Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 475 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Kapsa na příbor Natural
2 ks, lněná, 23x23 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
405 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Leonie
Z polyresinu, LED, na baterky, 16,5x13,5x14,5 cm
Skladem
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mijolnir
Povlečení
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní, z bavlny Renforcé, bílé, 140x200 cm
(41)
Skladem
Poslední kousek
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Forest Friends
Z masivního dřeva, LED, na baterky, s časovačem, 45x5x27 cm
Skladem
Poslední kousky
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě Merry Christmas
4 ks, na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Kindsgut
Dětský úložný box
Látkový, s potiskem, béžový, ø 16 cm, výška 22 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
BonBistro
Nádoba na led Bar
Z nerezové oceli
Doručíme od 2. 11. 2026
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě Natural
4 ks, z bio bavlny, na zip, 43x43 cm
(9)
Doručíme od 14. 12. 2026
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Premier Housewares
Váza Cayden
Skleněná, černá, ø 20 cm, výška 30 cm
Skladem
Poslední kousek
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Bianca
Dětské povlečení Check and Stripe
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, růžové, bavlněné, 135x200 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Bianca
Povlečení Brushed Regal Check
Na jednolůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, zelené/krémové, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
PT LIVING
Váza Animado Anillo
Skleněná, tmavě modrá, ø 13,5 cm, výška 22 cm
(2)
Doručíme od 23. 10. 2026
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Novinka
Bianca
Povlečení Brushed Regal Check
Na jednolůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, krémové/taupe, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Artevasi
Květináč Capri
Z recyklovaného plastu, s odtokovým otvorem, ø 35 cm, výška 33 cm
(3)
Doručíme od 20. 10. 2026
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-15 % s kódem
Artevasi
Květináč Capri
Z recyklovaného plastu, s odtokovým otvorem, ø 35 cm, výška 33 cm
(3)
Doručíme od 20. 10. 2026
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Keter
Obal na květináč Rattan
Plastový, výška 57 cm
(18)
Doručíme od 22. 10. 2026
809 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
LotusGrill
Podpalovací talířek GardenGrill XXL
Z nerezové oceli
Doručíme od 20. 10. 2026
809 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, tyrkysová, 70x150 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
690 Kč
s kódem
812 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Karlsson
Budík Pearl Glow
Ø 8 cm, výška 12 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
690 Kč
s kódem
812 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Printworks
Fotoalbum Love is in the Air
Skladem
691 Kč
s kódem
813 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Balvi
Budík Digital
Digitální, 3,5x21 cm, výška 8,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
692 Kč
s kódem
814 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Bredemeijer
Konvice na čaj Jang
800 ml, se sítkem, z litiny, černá
(67)
Skladem
693 Kč
s kódem
815 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Obal na květináč Abner
Kameninový, bez odtokového otvoru, výška 14 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
693 Kč
s kódem
815 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Bigso
Organizér Birger Canvas Paper Laminate
Zásuvkový, kartonový, 25,5x33,5 cm, výška 14,5 cm
(26)
Skladem
694 Kč
s kódem
816 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
My House
Prostěradlo Micro
Napínací, na dvoulůžko, z mikroplyše, tmavě modré, 180x200 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
694 Kč
s kódem
816 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Povlaky na polštáře v sadě Macie
2 ks, bavlněné, na zip, s pruhy, 50x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
694 Kč
s kódem
817 Kč bez kódu
409 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Kave Home
Zrcadlo Berale
Nástěnné, s dřevěným rámem, ø 30,5 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
694 Kč
s kódem
817 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Cral
Bavlněný, na zip, s pruhy, 45x45 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
694 Kč
s kódem
817 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Svícen Signe
Kamenný
Doručíme od 11. 12. 2026
694 Kč
s kódem
817 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Candy Cane
Na dvoulůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, s potiskem, červené/bílé, 200x200 cm
(8)
Skladem
695 Kč
s kódem
818 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
La Rochére
Sklenice v sadě Troquet
4 ks, 100 ml, na whiskey
(2)
Skladem
Poslední kousky
695 Kč
s kódem
818 Kč bez kódu
205 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Light & Living
Dekorační tác Krosna
Kovový, ø 34,5 cm
Skladem
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Quick Dry
8 ks, rychleschnoucí, bavlněné, béžové, 4x malý ručník (30x30)/2x střední ručník (50x85)
(3)
Skladem
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Na prodejně
-15 % s kódem
Umbra
Rámeček Bellwood
19x24 cm, stojací, dřevěný, tmavě hnědý, na fotku 10x15/na fotku 12x18/na fotku 13x18
(12)
Skladem
Poslední kousky
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Bonami Selection
Dětské povlečení Dogs
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, modré, bavlněné, 140x200 cm
(10)
Skladem
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Foutastic
Ručníky v sadě Rainbow
4 ks, froté, bavlněné, modré, 50x90 cm
(292)
Skladem
Poslední kousky
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
205 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Oblíbené
HIP
Prostěradlo Cotsat
Napínací, na dvoulůžko, z bavlněného saténu, šedé, 180x200 cm
(26)
Skladem
Poslední kousky
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
Na prodejně
-15 % s kódem
Novinka
sada 4 ks
S|P Collection
Sklenice v sadě Robi
4 ks, 450 ml, na víno
Skladem
Poslední kousky
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
205 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Green
30x40 cm, 2 ks, tištěné, s rámem
(8)
Skladem
Poslední kousky
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
410 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Alianor
Na jednolůžko, na patentku, bavlněné, modré, 140x200 cm
(15)
Skladem
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
House Nordic
Umělá tráva
Ø 51 cm, výška 45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětský hrnek Bambino
225 ml, keramický, béžový
Skladem
Poslední kousky
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 4 ks
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě Lemons
4 ks, na zip, s potiskem, 43x43 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
205 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Charm
30x40 cm, 2 ks, tištěné, s rámem
(4)
Skladem
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
410 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Balvi
Kasička Oink
Keramická, 20x17 cm, výška 18,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Percaline
Napínací, na dvoulůžko, z bavlněného perkálu, antracitové, 180x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Garden Pleasure
Houpací síť Hawaii
Délka 260 cm, šířka 100 cm
(89)
Skladem
Poslední kousky
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, bílé/krémové, 220x200 cm
(35)
Skladem
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (4)
1
...
156
157
158
...
240
Načíst další