Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
8 991 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě
2 ks, na zip, s květinovými vzory/strukturované, 43x43 cm
(49)
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě
2 ks, na zip, s květinovými vzory/strukturované, 43x43 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě Sequin Cluster
2 ks, z mikrosaténu, zakládací, 50x75 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Ranya
2 ks, 375 ml, kameninové, růžové/krémové
Doručíme od 27. 10. 2026
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Markslöjd
Světelná dekorace Lively
Bílá, papírová, do zásuvky, ø45x14 cm
Skladem
425 Kč
s kódem
500 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Bonami
Dárkový poukaz
500 Kč, elektronický
(216)
Skladem
500 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
LEGO®
Dětské svačinové boxy v sadě Harry Potter
2 ks, s lahví, plastové, vínové, 390 ml
(4)
Skladem
Poslední kousky
427 Kč
s kódem
502 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Shine
300 ml, kameninový, v leskle stříbrné barvě
Skladem
Poslední kousky
427 Kč
s kódem
502 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Svícen Trudy
Kameninový
(4)
Skladem
427 Kč
s kódem
502 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Svícen Trudy
Kameninový
(13)
Skladem
427 Kč
s kódem
502 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Svícen Trudy
Kameninový
(5)
Skladem
Poslední kousky
427 Kč
s kódem
502 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
LEGO®
Dětská lampička Classic
Růžová, plastová, LED, na baterky, 8x8x11,5 cm
(16)
Skladem
Poslední kousek
427 Kč
s kódem
502 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mepal
Lahev Nordic sage
900 ml, cestovní, tritanová, šalvějově zelená
(3)
Skladem
427 Kč
s kódem
502 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Podsedák Romane
Z mikrovlákna, na zavazování, 43x43 cm
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
428 Kč
s kódem
503 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Podsedák Romane
Z mikrovlákna, na zavazování, 43x43 cm
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
428 Kč
s kódem
503 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Deka Dalmine
Z recyklované bavlny, zelená/krémová, 130x160 cm
(2)
Skladem
428 Kč
s kódem
503 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Lékué
Lahev To Go
500 ml, cestovní, skleněná, tyrkysová
(1)
Skladem
506 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
House Nordic
Šperkovnice Marrakech
Látková, 11x11 cm, výška 6,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
432 Kč
s kódem
508 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Star Trading
Světelný řetěz Berry
Plastový, LED, do zásuvky, IP44, délka 735 cm
(35)
Skladem
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Green Gate
Kuchyňská rukavice
Bavlněná, bílá/růžová, 18x28 cm
(1)
Skladem
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Zástěra Farm
Bavlněná, krémová
(2)
Skladem
Poslední kousky
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Cotton House
Povlečení Verona
Na jednolůžko, na zip, bavlněné, s květinovým vzorem, 140x200 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Cotton House
Povlečení Leona
Na jednolůžko, na zip, bavlněné, v petrolejové barvě, 140x200 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Indy
Bavlněný, béžový, se snímatelným potahem, 30x50 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Indy
Bavlněný, béžový, se snímatelným potahem, 40x40 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Charline
Pratelný, bavlněný, v terakotové barvě, 140x240 cm
Skladem
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Charline
Pratelný, bavlněný, zelený, 140x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
My House
Povlečení Florida
Na jednolůžko, na zip, z žakáru, béžové, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Hanse Home
Dětský koberec Cat
Syntetický, s nízkým vlasem, kulatý, béžový, ø 100 cm
(16)
Doručíme od 20. 10. 2026
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
Orion
Konvice na čaj Louka
1 l, porcelánová, bílá/fialová
(1)
Skladem
Poslední kousky
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cosy Ribbed
Z mikroplyše, hnědý, 45x45 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Velveteen
Z mikroplyše, světle hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Essentiel
Černý, 60x60 cm
(41)
Skladem
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Mioli Decor
Dekorační polštář Top
Z materiálu bouclé, šedý, ø 20 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Blomus
Dekorační tác Kasane
25x39 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
Blomus
Dekorační tác Kasane
25x39 cm
(1)
Skladem
509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
Blomus
Dekorační tác Kasane
25x39 cm
(1)
Skladem
509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
Blomus
Dekorační tác Kasane
25x39 cm
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Deka Anniversary
Z recyklované bavlny, hnědá, 130x160 cm
(31)
Skladem
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Neo
335 ml, keramický, na latte, v hořčicové barvě
(5)
Skladem
Poslední kousek
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Obal na květináč Bertha
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 10,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Bigso
Organizér Elisa Restore Paper Laminate
Na psací potřeby, kartonový, 12,5x33 cm, výška 12,5 cm
(4)
Skladem
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Konvička na zalévání
Kovová, 1,6 l
(124)
Skladem
Poslední kousek
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Light & Living
Lucerna Lezuza
Kovová, ø 9 cm, výška 15 cm
Skladem
Poslední kousky
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Garden Pleasure
Zahradní zápich Leaf
Kovový, výška 83 cm
(4)
Skladem
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Kuchyňská rukavice Forest Green
Lněná, tmavě zelená, 14x29 cm
Doručíme od 18. 11. 2026
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Kuchyňská rukavice Natural
Lněná, v přírodní barvě, 14x29 cm
Skladem
Poslední kousek
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
My House
Deka Micro
Z mikroplyše, modrá, 150x200 cm
(46)
Skladem
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
1
...
101
102
103
...
188
Načíst další