Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 083 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Catherine Lansfield
Povlečení Enchanted Twilight Animals
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, v levandulové barvě, 230x220 cm
(629)
Skladem
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Povlečení Cove Stripe
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, v mentolové barvě, 230x220 cm
(44)
Skladem
Poslední kousek
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Enchanted Witchcraft
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, černé/béžové, 230x220 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Bianca
Prostěradlo
Napínací, na dvoulůžko, z bio bavlny, šedé, 135x190 cm
(2)
Skladem
839 Kč
Do košíku
Do košíku
LEGO®
Dětský batoh Purple Cherry Blossom
Objem 25 l
Skladem
Poslední kousky
839 Kč
Do košíku
Do košíku
Butter Kings
Zástěra Christmas
Bavlněná, s vánočním motivem, zelená/modrá
(5)
Skladem
839 Kč
Do košíku
Do košíku
Minimalist Cushion Covers
Ubrus Christmas Sweater
S vánočním motivem, s geometrickým vzorem/s ornamentem, zelený, 140x180 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
839 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Stag Check
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, kostkované, zelené, 230x220 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Clarence Floral
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, zelené/růžové, 230x220 cm
(21)
Doručíme od 3. 11. 2026
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Satin Stripe
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, luxusní, damaškové, s pruhy, šedé, 230x220 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Meadowsweet Floral
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s pruhy/s květinovým vzorem, bílé/růžové, 230x220 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Premium
Linen Tales
Běhoun na stůl Marsala
Lněný, 40x200 cm
(23)
Doručíme od 18. 11. 2026
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Povlečení Meadowsweet Floral
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s pruhy/s květinovým vzorem, bílé/modré, 230x220 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Halloween Highland Cow
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, šedobéžové, 230x220 cm
(5)
Doručíme od 3. 11. 2026
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Seersucker
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé, krepové, strukturovaný, šedé, 135x200 cm
(97)
Doručíme od 3. 11. 2026
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Countryside Floral
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, 230x220 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Isadora Floral
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, bílé/béžové, 230x220 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Ubrus Salcombe Boats
Bavlněný, s potiskem, modrý, 137x229 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Zone
Podsedák Disc
Venkovní, 33x33 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Zone
Podsedák Disc
Venkovní, 33x33 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Cattara
Gril Kettle
Na dřevěné uhlí
(9)
Skladem
Poslední kousek
841 Kč
Do košíku
Do košíku
Mepal
Dětská jídelní sada Fairy Garden by Little Dutch
6 ks, plastová, 1x polévková lžíce/1x jídelní vidlička/1x jídelní nůž
Skladem
Poslední kousky
841 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Spirella
Koupelnový organizér Madison
Na vatové tampony, skleněný, bílý, ø 10 cm, výška 9 cm
Skladem
Poslední kousek
841 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Oblíbené
Joseph Joseph
Koupelnový organizér Caddy
Plastový, bílý, 25x12 cm, výška 12 cm
(96)
Skladem
843 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Oblíbené
Esschert Design
Krmítko pro ptáčky
24x12 cm, výška 24 cm
(67)
Skladem
Poslední kousek
843 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Emile Henry
Forma na koláč
ø 29 cm, keramika
(23)
Skladem
Poslední kousky
844 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
douceur d'intérieur
Povlečení So Natural
Na dvoulůžko, na patentku, oboustranné, bavlněné, s potiskem, hnědé, 200x200 cm
(5)
Skladem
844 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
sada 2 ks
Kähler Design
Skleničky v sadě Hammershøi
2 ks, 490 ml, na víno
Skladem
Poslední kousky
844 Kč
422 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Karlsson
Budík Gummy
Digitální, 6x15,5 cm, výška 9 cm
(24)
Skladem
Poslední kousky
845 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Karlsson
Budík Brisk Dome
Ø 11 cm, výška 14 cm
(2)
Doručíme od 23. 10. 2026
845 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Oblíbené
YAMAZAKI
Šperkovnice Tower
Dřevěná/plastová, ø 10 cm, výška 12,5 cm
(21)
Skladem
848 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Printworks
Šachy Play Chess
Skladem
Poslední kousky
848 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Ayyildiz Carpets
Dětský koberec Bambi
Syntetický, s nízkým vlasem, modrý/šedý, 80x150 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
848 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 2 ks
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě Damask Jacquard
2 ks, damaškové, zakládací, s ornamenty, 50x75 cm
(35)
Skladem
849 Kč
425 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 4 ks
Oblíbené
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě Illustrated Leaves
4 ks, na zip, s potiskem, 43x43 cm
(29)
Skladem
849 Kč
212 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Light & Living
Váza Vechhia
Keramická, krémová, ø 19 cm, výška 30 cm
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Hermia
Sklenice v sadě
18 ks
(2)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Bigso
Organizér Walter Canvas Paper Laminate
Zásuvkový/na dokumenty, kartonový, 25,5x33,5 cm, výška 13 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
Stanley
Termohrnek Stay-Hot Camp Mug Violet Blossom
230 ml, z nerezové oceli, růžový
(1)
Skladem
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Catherine Lansfield
Povlečení Seersucker
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé, krepové, strukturovaný, světle zelené, 135x200 cm
(3)
Skladem
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Star Trading
Světelný řetěz Serie LED
Černý, plastový, LED, do zásuvky, IP44, délka 16 m
(46)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Rex London
Dětský hrací set Tea
Vhodný věk 1+
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Umělá květina Tulip
Ø 17 cm, výška 32 cm
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Emile Henry
Forma na koláč
36 x 15 cm, keramika
(1)
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Mijolnir
Povlečení
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní, z bavlny Renforcé, tmavě fialové, 140x200 cm
(41)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
OYOY Mini
Dětský hrací set Yummy
Vhodný věk 0+
Skladem
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Svíčka Valoa Fig Tree – Lime
Vonná, sojová, s vůní fíků/s vůní cedru, doba hoření 45 h, počet knotů 1 ks, ø 9 cm, výška 9 cm
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (2)
Na prodejně
Premium
Novinka
sada 3 ks
Bloomingville
Svícny v sadě Betiel
3 ks, dřevěné, s vánočním motivem
(14)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
283 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
...
161
162
163
...
190
Načíst další