Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 874 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
PT LIVING
Svícen Anillo Vivo
Skleněný
Skladem
Poslední kousky
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Grogu
Vhodný věk 3+, výška 20 cm, délka 20 cm
Skladem
Poslední kousky
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Design Letters
Hrnek Favourite
250 ml, porcelánový, šedý
(2)
Skladem
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Fedkolor
Obraz Wroclaw
30x30 cm, na plátně
(2)
Skladem
Poslední kousek
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Brandani
Svíčka
Vonná, sojová, s vůní levandule, doba hoření 60 h, počet knotů 3 ks, ø 11 cm, výška 8 cm
Skladem
Poslední kousky
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Brandani
Svíčka
Vonná, sojová, s vůní růže, doba hoření 60 h, počet knotů 3 ks, ø 14 cm, výška 11 cm
Skladem
Poslední kousky
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
LIND DNA
Prostírání Heart Nupo
Z eko kůže, 30x30 cm
Skladem
Poslední kousky
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Benjamin
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 30 cm, délka 30 cm
Skladem
Poslední kousky
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Green Gate
Kuchyňská rukavice
Bílá/zelená/růžová, 18x28 cm
(21)
Skladem
Poslední kousky
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Romeo
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 30 cm, délka 30 cm
Skladem
Poslední kousek
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Stab Stitch
Černý, 43x43 cm
Skladem
Poslední kousek
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Disney Stitch Angel
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
Skladem
Poslední kousek
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Harry Potter Slytherin
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Harry Potter Ravenclaw
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Esschert Design
Držák na květináč
Kovový, 24,5x22 cm, výška 58 cm
Skladem
Poslední kousky
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Green Gate
Chňapky v sadě Dina
2 ks, bavlněné, s vánočním motivem, růžové, 20,5x20,5 cm
(1)
Skladem
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Kai
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 30 cm, délka 30 cm
Skladem
Poslední kousky
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Orion
Konvice na čaj Tea Time
1,3 l, keramická, černá
(1)
Doručíme od 21. 10. 2026
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Povlak na polštář Ruffled
Bavlněný, na zip, kostkovaný, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 3 ks
Cam Cam Copenhagen
Dětský příbor Olive Mix
3 ks, nerezový/ze silikonu, hnědý/béžový, 1x polévková lžíce/1x jídelní vidlička/1x jídelní nůž
Skladem
Poslední kousky
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
166 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cosy Ribbed
Z mikroplyše, khaki, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(6)
Doručíme od 3. 11. 2026
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Na prodejně
-15 % s kódem
Novinka
PT LIVING
Svícny v sadě Prague
3 ks, kovové
Doručíme od 23. 10. 2026
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Pantone
Hrnek Yellow 012
475 ml, porcelánový, žlutý
(2)
Skladem
Poslední kousky
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Novinka
Orion
Nůž Silverline
Santoku, z nerezové oceli, délka čepele 17 cm, rukojeť: nerez
(1)
Doručíme od 21. 10. 2026
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Délka čepele (2)
-15 % s kódem
Novinka
Pantone
Hrnek Red 2035
475 ml, porcelánový, červený
(89)
Skladem
Poslední kousek
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Esschert Design
Závěs na květináč
Závěsný, ø 25 cm, výška 12 cm
(14)
Doručíme od 20. 10. 2026
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Marsala
2 ks, lněné, 40x40 cm
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Novinka
sada 2 ks
Bianca
Povlaky na polštáře v sadě Attica Velvet
2 ks, zakládací, 50x75 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
sada 2 ks
Bianca
Povlaky na polštáře v sadě Attica Velvet
2 ks, zakládací, 50x75 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Artevasi
Závěs na květináč Macramé
Látkový, ø 13 cm, výška 100 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Light & Living
Svícen Isara
Kovový
Doručíme od 3. 11. 2026
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě Merry Christmas
2 ks, na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Styler
Rámeček Malmo
47x57 cm, na zeď, bílý, na fotku 40x50
(6)
Doručíme od 18. 11. 2026
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Potah na rám postele Easy Iron Percale
Na jednolůžko, perkálový, bílý, 90x190 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bonami
Dárkový poukaz
500 Kč, elektronický
(216)
Skladem
500 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Markslöjd
Světelná dekorace Lively
Bílá, papírová, do zásuvky, ø45x14 cm
Skladem
425 Kč
s kódem
500 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rosendahl
Skleničky v sadě Premium
2 ks, 600 ml, na pivo
(8)
Skladem
425 Kč
s kódem
500 Kč bez kódu
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mepal
Lahev Nordic sage
900 ml, cestovní, tritanová, šalvějově zelená
(3)
Skladem
427 Kč
s kódem
502 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Svícen Trudy
Kameninový
(13)
Skladem
427 Kč
s kódem
502 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Svícen Trudy
Kameninový
(5)
Skladem
Poslední kousky
427 Kč
s kódem
502 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Svícen Trudy
Kameninový
(4)
Skladem
427 Kč
s kódem
502 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
LEGO®
Dětská lampička Classic
Růžová, plastová, LED, na baterky, 8x8x11,5 cm
(16)
Skladem
Poslední kousek
427 Kč
s kódem
502 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
LEGO®
Dětské svačinové boxy v sadě Harry Potter
2 ks, s lahví, plastové, vínové, 390 ml
(4)
Skladem
Poslední kousky
427 Kč
s kódem
502 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Shine
300 ml, kameninový, v leskle stříbrné barvě
Skladem
Poslední kousky
427 Kč
s kódem
502 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Deka Dalmine
Z recyklované bavlny, zelená/krémová, 130x160 cm
(2)
Skladem
428 Kč
s kódem
503 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Podsedák Romane
Z mikrovlákna, na zavazování, 43x43 cm
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
428 Kč
s kódem
503 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Podsedák Romane
Z mikrovlákna, na zavazování, 43x43 cm
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
428 Kč
s kódem
503 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Lékué
Lahev To Go
500 ml, cestovní, skleněná, tyrkysová
(1)
Skladem
506 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
93
94
95
...
269
Načíst další