Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 094 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Kave Home
Zarážka na knihy Mistra
Kovová
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
363 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Podsedák Rimca
Sametový, ø 35 cm
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
363 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
sada 2 ks
Oblíbené
Joseph Joseph
Zátka na víno BarWise
Z nerezové oceli
(47)
Skladem
Poslední kousky
364 Kč
182 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Rayen
Zástěra
Bavlněná, modrá
Skladem
364 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
YAMAZAKI
Multifunkční držák Film Hook
Plastový, bílý, 5x6 cm, výška 4,5 cm
Skladem
Poslední kousky
365 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
YAMAZAKI
Multifunkční držák Film Hook
Plastový, černý, 5x6 cm, výška 4,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
365 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Wenko
Koupelnový organizér Fablo
Keramický, krémový, 20x10 cm, výška 2 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
366 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Wenko
Koupelnový organizér Fablo
Keramický, černý, 20x10 cm, výška 2 cm
(2)
Skladem
366 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Wenko
Koupelnový organizér Fablo
Keramický, zelený, 20x10 cm, výška 2 cm
(1)
Skladem
366 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Wenko
Koupelnový organizér Fablo
Keramický, hnědý, 20x10 cm, výška 2 cm
(6)
Skladem
366 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Zone
Ručník Classic
Froté, šalvějově zelený, 50x100 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
366 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (4)
Na prodejně
Premium
Zone
Ručník Classic
Froté, taupe, 50x100 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
366 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (4)
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Frozen "Purple"
Do postýlky, oboustranné, na zip, bavlněné, 100x135 cm
(7)
Skladem
367 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Termoska Termo
1 l, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě
(2)
Skladem
Poslední kousky
367 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Přehoz Lucile
V cihlové barvě, 180x220 cm
(13)
Doručíme od 29. 10. 2026
367 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Premium
Bloomingville
Hrnek Shama
515 ml, keramický, tmavě modrý/béžový
(15)
Skladem
368 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Novinka
Dakls
Konvice na čaj Mottle
900 ml, keramická, hnědá
Skladem
Poslední kousek
368 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Curious Dogs
3 ks, bavlněné, modré, 45x65 cm
(220)
Skladem
369 Kč
123 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Curious Cats
3 ks, bavlněné, modré, 45x65 cm
(113)
Skladem
369 Kč
123 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Bigso
Koupelnový organizér Soft Storage
Textilní, béžový, výška 100 cm
(85)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 5 ks
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě
5 ks, bavlněné, růžové/šedé, 50x70 cm
(268)
Skladem
369 Kč
74 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Love Story
Cestovní láhev pro psy Travel
Šedá
(11)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 3 ks
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Homestead
3 ks, bavlněné, světle modré/béžové, 45x65 cm
(10)
Skladem
369 Kč
123 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Galoe
Sametový, bílý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Aloha
Zelený, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
ZicZac
Prostírání Querco
Korkové, s abstraktním vzorem, 30x45 cm
(3)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Round Soft Touch
Sametový, v hořčicové barvě, ø 40 cm
(3)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Oblíbené
Bigso
Organizér Oskar Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 26x35 cm, výška 8,5 cm
(24)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Deka Mini Frosty
Z mikroflanelu, v terakotové barvě, 125x150 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér Terra
Bambusový, v přírodní barvě, 22x15 cm, výška 7 cm
(109)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Casa Selección
Rámeček
43x24 cm, na zeď, bílý/v přírodní barvě
(14)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Bigso
Organizér Oskar Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 26x35 cm, výška 8,5 cm
(10)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Bloomingville
Sklenice Misa
560 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
ONA
Hrnek Coco
470 ml, z kostního porcelánu, růžový
(1)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Oblíbené
Sass & Belle
Hrnek Mojave
360 ml, keramický, žlutý
(36)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Prostírání v sadě Larsson Geo
2 ks, bavlněná, pratelná, s geometrickými vzory, 30x46 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
185 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Artevasi
Květináč Luna
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 15 cm, výška 13 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Průměr (2)
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér Terra
Bambusový, v přírodní barvě, 24x10 cm, výška 6 cm
(93)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Swing
Sametový, béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Bloomingville
Sklenice Lilya
335 ml
(2)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Jen na Bonami
Casa De Engel
Koupelnový organizér
Otočný, plastový, ø 23,5 cm, výška 7,5 cm
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Sklenice Misa
560 ml
(2)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Bílý, ø 180 cm
(15)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Antartic
Z umělé kožešiny, hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Orion
Váza
Skleněná, ø 10,5 cm, výška 25,5 cm
(5)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
Bloomingville
Váza Embla
Z kameniny, bílá, ø 6 cm, výška 14,5 cm
(45)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Costa Nova
Svícen Alentejo
Kameninový
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premier Housewares
Popelník Spinning
Kovový, ø 11 cm, výška 10 cm
(11)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
58
59
60
...
190
Načíst další