Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 084 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Mila Home Luxury
Prostírání Wicker
Z juty, ø 32 cm
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Obal na květináč Abas
Z terakoty, bez odtokového otvoru, ø 12 cm, výška 12 cm
(14)
Skladem
Poslední kousek
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Sherlock
2 ks, černé, 14x18 cm
(5)
Skladem
379 Kč
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Linen Tales
Utěrka Thin Black Stripes
Lněná, bílá/černá, 45x65 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Puzzle Sausage Dog
Počet dílků 16, vhodný věk 3+
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
My House
Plážová osuška Big
Froté, bavlněná, světle zelená, 100x180 cm
(14)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Sherlock
2 ks, černobílé, 14x18 cm
(4)
Skladem
379 Kč
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Maximex
Odpuzovač vos
2 ks, skleněný, ø 9 cm, výška 14 cm
(5)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Mepal
Dětská lahev Fairy Wonders by Little Dutch
Plastová, bílá/růžová, 400 ml
(59)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlněná, tmavě šedá, 70x130 cm
(102)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
+ Rozměry (4)
Rex London
Puzzle Dinosaurs
Počet dílků 24, vhodný věk 3+
(5)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Podsedák Up & Down
Sametový, na zavazování, 40x40 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Oblíbené
La Rochére
Sklenice Abeille
260 ml
(42)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Styler
Rámeček Malaga
28x37 cm, na zeď, modrý, na fotku 21x30
(5)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (4)
Oblíbené
Esschert Design
Zahradní zástěra
(65)
Skladem
Poslední kousek
379 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Declino
Omyvatelný, z PVC, tyrkysový, 140x240 cm
(4)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Softa
2 ks, z mikrovlákna, na zip, strukturované, 50x70 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě
2 ks, bavlněné, červené, 14x20 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Minimalist Cushion Covers
Běhoun na stůl Zig Zag
S geometrickým vzorem, 40x130 cm
(14)
Skladem
Poslední kousek
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Artevasi
Květináč Saramago
Z terakoty, s odtokovým otvorem, ø 23 cm, výška 12 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Rámeček Malaga
28x37 cm, na zeď, šedý, na fotku 21x30
(100)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (4)
Wenko
Nůž Ace
Santoku, z nerezové oceli, délka čepele 17,5 cm, rukojeť: nerez
(4)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Ladelle
Utěrky v sadě Lennox
2 ks, bílé/hnědé, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Bloomingville
Svícen Evaline
Na čajovou svíčku, skleněný
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Rex London
Konvička na zalévání Unicorn
Plastová, 1,6 l
(1)
Skladem
Poslední kousek
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Stojan na láhve Radka
Kovový, počet lahví 6
(7)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Dakls
Svícen Pumpkin
Keramický, s haloweenským motivem
(3)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mepal
Dětská lahev Forest Friends by Little Dutch
Plastová, světle modrá, 400 ml
(59)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Softa
2 ks, z mikrovlákna, na zip, strukturované, 50x70 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Ubrus Artchic
S ornamentem, zelený, ø 180 cm
(2)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Ego Dekor
Svíčka Pure
Doba hoření 42 h, ø 4 cm, výška 40 cm
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Cooksmart ®
Zástěra Curious Cats
Modrá
(16)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
LEGO®
Dětské svačinové boxy v sadě Iconic
2 ks, s lahví, plastové, červené/žluté, 390 ml
(15)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Hrnek Wendy
330 ml, keramický, na latte, bílý
(3)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Podsedák Roses
Na zavazování, s květinovým vzorem, 40x40 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Běhoun na stůl Yellow Bird
S potiskem, 45x140 cm
(12)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Pojízdný podstavec pod květináč
Dřevěný, 29x29 cm, výška 8 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Ochrana proti průvanu Caresse
Červená, 10x80 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Konvička na zalévání Duck
Plastová, 1,8 l
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
La Rochére
Sklenice Abeille
260 ml
(24)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
Bloomingville
Svícny v sadě Halia
3 ks, polyresinové
(2)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Costa Nova
Hrnek Vila
400 ml, kameninový, červený/bílý
(1)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Roger la Borde
Zápisník Starflower
128 str., bez potisku
(1)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Unipar
Svíčka Pure Beauty
Doba hoření 73 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(3)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Doba hoření (3)
Unipar
Svíčka Pure Beauty
Doba hoření 73 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(2)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Doba hoření (2)
Unipar
Svíčka Pure Beauty
Doba hoření 73 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(34)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Novinka
Bizzotto
Svícen Ameya
Kovový
Doručíme od 21. 10. 2026
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Sirius
Světelný řetěz Ina
Bílý, kovový, LED, na baterky, na dálkové ovládání, délka 200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
62
63
64
...
190
Načíst další