Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 929 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Mijolnir
Povlečení
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní, z bavlny Renforcé, světle modré, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Mauro Ferretti
Stojany na květiny v sadě Piny
2 ks, kovové, ø 16 cm, výška 20 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Les Deglingos
Plyšové hračky v sadě Ptipotos Tofou
2 ks, vhodný věk 0+, praní na 30 stupňů, výška 16 cm, délka 50 cm
Skladem
Poslední kousky
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Good Morning
Osušky v sadě Plain
2 ks, froté, bavlněné, antracitové, 70x140 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
405 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-15 % s kódem
Zilverstad
Dětský příbor Space
4 ks, nerezový, ve stříbrné barvě
(1)
Skladem
Poslední kousek
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Lively
Černá/světle šedá, papírová, do zásuvky, 45x14x68 cm
(2)
Skladem
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 4 ks
Foutastic
Ručníky v sadě
4 ks, froté, bavlněné, žluté/modré, 50x90 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
202 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Esschert Design
Květináč
Závěsný, kovový, ø 36 cm, výška 15 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Viaden
Přehoz
Bavlněný, světle šedý, 230x170 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Gingerbread
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, z mikrovlákna, modré, 230x220 cm
(6)
Skladem
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Povlak na polštář Moss Green
Lněný, na zip, 50x50 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
sada 6 ks
Sagaform
Sklenice v sadě Rocking Whiskey
6 ks, 200 ml, na whiskey
(309)
Skladem
Poslední kousek
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Kville
Bílá, plastová, LED, na baterky, ø40x4 cm
Skladem
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Přehoz Arya
Z mikroflanelu, světle zelený, 180x220 cm
(21)
Skladem
Poslední kousky
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-15 % s kódem
B.E.S.
Prostěradlo Mako
Napínací, na dvoulůžko/prodloužené, jersey, bílé, 200x220 cm
(93)
Skladem
Poslední kousky
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Mijolnir
Přehoz Pom Pom
Fleecový, šedý, 150x200 cm
Skladem
Poslední kousky
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
S|P Collection
Konvice na čaj Sencha
350 ml, se sítkem, z litiny, černobílá
Skladem
Poslední kousek
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Kapsa na příbor Natural
2 ks, lněná, 23x23 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
405 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Leonie
Z polyresinu, LED, na baterky, 16,5x13,5x14,5 cm
Skladem
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mijolnir
Povlečení
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní, z bavlny Renforcé, bílé, 140x200 cm
(41)
Skladem
Poslední kousek
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Forest Friends
Z masivního dřeva, LED, na baterky, s časovačem, 45x5x27 cm
Skladem
Poslední kousky
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě Merry Christmas
4 ks, na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Kindsgut
Dětský úložný box
Látkový, s potiskem, béžový, ø 16 cm, výška 22 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
BonBistro
Nádoba na led Bar
Z nerezové oceli
Doručíme od 2. 11. 2026
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě Natural
4 ks, z bio bavlny, na zip, 43x43 cm
(9)
Doručíme od 14. 12. 2026
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Premier Housewares
Váza Cayden
Skleněná, černá, ø 20 cm, výška 30 cm
Skladem
Poslední kousek
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Bianca
Dětské povlečení Check and Stripe
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, růžové, bavlněné, 135x200 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
PT LIVING
Váza Animado Anillo
Skleněná, tmavě modrá, ø 13,5 cm, výška 22 cm
(2)
Doručíme od 23. 10. 2026
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Novinka
Bianca
Povlečení Brushed Regal Check
Na jednolůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, zelené/krémové, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Novinka
Bianca
Povlečení Brushed Regal Check
Na jednolůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, krémové/taupe, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Artevasi
Květináč Capri
Z recyklovaného plastu, s odtokovým otvorem, ø 35 cm, výška 33 cm
(3)
Doručíme od 20. 10. 2026
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-15 % s kódem
Artevasi
Květináč Capri
Z recyklovaného plastu, s odtokovým otvorem, ø 35 cm, výška 33 cm
(3)
Doručíme od 20. 10. 2026
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Keter
Obal na květináč Rattan
Plastový, výška 57 cm
(18)
Doručíme od 22. 10. 2026
809 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
LotusGrill
Podpalovací talířek GardenGrill XXL
Z nerezové oceli
Doručíme od 20. 10. 2026
809 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Deka Lane
Z recyklované bavlny, hnědá, 130x160 cm
(1)
Doručíme od 27. 10. 2026
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, tyrkysová, 70x150 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
690 Kč
s kódem
812 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Karlsson
Budík Pearl Glow
Ø 8 cm, výška 12 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
690 Kč
s kódem
812 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Printworks
Fotoalbum Love is in the Air
Skladem
691 Kč
s kódem
813 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Balvi
Budík Digital
Digitální, 3,5x21 cm, výška 8,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
692 Kč
s kódem
814 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Bredemeijer
Konvice na čaj Jang
800 ml, se sítkem, z litiny, černá
(67)
Skladem
693 Kč
s kódem
815 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Obal na květináč Abner
Kameninový, bez odtokového otvoru, výška 14 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
693 Kč
s kódem
815 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Bigso
Organizér Birger Canvas Paper Laminate
Zásuvkový, kartonový, 25,5x33,5 cm, výška 14,5 cm
(26)
Skladem
694 Kč
s kódem
816 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
My House
Prostěradlo Micro
Napínací, na dvoulůžko, z mikroplyše, tmavě modré, 180x200 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
694 Kč
s kódem
816 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Povlaky na polštáře v sadě Macie
2 ks, bavlněné, na zip, s pruhy, 50x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
694 Kč
s kódem
817 Kč bez kódu
409 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Kave Home
Zrcadlo Berale
Nástěnné, s dřevěným rámem, ø 30,5 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
694 Kč
s kódem
817 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Cral
Bavlněný, na zip, s pruhy, 45x45 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
694 Kč
s kódem
817 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Svícen Signe
Kamenný
Doručíme od 11. 12. 2026
694 Kč
s kódem
817 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Candy Cane
Na dvoulůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, s potiskem, červené/bílé, 200x200 cm
(8)
Skladem
695 Kč
s kódem
818 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
1
...
156
157
158
...
270
Načíst další