Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 829 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Candy Cane
Bavlněný, s vánočním motivem, 32x220 cm
Skladem
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na jednolůžko, bavlněné, zelené/šedé, 90x200 cm
(7)
Skladem
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, světle zelené, 140x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (7)
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětské hrnky v sadě Darby
2 ks, 200 ml, z kameniny, krémové
Skladem
Poslední kousek
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky na vlasy v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí, bavlněné, bílé, 20x13 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
230 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, světle růžové, 90x200 cm
(20)
Skladem
Poslední kousky
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
ZicZac
Prostírání Titan
Z eko kůže, 45x33 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Star Trading
Světelný řetěz Festival
Látkový, LED, solární, IP44, délka 270 cm
(57)
Skladem
Poslední kousky
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Abaca
Omyvatelný, z PVC, s ornamentem, bílý/šedý, 140x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Ennui
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 30 cm, délka 30 cm
(1)
Skladem
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, s květinovým vzorem, 43x43 cm
Skladem
Poslední kousek
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Hübsch
Organizér Disctrict
Na psací potřeby, kovový, 6x17 cm, výška 2 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Casa Selección
Umělá kapradina
Výška 45 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na jednolůžko, bavlněné, oranžové, 90x200 cm
(9)
Skladem
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Ručník White
Vaflový, s příměsí lnu, bílý, 50x70 cm
(2)
Skladem
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
DecoKing
Světelný řetěz Ledlig
Plastový, LED, do zásuvky, s časovačem, délka 200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Brandani
Difuzér
Ø 9 cm, výška 12 cm
(1)
Skladem
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Oblíbené
Compactor
Koupelnový organizér
Na kosmetiku, plastový, 19x16 cm, výška 16 cm
(93)
Skladem
Poslední kousky
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Metaltex
Forma na bábovku
ø 26 cm, kov
(25)
Skladem
Poslední kousky
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Forest Friends
Z masivního dřeva, LED, na baterky, 48x2x12,5 cm
(2)
Skladem
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Eclipse
S ornamentem, zelený/ve zlaté barvě, ø 180 cm
(3)
Skladem
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódem
Kindsgut
Puzzle Forest
Vkládací, dřevěné, počet dílků 6, vhodný věk 3+
(1)
Skladem
Poslední kousky
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Svícen Medea
Polyresinový
(3)
Skladem
Poslední kousky
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, černé, 90x200 cm
(28)
Skladem
Poslední kousek
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (6)
-15 % s kódem
Esschert Design
Dětské zahradní nářadí
(5)
Skladem
Poslední kousek
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Zástěra
Bavlněná, modrá
(5)
Skladem
Poslední kousky
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Svícen Medea
Polyresinový
(1)
Skladem
Poslední kousky
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Zilverstad
Rámeček Decora
16x21 cm, stojací/na zeď, kovový, ve zlaté barvě, na fotku 15x20
(3)
Skladem
Poslední kousky
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Utěrky v sadě Undyed
2 ks, lněné, bílé, 26x26 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
230 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Eclipse
S ornamentem, béžový/ve zlaté barvě, ø 180 cm
(1)
Skladem
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódem
Kindsgut
Hračka Brachio
Dřevěná, vhodný věk 1+
Skladem
Poslední kousky
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Sonate
Na dvoulůžko/prodloužené, 3dílné, na patentku, oboustranné, z mikrovlákna, s potiskem, bílé/tmavě šedé, 240x220 cm
(1)
Skladem
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cuddly
Z mikroplyše, bílý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(24)
Doručíme od 3. 11. 2026
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na jednolůžko, bavlněné, bílé, 90x200 cm
(18)
Doručíme od 23. 10. 2026
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
Na prodejně
-15 % s kódem
DesignWorks Ink
Nedatovaný diář Smart
240 str., formát A5, linkovaný
(1)
Skladem
Poslední kousky
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na jednolůžko, bavlněné, šedé, 90x200 cm
(12)
Doručíme od 23. 10. 2026
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Eclipse
S ornamentem, zelený/ve zlaté barvě, 145x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Brushed
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, flanelové, světle modré, 90x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky na vlasy v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí, bavlněné, šedé, 20x13 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
230 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Crystal Snowman
Bílá, plastová, LED, na baterky, s časovačem, 25x10x26 cm
Skladem
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Reality
Dětské noční světlo Paky
Bílé, plastové, LED, noční/přenosné, na baterky, 11x8,5x13 cm
Doručíme od 2. 11. 2026
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Styler
Rámeček Prague
42x52 cm, na zeď, v bronzové barvě/ve zlaté barvě, na fotku 40x50
(4)
Doručíme od 18. 11. 2026
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
-15 % s kódem
Reality
Dětské noční světlo Rexy
Bílé, plastové, LED, noční/přenosné, na baterky, 10x9,5x15 cm
Doručíme od 2. 11. 2026
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, s květinovým vzorem, 43x43 cm
(1)
Doručíme od 14. 12. 2026
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
YAMAZAKI
Aromalampa Tower
Keramická, ø 9,5 cm, výška 6 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
391 Kč
s kódem
460 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
YAMAZAKI
Aromalampa Tower
Keramická, ø 9,5 cm, výška 6 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
391 Kč
s kódem
460 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Keter
Květináč Cube
Plastový, výška 30 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
460 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Bloomingville
Deka Throw
Modrá, 130x160 cm
(61)
Skladem
392 Kč
s kódem
461 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
82
83
84
...
268
Načíst další