Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 913 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Silky Soft
Napínací, na jednolůžko, saténové, šedé, 135x190 cm
(8)
Doručíme od 3. 11. 2026
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Brushed
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, flanelové, šedé, 90x190 cm
(11)
Doručíme od 3. 11. 2026
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Brushed
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, flanelové, růžové, 90x190 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
Premium
Blomus
Svíčka Fraga: Soft Linen
Vonná, sojová, s vůní čistého prádla, doba hoření 24 h, počet knotů 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(10)
Skladem
480 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (9)
+ Doba hoření (2)
Na prodejně
Premium
Oblíbené
Blomus
Svíčka Fraga: Fig
Vonná, sojová, s vůní fíků, doba hoření 24 h, počet knotů 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(20)
Skladem
Poslední kousky
480 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (9)
Na prodejně
Premium
Blomus
Svíčka Fraga: Sandalwood and Myrh
Vonná, sojová, s vůní santálového dřeva/s vůní myrhy, doba hoření 24 h, počet knotů 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(18)
Skladem
480 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (9)
Na prodejně
Premium
Blomus
Svíčka Fraga: Sea Salt and Sage
Vonná, sojová, s vůní moře/s vůní šalvěje, doba hoření 24 h, počet knotů 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(18)
Skladem
480 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (9)
+ Doba hoření (2)
Na prodejně
Premium
Blomus
Svíčka Fraga: Kyoto Yume
Vonná, sojová, s vůní vanilky/s květinovou vůní, doba hoření 24 h, počet knotů 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
480 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (9)
Na prodejně
Curver
Květináč Cozy Dune
Závěsný, plastový, ø 28 cm, výška 18 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
480 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér Terra
Bambusový, v přírodní barvě, 28x14 cm, výška 6 cm
(59)
Skladem
409 Kč
s kódem
481 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Přehoz Lucile
Béžový, 220x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
411 Kč
s kódem
483 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Spirella
Zrcadlo Bly
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 3x, 19x20 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
484 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, červený, 16,5x12 cm, výška 17 cm
(21)
Doručíme od 21. 10. 2026
411 Kč
s kódem
484 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
B.E.S.
Povlečení Green Flowers
Na jednolůžko, na zip, nežehlivé, krepové, s květinovým vzorem, zelené, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
486 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Dětské hrnky v sadě Lili
2 ks, silikonové, světle růžové/tyrkysové
Skladem
Poslední kousky
414 Kč
s kódem
487 Kč bez kódu
244 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Dětská jídelní sada Lili
2 ks, silikonová
Skladem
Poslední kousky
414 Kč
s kódem
487 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Svíčka Cozy Cashmere
Vonná, s vůní ambry, doba hoření 20 h, počet knotů 1 ks, ø 7,5 cm, výška 8,5 cm
Skladem
414 Kč
s kódem
487 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Dekorační tác Mireni
24,5x22,5 cm
Skladem
Poslední kousky
414 Kč
s kódem
487 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Mepal
Dětské svačinové boxy v sadě Forest Friends by Little Dutch
3 ks, 3 ks, plastové, světle modré
(2)
Skladem
Poslední kousky
414 Kč
s kódem
487 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Podsedák Sora
Manšestrový, bez uchycení, ø 35 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
414 Kč
s kódem
487 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Dětská jídelní sada Lili
2 ks, silikonová
Skladem
Poslední kousky
414 Kč
s kódem
487 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Dětský svačinový box Lili
Silikonový, růžový/tyrkysový, 1,1 l
(1)
Skladem
Poslední kousky
414 Kč
s kódem
487 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Dětský svačinový box Lili
Silikonový, modrý/oranžový, 1,1 l
(1)
Skladem
Poslední kousky
414 Kč
s kódem
487 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Dětská jídelní sada Lili
2 ks, silikonová
Skladem
414 Kč
s kódem
487 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Dětské hrnky v sadě Lili
2 ks, silikonové, modré/oranžové
Skladem
Poslední kousky
414 Kč
s kódem
