Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 577 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
La Rochére
Sklenička Abeille
240 ml, na víno
(11)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Blomus
Dekorační tác Baki
Dřevěný, 10x23 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Iliade
Bavlněný, bílý/šedý, se snímatelným potahem, 40x40 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Sehlbach
Dekorační polštář Dekor
Z žakáru, tmavě zelený, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousek
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Brandani
Hrnek Lo schiaccianoci
400 ml, porcelánový, bílý
(9)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě
3 ks, bavlněné, béžové, 50x70 cm
(20)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
113 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
knor
Obrazy v sadě Coffee
20x20 cm, 2 ks
(1)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
La Rochére
Sklenice Versailles
340 ml
(41)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Light & Living
Dekorativní mísa Carsoli
Kovová, 12,5x15 cm
(3)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Nádoba na nápoje Citrus
5,4 l
(22)
Skladem
Poslední kousek
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Popelník Spinning
Kovový, ø 11 cm, výška 10 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlněná, v cihlové barvě, 70x130 cm
(1)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
+ Rozměry (4)
Oblíbené
Metaltex
Forma na dort Springform
ø 26 cm, kov
(28)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Light & Living
Umělá květina Tulip
Ø 6 cm, výška 70 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Světelný řetěz Bubbly
Plastový, LED, solární, délka 180 cm
(4)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Esschert Design
Pojízdný podstavec pod květináč Indoor & Outdoor
Dřevěný, ø 29 cm, výška 8 cm
(135)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
ZicZac
Prostírání Troja
Z eko kůže, 45x33 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Běhoun na stůl Marble
S abstraktním vzorem, 40x130 cm
(31)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Waffle Quickly
6 ks, světle modré, 50x70 cm
(17)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
57 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Green Gate
Svícen
(10)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Moderna
Omyvatelný, z PVC, s ornamentem, hnědý, 140x240 cm
(6)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Casa Selección
Běhoun na stůl Loving
41x150 cm
(95)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Tmavě šedý, ø 180 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Premium
Hübsch
Utěrka Easypeasy
Bavlněná, hnědá, 60x80 cm
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na jednolůžko, perkálové, světle hnědé, 90x190 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (3)
Esschert Design
Pojízdný podstavec pod květináč Indoor & Outdoor
Dřevěný, 29x29 cm, výška 8 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Green Gate
Utěrka
Bavlněná, oranžová/růžová, 50x70 cm
(15)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Easy Iron
Napínací, do postýlky/na vysokou matraci, z mikrovlákna, šedomodré, 150x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (4)
douceur d'intérieur
Ubrus Anemone
Omyvatelný, z PVC, s květinovým vzorem, šedý, 140x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Prostěradlo Aristide
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, bavlněné, tmavě šedé, 140x190 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 4 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Stripes
4 ks, bavlněné, bílé/modré, 50x70 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
85 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Esschert Design
Konvička na zalévání Vintage
Plastová, 1,6 l
(11)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
iDesign
Koupelnový organizér
Plastový, bílý, 19x28 cm, výška 6 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Unipar
Svíčka Sweetness
Doba hoření 32 h, ø 7 cm, výška 8 cm
(3)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na jednolůžko, perkálové, zelené, 90x190 cm
(3)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Minimalist Cushion Covers
Podsedák Marble
Na zavazování, s abstraktním vzorem, 40x40 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Světelná dekorace Billy
V přírodní barvě, z masivního dřeva, LED, na baterky, ø6x17 cm
(9)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na jednolůžko, perkálové, bílé, 90x190 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (2)
Minimalist Cushion Covers
Podsedák
Na zavazování, s vánočním motivem, s potiskem, 42x42 cm
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Deco Pleasure
Svícen
Dřevěný
(2)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Běhoun na stůl Rachel
S potiskem, 40x130 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Unipar
Svíčka Flower Paradise
Doba hoření 40 h, ø 6 cm, výška 10 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Doba hoření (2)
Premier Housewares
Koupelnový organizér Mozie
Na vatové tampony, betonový, krémový, ø 9 cm, výška 11 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Kave Home
Ručník Dorane
Froté, bavlněný, zelený/béžový, 30x50 cm
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlněná, bílá, 70x130 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
+ Rozměry (4)
Foutastic
Ručník Chicago
Froté, bavlněný, tmavě šedý, 30x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlněná, v terakotové barvě, 70x130 cm
(2)
Doručíme od 29. 10. 2026
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
+ Rozměry (3)
ZicZac
Prostírání Troja
Z eko kůže, 45x33 cm
(3)
Doručíme od 6. 11. 2026
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Tvar (2)
1
...
50
51
52
...
242
Načíst další