Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 876 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
sada 4 ks
Good Morning
Ručníky v sadě Plain
4 ks, froté, bavlněné, vínové, 50x100 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
217 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-15 % s kódem
Sirius
Světelný řetěz Knirke
Zelený, kovový, LED, do zásuvky, IP44, délka 350 cm
(1)
Skladem
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Plaček Pet Products
Potah do auta Dog Fantasy
Černý
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Good Morning
Ručníky v sadě Plain
4 ks, froté, bavlněné, antracitové, 50x100 cm
(2)
Skladem
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
217 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-15 % s kódem
knor
Rámeček
55x45 cm, na zeď, plastový, černý, na fotku 10x15/na fotku 13x18
(8)
Skladem
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Restilo
Přehoz Softa
Prošívaný, z mikrovlákna, modrý, 220x240 cm
(21)
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Canterbury
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s puntíky/s květinovým vzorem, žluté, 200x200 cm
(33)
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ubrus Nutcracker
Bavlněný, s vánočním motivem, s potiskem, zelený, 137x229 cm
(2)
Skladem
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Epping Textured Stripe
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, s pruhy, zelené, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Star Trading
Světelný řetěz Globus
Bílý, plastový, LED, solární, IP44, délka 500 cm
(31)
Skladem
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Andrea Simone
Prostěradlo Boxspring
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, modré, 120x200 cm
(83)
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (5)
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Váza Ariella
Z kameniny, modrá, 15x9,5 cm, výška 12 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Dětský hrací koberec Furry World
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, ø 80 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (4)
-15 % s kódem
Oblíbené
Done by Deer
Závěsná hračka Elphee
Vhodný věk 0+
(102)
Skladem
Poslední kousek
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Zone
Skleničky v sadě Rocks
2 ks, 210 ml, na likér
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
435 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Andrea Simone
Prostěradlo Boxspring
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, hnědé, 120x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (7)
-15 % s kódem
Candellux Lighting
Dětská lampička Ofelia
Žlutá, látková, do zásuvky, 18x18x1,5 cm
Skladem
Poslední kousek
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Satin Stripe
Na dvoulůžko, na knoflíky, luxusní, damaškové, s pruhy, šedé, 200x200 cm
(10)
Doručíme od 3. 11. 2026
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Epping Textured Stripe
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, s pruhy, béžové, 200x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Annie
Na dvoulůžko/prodloužené, 3dílné, na patentku, oboustranné, bavlněné, s potiskem, bílé/šedé, 240x220 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Artevasi
Květináč Echo
Ručně vyrobený, keramický, bez odtokového otvoru, ø 20 cm, výška 18 cm
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Dětský hrací koberec Big World
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, ø 80 cm
(8)
Doručíme od 14. 12. 2026
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (4)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Stag
Na dvoulůžko/prodloužené, 3dílné, na knoflíky, oboustranné, béžové, 230x220 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Hubelino
Příslušenství ke kuličkové dráze Blocks
Vhodný věk 2+, BPA free
(4)
Skladem
Poslední kousky
740 Kč
s kódem
870 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Emile Henry
Forma na koláč
ø 29 cm, keramika
(45)
Skladem
871 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Leopold Vienna
Moka konvička Trevi
400 ml, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě
(2)
Skladem
Poslední kousky
740 Kč
s kódem
871 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Zilverstad
Kasička Locomotive
Kovová, 15x5 cm, výška 8,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
741 Kč
s kódem
872 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Mepal
Dětská jídelní sada Forest Friends by Little Dutch
6 ks, plastová, 1x polévková lžíce/1x jídelní vidlička/1x jídelní nůž
Skladem
Poslední kousek
874 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Oblíbené
Lékué
Forma na chleba
28 x 23 cm, silikon
(49)
Skladem
Poslední kousky
744 Kč
s kódem
875 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Oblíbené
YAMAZAKI
Zrcadlo Tosca
Kosmetické, ø 17,5 cm
(120)
Skladem
Poslední kousky
875 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Deka Toscana
130x160 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
745 Kč
s kódem
876 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Přehoz Cosy
Z mikroplyše, krémový, 220x240 cm
(32)
Skladem
Poslední kousky
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kähler Design
Skleničky v sadě Hammershøi
2 ks, 240 ml, na sekt
(1)
Skladem
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
440 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Zone
Termohrnek Singles
400 ml, z nerezové oceli, světle růžový
Skladem
Poslední kousky
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Bianca
Povlečení Floral Toile
Na jednolůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, s květinovým vzorem, béžové, 135x200 cm
(7)
Skladem
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Umbra
Koupelnový organizér Pirouette
Na kosmetiku/otočný, plastový, bílý, ø 23 cm, výška 35 cm
(10)
Skladem
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Zone
Termohrnek Singles
400 ml, z nerezové oceli, vínový
Skladem
Poslední kousky
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Lunver
Z žakáru, na zip, s geometrickým vzorem/strukturovaný, 50x50 cm
Skladem
Poslední kousek
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Umbra
Koupelnový organizér Bellwood
Bílý, 30x20 cm, výška 23 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Zone
Termohrnek Singles
400 ml, z nerezové oceli, černý
Skladem
Poslední kousky
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Meadowsweet Floral
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy/s květinovým vzorem, bílé/zelené, 200x200 cm
(46)
Skladem
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Reality
Dětská lampička Hopper
Zelená, plastová, LED, noční, do zásuvky, s možností volby barvy, 19,5x16,5x24,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Umbra
Koupelnový organizér Bellwood
Černý, 30x20 cm, výška 23 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Nutcracker
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, tmavě zelené, 230x220 cm
(6)
Skladem
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
sada 4 ks
Good Morning
Ručníky v sadě Plain
4 ks, froté, bavlněné, béžové, 50x100 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-15 % s kódem
Bianca
Povlečení Ophelia Floral
Na jednolůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, s květinovým vzorem, bílé/modré, 135x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Their Nibs
Povlečení Untamed Cheetah
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, bavlněné, s květinovým vzorem, růžové/šedé, 135x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Zone
Sklenice v sadě Rocks
2 ks, 300 ml, na pivo
Skladem
Poslední kousky
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
440 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
1
...
164
165
166
...
269
Načíst další