme od 15. 10. 2026
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
+ Počet kusů (3)
Premium
Linen Tales
Povlak na polštář Golden Fall
Lněný, na zip, 50x50 cm
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Roba
Dětské povlečení Lil Planet
Do postýlky, na knoflíky, světle šedé, 100x135 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Light & Living
Těžítko Olyra
Skleněné, ø 10 cm, výška 10 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
799 Kč
Do košíku
Do košíku
Roba
Dětské povlečení Frosty Almond
Do postýlky, béžové, s příměsí bavlny, 80x80 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
799 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Difuzér The Essence
S vůní citrusových plodů/s květinovou vůní, ø 6 cm, výška 21 cm
Skladem
Poslední kousky
800 Kč
Do košíku
Do košíku
Karlsson
Budík Audaz
Digitální, 3x14 cm, výška 6,5 cm
Skladem
Poslední kousek
800 Kč
Do košíku
Do košíku
Karlsson
Budík Brisk Dome
Ø 11 cm, výška 14 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
800 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Kave Home
Váza Neti
Ručně vyrobená, z papírmaše, krémová, 20x9 cm, výška 27 cm
Skladem
Poslední kousky
800 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Dětská tapiserie Milu
Výška 40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
800 Kč
Do košíku
Do košíku
PT LIVING
Regál na víno Single
Nástěnný, kovový, ve zlaté barvě, počet lahví 6, ve zlaté barvě, šířka 11,5 cm, výška 66 cm, hloubka 18 cm
(5)
Skladem
800 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, žlutý, 25x25 cm, výška 18 cm
(51)
Skladem
Poslední kousky
801 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
sada 6 ks
Oblíbené
RCR Cristalleria Italiana
Sklenice v sadě
6 ks, 360 ml
(278)
Skladem
Poslední kousky
803 Kč
134 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, tmavě modrý, 25x25 cm, výška 18 cm
(41)
Skladem
803 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Karlsson
Budík Stark
Ø 13,5 cm, výška 13 cm
(3)
Skladem
805 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
My House
Povlečení Boston
Na jednolůžko, na zip, z žakáru, šedé, 140x200 cm
(5)
Skladem
805 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Blink
Červená, papírová, LED, na baterky, s časovačem, ø76x17 cm
Skladem
806 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Karlsson
Budík Neat
Ø 10 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
807 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Karlsson
Budík Regal
Ø 11 cm, výška 12 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
Do košíku
Do košíku
Karlsson
Budík Pearl Glow
Ø 8 cm, výška 12 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
OYOY Mini
Dětská tapiserie Saga
Výška 100 cm
Skladem
Poslední kousky
808 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Novinka
Bloomingville
Svícen Sanga
Skleněný
Skladem
Poslední kousky
809 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
sada 6 ks
Brandani
Sklenice v sadě
6 ks, 350 ml
Skladem
Poslední kousky
809 Kč
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
Oblíbené
RCR Cristalleria Italiana
Skleničky v sadě
6 ks, 240 ml, na sekt
(148)
Skladem
809 Kč
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
My House
Povlečení Savoy
Na jednolůžko, na zip, luxusní, z bavlněného saténu, s květinovým vzorem, bílé, 140x200 cm
Skladem
809 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
Kähler Design
Svícen Nobili
Na čajovou svíčku, porcelánový
(64)
Skladem
809 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Bigso
Organizér Johan Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 18,5x35 cm, výška 26,5 cm
(15)
Skladem
809 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
My House
Povlečení Jasmine
Na jednolůžko, na zip, luxusní, z bavlněného saténu, s květinovým vzorem, bílé, 140x200 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
809 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 4 ks
Oblíbené
Foutastic
Ručníky v sadě Rainbow
4 ks, froté, bavlněné, zelené, 50x90 cm
(200)
Skladem
Poslední kousky
809 Kč
202 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Star Trading
Světelný řetěz Chania
Plastový, LED, solární, IP44, délka 280 cm
(11)
Skladem
809 Kč
Do košíku
Do košíku
Umbra
Koupelnový organizér Bellwood
Na kosmetiku, z recyklovaného plastu, černý, 26x20 cm, výška 13 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
809 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
My House
Povlečení Monty
Na jednolůžko, na zip, luxusní, z bavlněného saténu, s pruhy/kostkované, modré, 140x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
809 Kč
Do košíku
Do košíku
Filumi
Přehoz Talo
Z žinylky, béžový, 220x240 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
809 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Les Deglingos
Plyšové hračky v sadě Ptipotos Miaou
2 ks, vhodný věk 0+, praní na 30 stupňů, výška 15 cm, délka 32 cm
Skladem
809 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Restilo
Plážová osuška Shark
Bavlněná, tmavě modrá, 90x180 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
809 Kč
Do košíku
Do košíku
PT LIVING
Váza Animado Anillo
Skleněná, zelená, ø 13,5 cm, výška 22 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
809 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
House Nordic
Obal na květináč Keli
Na bylinky/závěsný, ratanový, bez odtokového otvoru, výška 27 cm
Skladem
809 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Good Morning
Osušky v sadě Plain
2 ks, froté, bavlněné, bílé, 70x140 cm
(4)
Skladem
809 Kč
405 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Bigso
Organizéry v sadě Hugo Canvas Paper Laminate
4 ks, na psací potřeby/na dokumenty, kartonové
(2)
Skladem
Poslední kousek
809 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mijolnir
Povlečení
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní, z bavlny Renforcé, modré, 140x200 cm
(41)
Skladem
Poslední kousky
809 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
Zilverstad
Dětský příbor Space
4 ks, nerezový, ve stříbrné barvě
(1)
Skladem
Poslední kousek
809 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
155
156
157
...
189
Načíst další