Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 928 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Skleničky v sadě Bobbie
2 ks, 210 ml, na sekt
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Premier Housewares
Skleničky v sadě Beaufort
4 ks, 200 ml, na sekt
Skladem
Poslední kousek
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Premier Housewares
Rámeček Sena
20x25 cm, kamenný, bílý/v přírodní barvě, na fotku 13x18
(1)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Yes Everyday
Obal na květináč Kaelis
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 21 cm, výška 16 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
Kindsgut
Dětský úložný box
Látkový, s potiskem, šedý, ø 16 cm, výška 22 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Rex London
Dětský polštářek Joy
Se snímatelným potahem, s příměsí bavlny, 50x33 cm
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Skleničky v sadě Bobbie
2 ks, 230 ml, na koktejly
Doručíme od 2. 11. 2026
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Roba
Dětská hrazdička Baby Gym
Vhodný věk 0+
Doručíme od 3. 11. 2026
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Maravilla
Ve zlaté barvě, papírová, do zásuvky, ø45x17 cm
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Södahl
Ubrousky v sadě Abstract leaves
4 ks, textilní, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Restilo
Ručníky a osušky v sadě Amari
4 ks, froté, bavlněné, krémové, 2x střední ručník (50x100)/2x osuška (70x140)
(5)
Doručíme od 22. 10. 2026
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
+ Počet kusů (3)
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Povlak na polštář Golden Fall
Lněný, na zip, 50x50 cm
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Roba
Dětské povlečení Lil Planet
Do postýlky, na knoflíky, světle šedé, 100x135 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Light & Living
Těžítko Olyra
Skleněné, ø 10 cm, výška 10 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Roba
Dětské povlečení Frosty Almond
Do postýlky, béžové, s příměsí bavlny, 80x80 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Váza Kelse
Skleněná, růžová, ø 13 cm, výška 19 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
680 Kč
s kódem
800 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Difuzér The Essence
S vůní citrusových plodů/s květinovou vůní, ø 6 cm, výška 21 cm
Skladem
Poslední kousky
680 Kč
s kódem
800 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Váza Kelse
Skleněná, žlutá, ø 13 cm, výška 30,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
680 Kč
s kódem
800 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Váza Neti
Ručně vyrobená, z papírmaše, krémová, 20x9 cm, výška 27 cm
Skladem
Poslední kousky
680 Kč
s kódem
800 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Svícny v sadě Nirela
2 ks, kovové
Skladem
680 Kč
s kódem
800 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Dětská tapiserie Milu
Výška 40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
680 Kč
s kódem
800 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
RCR Cristalleria Italiana
Sklenice v sadě
6 ks, 360 ml
(278)
Skladem
683 Kč
s kódem
803 Kč bez kódu
134 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, tmavě modrý, 25x25 cm, výška 18 cm
(41)
Skladem
683 Kč
s kódem
803 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Karlsson
Budík Stark
Ø 13,5 cm, výška 13 cm
(3)
Skladem
686 Kč
s kódem
807 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Karlsson
Budík Reina
Ø 8 cm, výška 10 cm
Skladem
Poslední kousky
686 Kč
s kódem
807 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Karlsson
Budík Reina
Ø 8 cm, výška 10 cm
Skladem
Poslední kousky
686 Kč
s kódem
807 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Karlsson
Budík Neat
Ø 10 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
686 Kč
s kódem
807 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódem
Karlsson
Budík Pearl Glow
Ø 8 cm, výška 12 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
686 Kč
s kódem
807 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
OYOY Mini
Dětská tapiserie Saga
Výška 100 cm
Skladem
Poslední kousky
687 Kč
s kódem
808 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
RCR Cristalleria Italiana
Skleničky v sadě
6 ks, 240 ml, na sekt
(148)
Skladem
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
My House
Povlečení Savoy
Na jednolůžko, na zip, luxusní, z bavlněného saténu, s květinovým vzorem, bílé, 140x200 cm
Skladem
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Kähler Design
Svícen Nobili
Na čajovou svíčku, porcelánový
(64)
Skladem
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Bigso
Organizér Johan Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 18,5x35 cm, výška 26,5 cm
(15)
Skladem
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
My House
Povlečení Jasmine
Na jednolůžko, na zip, luxusní, z bavlněného saténu, s květinovým vzorem, bílé, 140x200 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Foutastic
Ručníky v sadě Rainbow
4 ks, froté, bavlněné, zelené, 50x90 cm
(200)
Skladem
Poslední kousky
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
202 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Star Trading
Světelný řetěz Chania
Plastový, LED, solární, IP44, délka 280 cm
(11)
Skladem
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Umbra
Koupelnový organizér Bellwood
Na kosmetiku, z recyklovaného plastu, černý, 26x20 cm, výška 13 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
My House
Povlečení Monty
Na jednolůžko, na zip, luxusní, z bavlněného saténu, s pruhy/kostkované, modré, 140x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Filumi
Přehoz Talo
Z žinylky, béžový, 220x240 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Les Deglingos
Plyšové hračky v sadě Ptipotos Miaou
2 ks, vhodný věk 0+, praní na 30 stupňů, výška 15 cm, délka 32 cm
Skladem
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Restilo
Plážová osuška Shark
Bavlněná, tmavě modrá, 90x180 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
PT LIVING
Váza Animado Anillo
Skleněná, zelená, ø 13,5 cm, výška 22 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Good Morning
Osušky v sadě Plain
2 ks, froté, bavlněné, bílé, 70x140 cm
(4)
Skladem
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
405 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-15 % s kódem
House Nordic
Obal na květináč Keli
Na bylinky/závěsný, ratanový, bez odtokového otvoru, výška 27 cm
Skladem
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Bigso
Organizéry v sadě Hugo Canvas Paper Laminate
4 ks, na psací potřeby/na dokumenty, kartonové
(2)
Skladem
Poslední kousek
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Mijolnir
Povlečení
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní, z bavlny Renforcé, modré, 140x200 cm
(41)
Skladem
Poslední kousky
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
PT LIVING
Svícen Dazzle
Kovový
Skladem
Poslední kousek
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mijolnir
Povlečení
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní, z bavlny Renforcé, světle modré, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
1
...
155
156
157
...
270
Načíst další