Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 776 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Gentlemen's Hardware
Klíčenka s flash diskem Key Tidy
Kovová/z umělé kůže, černá
(4)
Skladem
Poslední kousky
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě White
2 ks, lněné, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
355 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Kindsgut
Dětský svačinový box Aquamarin
Z bioplastu, světle modrý
(1)
Skladem
Poslední kousky
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Design Letters
Mikrotužka
(1)
Skladem
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Kindsgut
Hračka do vody Ocean
3 ks, silikonová, vhodný věk 0+
Skladem
Poslední kousky
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Kindsgut
Dětský talíř
Silikonový, šedý, 16x25 cm
(2)
Skladem
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Hübsch
Svícen Brick
Kamenný
Skladem
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
My House
Prostěradlo Micro
Napínací, na dvoulůžko, z mikroplyše, růžové, 180x200 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Kindsgut
Dětský talíř Dusky Pink
Silikonový, v cihlové barvě, 19x20,5 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ubrus Salcombe Boats
Bavlněný, s potiskem, modrý, 137x178 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Vintage Christmas Santa
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, růžové, 200x200 cm
Skladem
Poslední kousky
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Kindsgut
Dětský talíř
Silikonový, modrý, 16x25 cm
(2)
Skladem
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Ubrus Gingham
Bavlněný, taupe, 150x150 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Bianca
Prostěradlo
Napínací, na dvoulůžko, z egyptské bavlny, růžové, 135x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Zone
Koupelnový organizér Sensu
Na vatové tampony, kameninový, černý, ø 10 cm, výška 7,5 cm
(5)
Doručíme od 23. 10. 2026
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Běhoun na stůl Mustard
Lněný, 40x150 cm
(3)
Doručíme od 18. 11. 2026
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Ubrus Gingham
Bavlněný, koňakově hnědý, 150x150 cm
(2)
Doručíme od 6. 11. 2026
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Ubrus Gingham
Bavlněný, černý, 150x150 cm
(2)
Doručíme od 6. 11. 2026
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Artevasi
Květináč Juno
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 21 cm, výška 21 cm
(2)
Doručíme od 20. 10. 2026
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Běhoun na stůl Martini
Lněný, 40x150 cm
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Esschert Design
Olejová lampa
Kovová, ø 9 cm, výška 25 cm
(1)
Doručíme od 20. 10. 2026
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Ubrus Gingham
Bavlněný, růžový, 150x150 cm
(2)
Doručíme od 6. 11. 2026
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Deka Haxby
Zelená/krémová, 130x160 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
604 Kč
s kódem
710 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dětské povlečení Pti Bolide
Na jednolůžko, oboustranné, na patentku, bílé, bavlněné, 140x200 cm
(14)
Skladem
604 Kč
s kódem
711 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Wenko
Kuchyňské rukavice v sadě
2 ks, šedé, 18,5x37,5 cm, tepelná odolnost 250 °C
(781)
Skladem
604 Kč
s kódem
711 Kč bez kódu
356 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Lilo & Stitch "Buddies"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, v mentolové barvě, bavlněné, 140x200 cm
(3)
Skladem
604 Kč
s kódem
711 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Blomus
Utěrky v sadě Taulo
2 ks, z bio bavlny, bílé/modré, 50x70 cm
Skladem
Poslední kousek
711 Kč
356 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Přehoz Arya
Z mikroflanelu, světle hnědý, 180x220 cm
(3)
Skladem
605 Kč
s kódem
712 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětská jídelní sada Jesse
3 ks
Skladem
Poslední kousek
605 Kč
s kódem
712 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Karlsson
Budík Neat
9x4 cm, výška 9 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
605 Kč
s kódem
712 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódem
Karlsson
Budík Stark
Ø 13,5 cm, výška 13 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
607 Kč
s kódem
714 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Mickey and Minnie "Love"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, červené/bílé, bavlněné, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
607 Kč
s kódem
714 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Light & Living
Těžítko Breon
Skleněné, ø 10 cm, výška 10 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
608 Kč
s kódem
715 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Perfumed Prague
Difuzér #68 Peony, Linen, Fern
S vůní kapradiny/s vůní pivoňky/s vůní lnu, doba vůně 20 týdny, objem 200 ml, ø 7 cm, výška 13 cm
(11)
Skladem
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (8)
Na prodejně
-15 % s kódem
Perfumed Prague
Difuzér #42 White Pepper, Tobacco, Vanilla
S vůní vanilky/s vůní tabáku/s vůní bílého pepře, doba vůně 20 týdny, objem 200 ml, ø 7 cm, výška 13 cm
(10)
Skladem
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (8)
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Satin Stripe
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, saténové, s pruhy, černé, 200x200 cm
(3)
Skladem
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Perfumed Prague
Difuzér #44 Chocolate, Fig, Musk
S vůní fíků/s vůní pižma/s vůní čokolády, doba vůně 20 týdny, objem 200 ml, ø 7 cm, výška 13 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (8)
Na prodejně
-15 % s kódem
Perfumed Prague
Difuzér #57 Chamomile, Linden, Birch
S vůní heřmánku/s vůní sena/s vůní břízy/s vůní lípy, doba vůně 20 týdny, objem 200 ml, ø 7 cm, výška 13 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (8)
Na prodejně
-15 % s kódem
Bigso
Organizér Johan Restore Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 18,5x35 cm, výška 26,5 cm
(3)
Skladem
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Light & Living
Soška Soline
Keramická, 9x24 cm, výška 24 cm
Skladem
Poslední kousky
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
House Nordic
Lucerna Stoense
Kovová, ø 25 cm, výška 20 cm
(1)
Skladem
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
House Nordic
Lucerna Lohals
Kovová/skleněná, 18x18 cm, výška 20,5 cm
Skladem
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Printworks
Fotoalbum Life
(1)
Skladem
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, bílé/krémové, 240x200 cm
(28)
Skladem
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Meadowsweet Floral
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy/s květinovým vzorem, šedé, 200x200 cm
(2)
Skladem
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Sahara
Bavlněný, béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(5)
Skladem
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Cam Cam Copenhagen
Dětské misky v sadě Earth
2 ks, silikonové, béžové, ø 13,5 cm, objem 500 ml
(1)
Skladem
Poslední kousek
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
360 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Sagaform
Termohrnek Tova
320 ml, z nerezové oceli, khaki
(1)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
1
...
138
139
140
...
267
Načíst další