Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 105 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Oblíbené
Bloomingville
Hrnek Bea
400 ml, keramický, béžový
(35)
Doručíme od 27. 10. 2026
348 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 2 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Kuchyňské rukavice v sadě Hen House
2 ks, bavlněné, šedé, 19x37 cm, tepelná odolnost 250 °C
(20)
Skladem
349 Kč
175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Novinka
Bloomingville
Váza Fian
Ručně malovaná, z dolomitu, oranžová, ø 11 cm, výška 11 cm
(7)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Country Animals
3 ks, bavlněné, šedé/béžové, 45x65 cm
(100)
Skladem
349 Kč
116 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Hrnek Paula
280 ml, keramický, růžový
(13)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Oblíbené
Bigso
Organizér Estelle Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 25x11,5 cm, výška 32,5 cm
(24)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Oblíbené
Casa Selección
Váza
Skleněná, 10x8 cm, výška 22 cm
(42)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 4 ks
Cooksmart ®
Prostírání v sadě Hen House
4 ks, korková, s potiskem, 21x29 cm
(5)
Skladem
349 Kč
87 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Novinka
Bloomingville
Umělá květina Coral
Ø 25,5 cm, výška 61 cm
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
Joseph Joseph
Cestovní hrnek Sipp
340 ml, plastový, tmavě modrý
(37)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Nando
Zelený, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Orion
Zástěra Canvas
Hnědá
(9)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Bloomingville Mini
Dětský hrnek Agnes
230 ml, keramický, krémový
(1)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cuddly
Z mikroplyše, bílý, 28x38 cm
(3)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Orion
Aromalampa BLACK
Porcelánová, ø 12 cm, výška 15 cm
(21)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Běhoun na stůl Prada
S nápisem, 45x140 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Nando
Krémový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Bloomingville
Hrnek Paula
280 ml, keramický, oranžový
(1)
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cosy Diamond
Z mikroplyše, béžový, 43x43 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Flanela
Z mikroflanelu, zelený, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Maho
Zelený/béžový, se snímatelným potahem, 30x50 cm
(1)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
My House
Deka Stripe
Starorůžová, 150x200 cm
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Orion
Zástěra Canvas
Šedá
(9)
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
My House
Deka Stripe
Béžová, 150x200 cm
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Sass & Belle
Hrnek Mojave
360 ml, keramický, v terakotové barvě
(16)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Bloomingville
Hrnek Paula
280 ml, keramický, zelený/oranžový
(8)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
Novinka
Zone
Ručník Sauna
Froté, bavlněný, bílý, 50x100 cm
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Mepal
Lahev Ellipse
500 ml, cestovní, plastová, světle červená
(1)
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
S|P Collection
Hrnek Arto
400 ml, kameninový, hnědý/béžový
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premier Housewares
Obal na květináč Kiso
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 15 cm, výška 15 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlněná, béžová, 70x130 cm
(102)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
+ Rozměry (5)
Premium
Bloomingville
Hrnek Paula
280 ml, keramický, šedý/hnědý
(8)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Foutastic
Utěrky v sadě Sofya
6 ks, bavlněné, béžové, 30x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Alanis
Světle zelený, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
Salt&Pepper
Hrnek Muggies
460 ml, kameninový, černobílý
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Napínací, na jednolůžko, bavlněné, bílé, 90x190 cm
(76)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Salt&Pepper
Hrnek Muggies
450 ml, kameninový, béžový
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Deka Mini Frosty
Z mikroflanelu, černá, 125x150 cm
(23)
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Premium
Novinka
Bloomingville
Svícen Bow
Kameninový
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Velvet
2 ks, na zip, 45x45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Salt&Pepper
Hrnek Muggies
500 ml, kameninový, tmavě zelený
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
sada 6 ks
Duralex
Sklenice v sadě Unie
6 ks, 250 ml
(10)
Skladem
349 Kč
58 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
OYOY Mini
Dětský hrnek Apple
Silikonový, zelený
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Dakls
Lucerna
Kovová, ø 15 cm, výška 21 cm
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Styler
Rámeček Venezia
21x27 cm, stojací/na zeď, ve zlaté barvě, na fotku 15x21
(1)
Skladem
Poslední kousek
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Catherine Lansfield
Osuška Anti-Bacterial
Froté, bavlněná, tmavě zelená, 70x120 cm
(9)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Premium
Södahl
Prostírání Sun
Z mořské trávy, s pruhy, ø 35 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Oblíbené
Zone
Ručník Classic
Černý, 50x100 cm
(21)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (3)
1
...
52
53
54
...
190
Načíst další