Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 105 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
La Rochére
Sklenice Abeille
320 ml, na whiskey
Skladem
Poslední kousky
269 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Světelný řetěz Zoo
Plastový, LED, na baterky, délka 160 cm
(11)
Skladem
269 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Non Iron
Napínací, na jednolůžko, tmavě hnědé, 90x190 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
269 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Star Trading
Světelný řetěz Dew Drop
Plastový, LED, solární, IP44, délka 500 cm
(46)
Skladem
269 Kč
Do košíku
Do košíku
Kate Louise
Běhoun na stůl Christmas
S vánočním motivem, s potiskem, 36x136 cm
(3)
Skladem
269 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Non Iron
Napínací, na jednolůžko, vínové, 90x190 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
269 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Ladelle
Hrnek Cafe
300 ml, černobílý
Skladem
269 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Non Iron
Napínací, na jednolůžko, černé, 90x190 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
269 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Unipar
Svíčka Pure Beauty
Doba hoření 40 h, ø 6 cm, výška 10 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
269 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Doba hoření (3)
Novinka
Dakls
Špička na stromček Startop
Ve stříbrné barvě, kovová, LED, na baterky, 20x5x24 cm
(1)
Skladem
269 Kč
Do košíku
Do košíku
Sass & Belle
Váza Mojave
Z kameniny, žlutá, ø 7,5 cm, výška 11,5 cm
(17)
Skladem
269 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
LEGO®
Dětský úložný box Head Boy Mini
Plastový, žlutý, ø 10 cm, výška 11,5 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
269 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Na prodejně
LEGO®
Dětský úložný box Head Silly Mini
Plastový, žlutý, ø 10 cm, výška 11,5 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
269 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Premium
sada 2 ks
Södahl
Prostírání v sadě Bistro
2 ks, bavlněná, pratelná, s nápisem, 33x48 cm
Skladem
539 Kč
270 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Södahl
Utěrky v sadě Bistro
2 ks, bavlněné, hnědé, 50x70 cm
Skladem
Poslední kousek
539 Kč
270 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Södahl
Utěrky v sadě Bistro
2 ks, bavlněné, hnědé, 50x70 cm
Skladem
Poslední kousky
539 Kč
270 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 2 ks
Esschert Design
Konvička na zalévání
Plastová, 1,5 l
(10)
Skladem
539 Kč
270 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Foutastic
Ručníky v sadě Arden
2 ks, froté, růžové, 50x90 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
539 Kč
270 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
Kave Home
Ubrousky v sadě Pals
2 ks, 30x30 cm
Skladem
Poslední kousky
539 Kč
270 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Styler
Rámeček Floryda
24x33 cm, na zeď, bílý, na fotku 21x30
(7)
Skladem
270 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Styler
Rámeček Floryda
24x33 cm, na zeď, ve zlaté barvě, na fotku 21x30
(16)
Doručíme od 18. 11. 2026
270 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
Styler
Rámeček Floryda
24x33 cm, na zeď, v přírodní barvě, na fotku 21x30
(2)
Skladem
270 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
Oblíbené
Esschert Design
Zenová zahrada
Betonová/kamenná/bambusová, 20x20 cm, výška 3 cm
(21)
Skladem
270 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětská osuška 101 Dalmatians "Lucky"
Bavlněná, černobílá, 70x140 cm
(5)
Skladem
270 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Rámeček Floryda
24x33 cm, na zeď, černý, na fotku 21x30
(12)
Doručíme od 18. 11. 2026
270 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
Jerry Fabrics
Dětská osuška Winnie the Pooh "Smile"
Bavlněná, žlutá, 70x140 cm
(1)
Skladem
272 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Balvi
Šperkovnice Yoga
Porcelánová, ø 10 cm, výška 11 cm
Skladem
Poslední kousky
273 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Hudební hračka Tambourine Animal Band
Vhodný věk 18m+
(3)
Skladem
274 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Joan
Sametový, na zip, s ornamentem, 60x60 cm
(16)
Skladem
274 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mepal
Lahev Ellipse
500 ml, cestovní, plastová, černá
(1)
Skladem
Poslední kousky
274 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
sada 2 ks
Sirius
Vánoční světelná dekorace Clara
2 ks, bílá, z vosku, LED, na baterky, ø8x10 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
549 Kč
275 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Botany 2
2 ks, lněné, s květinovými vzory, 40x40 cm
Skladem
Poslední kousek
549 Kč
275 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Restilo
Utěrky v sadě Louie
3 ks, bavlněné, modré, 50x70 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
275 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Costa Nova
Hrnek Pearl
370 ml, keramický, bílý
(6)
Doručíme od 20. 10. 2026
276 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Blanca
Béžový, se snímatelným potahem, 40x40 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
276 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Sonic
Fleecový, modrý, 29x33 cm
(8)
Skladem
276 Kč
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Podsedák Lambskin
Z umělé kožešiny, ø 35 cm
(10)
Doručíme od 23. 10. 2026
276 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mepal
Lahev Ellipse
500 ml, cestovní, plastová, šalvějově zelená
(1)
Skladem
Poslední kousek
276 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Bunny "Star"
Do postýlky, oboustranné, na zip, žluté, bavlněné, 100x135 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
276 Kč
Do košíku
Do košíku
Mepal
Dětský svačinový box Paw Patrol Pups
S vidličkou, plastový, 750 ml
(3)
Skladem
277 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Rosendahl
Skleničky v sadě Premium
2 ks, 390 ml, na sekt
(1)
Doručíme od 16. 10. 2026
555 Kč
278 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Plastia
Truhlík Siesta
Samozavlažovací, plastový, 20x40 cm, výška 19 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
278 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
La Rochére
Sklenice Abeille
260 ml
(24)
Skladem
Poslední kousky
278 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Jerry Fabrics
Dětská osuška Gabby's Dollhouse
Bavlněná, 70x140 cm
(8)
Skladem
279 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Zástěra Cuistot
Bavlněná, khaki
(8)
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Prostěradlo Oscar
Napínací, na jednolůžko, z mikrovlákna, béžové, 90x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Unipar
Svíčka Sweetness
Doba hoření 22 h, ø 7 cm
(1)
Skladem
279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Doba hoření 50 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(7)
Skladem
279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
1
...
42
43
44
...
190
Načíst další