Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 500 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Metaltex
Regál na víno Barbera
Kovový, černý, počet lahví 50, černý, šířka 50 cm, výška 108 cm, hloubka 26 cm
(234)
Skladem
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Boho
30x40 cm, 2 ks, tištěné, s rámem
(13)
Skladem
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
445 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Zero Twist
6 ks, froté, bavlněné, bílé, 2x malý ručník (30x30)
(2)
Skladem
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Zero Twist
6 ks, froté, bavlněné, tmavě modré, 2x malý ručník (30x30)
(5)
Skladem
Poslední kousky
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Zero Twist
6 ks, froté, bavlněné, žluté, 2x malý ručník (30x30)
(3)
Skladem
Poslední kousky
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Zero Twist
6 ks, froté, bavlněné, tmavě růžové, 2x malý ručník (30x30)
(1)
Skladem
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Kähler Design
Sklenice v sadě Hammershøi
4 ks, 370 ml
Skladem
Poslední kousky
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
222 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Good Morning
Dětské povlečení Avera
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, růžové/hnědé, bavlněné, 140x200 cm
Skladem
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Good Morning
Dětské povlečení Louie
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, růžové/béžové, bavlněné, 140x200 cm
(2)
Skladem
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Váza Zenta
Z recyklovaného skla, oranžová, ø 13 cm, výška 32 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlak na peřinu Lina
Na dvoulůžko/prodloužený, na knoflíky, bavlněný, béžový, 240x220 cm
Skladem
Poslední kousek
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Opulent Jacquard
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní, z žakáru, strukturovaný, světle hnědé, 135x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Přehoz Cosy
Z mikroplyše, v cihlové barvě, 220x240 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Premier Housewares
Váza Horizon
Skleněná, ø 8 cm, výška 26 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Zahradní stolička
Zelená/hnědá, výška 40 cm
(51)
Skladem
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlak na peřinu Lina
Na dvoulůžko/prodloužený, na knoflíky, bavlněný, žlutý, 240x220 cm
Skladem
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Přehoz Mic
Z mikroplyše, tmavě šedý, 220x240 cm
(36)
Skladem
Poslední kousky
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlak na peřinu Lina
Na dvoulůžko/prodloužený, na knoflíky, bavlněný, v petrolejové barvě, 240x220 cm
Skladem
Poslední kousky
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Esschert Design
Pítko pro ptáčky
32,5x32,5 cm, výška 5,5 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, světle šedé, 90x140 cm
(1)
Skladem
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
445 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Přehoz Mic
Z mikroplyše, béžový, 220x240 cm
(35)
Skladem
Poslední kousky
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Bianca
Povlečení Esme Floral
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, bavlněné, s květinovým vzorem, bílé/modré, 135x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Artevasi
Květináč Dóris
Ručně vyrobený, keramický, bez odtokového otvoru, ø 20 cm, výška 18 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlak na peřinu Lina
Na dvoulůžko/prodloužený, na knoflíky, bavlněný, zelený, 240x220 cm
Skladem
Poslední kousek
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Cove Stripe
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, v mentolové barvě, 200x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville Mini
Plyšová hračka Gaspard
Vhodný věk 0+, BPA free, výška 5 cm, délka 20,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, tmavě zelené, 90x140 cm
(31)
Skladem
Poslední kousky
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
445 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, krémové, 90x140 cm
(31)
Skladem
Poslední kousek
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
445 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Cove Stripe
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, šedé, 200x200 cm
(44)
Skladem
Poslední kousky
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Zilverstad
Dětský příbor Miffy Zoo
4 ks, nerezový, ve stříbrné barvě
(1)
Skladem
Poslední kousky
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlak na peřinu Lina
Na dvoulůžko/prodloužený, na knoflíky, bavlněný, bílý, 240x220 cm
Skladem
Poslední kousky
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Light & Living
Dekorační polštář Sakala
Krémový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(2)
Skladem
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Meadowsweet Floral
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy/s květinovým vzorem, bílé/růžové, 200x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, šedozelené, 90x140 cm
(31)
Skladem
Poslední kousky
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
445 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Bamford Gingham Check
Na dvoulůžko/prodloužené, 3dílné, na knoflíky, oboustranné, s geometrickým vzorem/kostkované, zelené, 230x220 cm
Skladem
Poslední kousky
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, bílé, 90x140 cm
(31)
Skladem
Poslední kousek
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
445 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Restilo
Přehoz Mic
Z mikroplyše, krémový, 220x240 cm
(12)
Skladem
Poslední kousek
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Styler
Obraz Plaza
140x45 cm, tištěný, na plátně
(9)
Skladem
Poslední kousek
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Green Gate
Obal na květináč Alice
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 16 cm, výška 14 cm
(33)
Skladem
Poslední kousky
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Silky Soft
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, luxusní, saténové, růžové, 230x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, tmavě růžové, 90x140 cm
(31)
Skladem
Poslední kousek
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
445 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Green Gate
Obal na květináč Alice
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 16 cm, výška 14 cm
(1)
Skladem
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlak na peřinu Lina
Na dvoulůžko/prodloužený, na knoflíky, bavlněný, černý, 240x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlak na peřinu Lina
Na dvoulůžko/prodloužený, na knoflíky, bavlněný, v lososové barvě, 240x220 cm
Skladem
Poslední kousky
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Zero Twist
6 ks, froté, bavlněné, světle modré, 2x malý ručník (30x30)
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Bamford Gingham Check
Na dvoulůžko/prodloužené, 3dílné, na knoflíky, oboustranné, s geometrickým vzorem/kostkované, tmavě modré, 230x220 cm
Skladem
Poslední kousek
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Blomus
Svíčka Valoa Autumn
Vonná, sojová, s vůní bergamotu, doba hoření 45 h, počet knotů 1 ks, ø 9,5 cm, výška 9 cm
Doručíme od 26. 10. 2026
889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, béžové, 90x140 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
445 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
1
...
166
167
168
...
240
Načíst další