Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 855 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
IHR
Prostírání Mohana
S příměsí bavlny, pratelné, s květinovým vzorem, 33x48 cm
(1)
Skladem
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Green Gate
Utěrka Carola
Bavlněná, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Unipar
Svíčka Pure Beauty
Doba hoření 73 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(34)
Skladem
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Doba hoření (3)
-15 % s kódem
Cooksmart ®
Zástěra s PVC vrstvou Purity
Bavlněná, modrá
(11)
Skladem
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Adora
Z mikrovlákna, s potiskem, bílý/ve zlaté barvě, 140x240 cm
Skladem
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Svícen Grace
Skleněný
Doručíme od 21. 10. 2026
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Etoilea
Bavlněný, s vánočním motivem, červený, se snímatelným potahem/s jednostranným potiskem, 40x40 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Markslöjd
Světelný řetěz Leaf
Žlutý, plastový, LED, délka 185 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Java
Sametový, béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(3)
Doručíme od 29. 10. 2026
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Markslöjd
Světelný řetěz Mia
Plastový, LED, na baterky, délka 270 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Kartos
Poznámkový blok s propiskou Robin Hood
50 str., formát A6, bez potisku
Skladem
Poslední kousek
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Bianca
Prostěradlo Cotton Percale
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, z bavlněného perkálu, šedé, 90x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Foutastic
Ručník Chicago
Froté, bavlněný, fialový, 30x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Brandani
Hrnky v sadě Burlesque
2 ks, 300 ml, porcelánové, na latte, bílé
(90)
Doručíme od 2. 11. 2026
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
185 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Atlas
Bavlněný, v terakotové barvě, se snímatelným potahem, 40x40 cm
(2)
Doručíme od 29. 10. 2026
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Easy Iron
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, z mikrovlákna, šedé, 185x200 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Costa Nova
Svícen Alentejo
Kameninový
Doručíme od 20. 10. 2026
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka Cosy
Z mikroplyše, v hořčicové barvě, 130x160 cm
(409)
Doručíme od 6. 11. 2026
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka Cosy
Z mikroplyše, v cihlové barvě, 130x160 cm
(12)
Doručíme od 6. 11. 2026
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Non Iron
Napínací, na dvoulůžko, vínové, 185x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Satin Stripe
Napínací, na jednolůžko, saténové, černé, 90x190 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Satin Stripe
Napínací, na jednolůžko, saténové, bílé, 90x190 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Satin Stripe
Napínací, na jednolůžko, saténové, krémové, 90x190 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Non Iron
Napínací, na dvoulůžko, černé, 185x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Non Iron
Napínací, na dvoulůžko, tmavě hnědé, 185x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Bianca
Prostěradlo Cotton Percale
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, z bavlněného perkálu, zelené, 90x190 cm
(13)
Doručíme od 3. 11. 2026
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Bianca
Prostěradlo Cotton Percale
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, z bavlněného perkálu, růžové, 90x190 cm
(13)
Doručíme od 3. 11. 2026
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Casa Selección
Podsedák Up & Down
Sametový, na zavazování, 40x40 cm
(6)
Doručíme od 26. 10. 2026
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Restilo
Osuška Amari
Froté, bavlněná, fialová, 70x140 cm
(23)
Doručíme od 22. 10. 2026
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Markslöjd
Světelná dekorace Saturnus
Bílá, papírová, do zásuvky, ø45x45 cm
(5)
Skladem
315 Kč
s kódem
370 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Woodland
3 ks, bavlněné, béžové, 45x65 cm
(832)
Skladem
316 Kč
s kódem
372 Kč bez kódu
124 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 6 ks
Orion
Sklenice v sadě Sorgun
6 ks, 400 ml, na pivo
(9)
Skladem
Poslední kousky
316 Kč
s kódem
372 Kč bez kódu
62 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětská osuška Minecraft "Mob Attack"
Bavlněná, šedá, 70x140 cm
(1)
Skladem
318 Kč
s kódem
374 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Restilo
Osuška Amari
Froté, bavlněná, bílá, 70x140 cm
(23)
Doručíme od 22. 10. 2026
318 Kč
s kódem
374 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Krmítko pro ptáčky Acorn
14x14 cm, výška 22 cm
(108)
Skladem
319 Kč
s kódem
375 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Lékué
Formy na pečení v sadě
2 ks, 20 x 9,5 cm, sklo, vhodné do horkovzdušné fritézy
(7)
Skladem
375 Kč
188 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
LEGO®
Dětský hrnek Head
255 ml, keramický, žlutý
(17)
Skladem
Poslední kousky
319 Kč
s kódem
375 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Objem (2)
-15 % s kódem
Lékué
Termohrnek To Go
400 ml, černý
(1)
Skladem
319 Kč
s kódem
375 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Stitch
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 16,5 cm, délka 16,5 cm
(1)
Skladem
320 Kč
s kódem
376 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Novinka
RIG-TIG
Lahev Drink-It
500 ml, plastová, v lososové barvě
Doručíme od 16. 10. 2026
320 Kč
s kódem
376 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Orion
Vinné příslušenství
(11)
Skladem
Poslední kousky
320 Kč
s kódem
377 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Svícen Signe
Kamenný
Skladem
Poslední kousky
378 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Esschert Design
Pojízdný podstavec pod květináč
Kovový, ø 29 cm, výška 7 cm
(6)
Doručíme od 20. 10. 2026
321 Kč
s kódem
378 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Hen House
3 ks, bavlněné, šedé/hnědé, 45x65 cm
(12)
Skladem
322 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Prostírání v sadě Bauhaus
4 ks, korková, s geometrickými vzory, 21,5x29 cm
(24)
Skladem
322 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
95 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 4 ks
Cooksmart ®
Prostírání v sadě Forest Fable
4 ks, korková, s potiskem, 21x29 cm
(8)
Skladem
322 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
95 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Prostírání v sadě Curious Dogs
4 ks, korková, s potiskem, 21,5x29 cm
(76)
Skladem
322 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
95 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 6 ks
Orion
Sklenice v sadě Keops
6 ks, 460 ml
(19)
Skladem
322 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
63 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
1
...
60
61
62
...
268
Načíst další