487 Kč bez kódu
244 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Svíčka Sweet Vanilla
Vonná, s vůní vanilky, doba hoření 20 h, počet knotů 1 ks, ø 7,5 cm, výška 8,5 cm
Skladem
414 Kč
s kódem
487 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
+ Doba hoření (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Podsedák Sora
Manšestrový, bez uchycení, ø 35 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
414 Kč
s kódem
487 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Mepal
Dětské svačinové boxy v sadě Sunshine & Rainbow
3 ks, 3 ks, plastové, béžové
(3)
Skladem
Poslední kousky
414 Kč
s kódem
487 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Dětská jídelní sada Lili
2 ks, silikonová
Skladem
Poslední kousky
414 Kč
s kódem
487 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Svíčka Soft Jasmin
Vonná, s vůní jasmínu, doba hoření 20 h, počet knotů 1 ks, ø 7,5 cm, výška 8,5 cm
Skladem
414 Kč
s kódem
487 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
+ Doba hoření (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Svíčka Citrus Wave
Vonná, s vůní citrusových plodů, doba hoření 20 h, počet knotů 1 ks, ø 7,5 cm, výška 8,5 cm
Skladem
414 Kč
s kódem
487 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
+ Doba hoření (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Svícen Acadia
Kovový
Skladem
Poslední kousky
414 Kč
s kódem
487 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Svícen Acadia
Kovový
Skladem
Poslední kousky
414 Kč
s kódem
487 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Vánoční světelná dekorace Phytia
Světle šedá, ocelová, LED, na baterky, 26x4,5x45,5 cm
Skladem
Poslední kousky
414 Kč
s kódem
487 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Bryndáky v sadě Lili
2 ks, světle růžové/tyrkysové
Skladem
Poslední kousky
414 Kč
s kódem
487 Kč bez kódu
244 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Bryndáky v sadě Lili
2 ks, oranžové/šedomodré
Skladem
Poslední kousek
414 Kč
s kódem
487 Kč bez kódu
244 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 4 ks
House Nordic
Prostírání v sadě Bombay
4 ks, jutová, ø 38 cm
(10)
Skladem
415 Kč
s kódem
488 Kč bez kódu
122 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 4 ks
House Nordic
Prostírání v sadě Bombay
4 ks, jutová, ø 38 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
415 Kč
s kódem
488 Kč bez kódu
122 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
House Nordic
Obaly na květináče v sadě Fulda
2 ks, kovové, bez odtokového otvoru, ø 16 cm, výška 19 cm
(4)
Skladem
415 Kč
s kódem
488 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Perfumed Prague
Interiérová vůně #47 Tangerine, Neroli and Saffron
S vůní santálového dřeva/s vůní mandarinky/s vůní šafránu/s vůní cedru, 200 ml
(7)
Skladem
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (11)
Na prodejně
-15 % s kódem
Bigso
Organizér Elisa Canvas Paper Laminate
Na psací potřeby, kartonový, 12,5x33 cm, výška 12,5 cm
(6)
Skladem
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Perfumed Prague
Svíčka #80 Tomato Leaf, Cypress, Fern
Vonná, sojová, s vůní kapradiny/s vůní cypřiše, počet knotů 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(1)
Skladem
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
Perfumed Prague
Svíčka #68 Peony, Linen, Fern
Vonná, sojová, s vůní kapradiny/s vůní pivoňky/s vůní lnu, doba hoření 40 h, počet knotů 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(1)
Skladem
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (6)
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Perfumed Prague
Svíčka #57 Chamomile, Linden, Birch
Vonná, sojová, s vůní heřmánku/s vůní sena/s vůní břízy/s vůní lípy, doba hoření 40 h, počet knotů 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(31)
Skladem
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (5)
Na prodejně
Premium
Blomus
Interiérová vůně Tuoksu Cashmere
S vůní pižma/s vůní jasmínu/s vůní gardénie/s vůní kašmíru, 100 ml
(1)
Skladem
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (3)
Na prodejně
Premium
Blomus
Interiérová vůně Tuoksu Wood
S vůní santálového dřeva/s vůní jehličí/s vůní dřeva, 100 ml
(2)
Skladem
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (3)
Na prodejně
Premium
Blomus
Interiérová vůně Tuoksu Ocean
S vůní cedrového dřeva/s vůní citrusových plodů/s vůní moře, 100 ml
(1)
Skladem
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Casafina
Hrnek Taormina
410 ml, keramický, modrý/tyrkysový
(65)
Skladem
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
88
89
90
...
270
Načíst další