20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 486 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
sada 6 ks
Tescoma
Skleničky v sadě Giorgio
6 ks, 570 ml, na víno
(7)
Skladem
Poslední kousky
671 Kč
112 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Utěrky v sadě Christmas Tartan Check
4 ks, bavlněné, s vánočním motivem, červené/tmavě zelené, 70x50 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
112 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 4 ks
House Nordic
Prostírání v sadě Bombay
4 ks, jutová, ø 38 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
361 Kč
s kódem
451 Kč bez kódu
113 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě
3 ks, bavlněné, béžové, 50x70 cm
(20)
Skladem
Poslední kousky
271 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
113 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě
3 ks, bavlněné, růžové, 50x70 cm
(8)
Skladem
271 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
113 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Bébé Douceur
Dřevěná hračka Sweet Savane
Dřevěná, vhodný věk 1+
(1)
Skladem
Poslední kousky
113 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Metaltex
Nůž Asia
Na zeleninu, z nerezové oceli, rukojeť: plast
(24)
Skladem
90 Kč
s kódem
113 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
RCR Cristalleria Italiana
Sklenice v sadě
6 ks, 360 ml
(117)
Skladem
Poslední kousky
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
113 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v sadě Geo
2 ks, bavlněné, hnědé, 20x20 cm, tepelná odolnost 180 °C
(17)
Skladem
Poslední kousky
183 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
115 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Utěrky v sadě Larsson Geo
2 ks, bavlněné, šedé, 50x70 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
183 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
115 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Utěrky v sadě Larsson Geo
2 ks, bavlněné, žluté/šedé, 50x70 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
183 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
115 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
Wenko
Chňapky v sadě Wesi
2 ks, silikonové, černé, 16x16 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
183 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
115 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Boltze
Svícny v sadě Linga
2 ks, na čajovou svíčku, kameninové
(5)
Skladem
183 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
115 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Utěrky v sadě Candy Cane
4 ks, bavlněné, s vánočním motivem, červené/bílé, 50x70 cm
(5)
Doručíme od 3. 11. 2026
367 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
115 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
RCR Cristalleria Italiana
Skleničky v sadě
6 ks, 650 ml, na víno
(57)
Skladem
Poslední kousky
551 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
115 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Dakls
Svícen Houses
Kovový, s vánočním motivem
(1)
Skladem
116 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Vialli Design
Sklenice v sadě Livio
2 ks, 350 ml, z borosilikátového skla
(1)
Skladem
186 Kč
s kódem
232 Kč bez kódu
116 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Country Animals
3 ks, bavlněné, šedé/béžové, 45x65 cm
(100)
Skladem
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
116 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Dakls
Soška
4x8 cm, výška 25 cm
(19)
Skladem
Poslední kousky
117 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Woodland
3 ks, bavlněné, béžové, 45x65 cm
(832)
Skladem
282 Kč
s kódem
353 Kč bez kódu
118 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Novinka
sada 2 ks
Dakls
Hrnky v sadě Rings
2 ks, 100 ml, keramické, na espresso, modré
(1)
Skladem
Poslední kousky
189 Kč
s kódem
236 Kč bez kódu
118 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Novinka
sada 2 ks
Dakls
Hrnky v sadě Rings
2 ks, 100 ml, keramické, na espresso, tmavě modré
(1)
Skladem
Poslední kousky
189 Kč
s kódem
236 Kč bez kódu
118 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
Casa Selección
Umělé rostliny v sadě Cactus
6 ks, 5x5 cm, výška 9,5 cm
(82)
Skladem
Poslední kousky
567 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
118 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Mepal
Dětské lžičky v sadě Forest Friends by Little Dutch
2 ks, plastové, světle modré, 2x polévková lžíce
(1)
Skladem
Poslední kousky
190 Kč
s kódem
237 Kč bez kódu
119 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Rex London
Dětské tetování Prehistoric Land
Vhodný věk 3+
(409)
Skladem
95 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Rotho
Dětský svačinový box Memory Kids
Plastový, 1 l
(2)
Skladem
Poslední kousek
119 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Rex London
Hračka Magic Butterfly
Plastová/papírová/gumová, vhodný věk 3+
(1)
Skladem
95 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Plastia
Držák na květináč Siestula
Kovový, 3x16 cm, výška 28 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
95 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Papertime
Lepidlo a štětec
(10)
Skladem
95 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Unipar
Svíčka Pure Beauty
Doba hoření 12 h, výška 5,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
95 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Cuisina
Plastové, s nápisem, 28,5x43,5 cm
(2)
Skladem
95 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Ilona
Plastové, s potiskem, 44x28,5 cm
Skladem
95 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Jolie Fleur
Plastové, s potiskem/s květinovým vzorem, 44x28,5 cm
Skladem
95 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Vayana
Plastové, s potiskem, 44x28,5 cm
Skladem
95 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Venor
Plastové, s potiskem/se vzorem kamene, 44x28,5 cm
Skladem
95 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Tradition
Plastové, s vánočním motivem, s potiskem, 28,5x44 cm
Skladem
95 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Zebulon
Plastové, ø 35 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
95 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Na prodejně
-20 % s kódem
JAHU collections
Povlak na polštář Foliage
Na zip, 45x45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
95 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
JAHU collections
Povlak na polštář Flower
Na zip, s potiskem, 45x45 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
95 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Olive
Plastové, 28,5x44 cm
(4)
Skladem
95 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Red flower
Plastové, s květinovým vzorem, 28,5x44 cm
(8)
Skladem
95 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Dakls
Prostírání
Látkové, pratelné, s květinovým vzorem, 33x48 cm
(16)
Skladem
Poslední kousek
119 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Lahev Bugel
1 l, skleněná
Skladem
119 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódem
Novinka
Dakls
Stojánek na vonné tyčinky
Ø 10,5 cm, výška 9 cm
Skladem
Poslední kousky
95 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ručník Tendresse
Froté, bavlněný, světle hnědý, 30x50 cm
(4)
Skladem
95 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Garden Pleasure
Zahradní nůž
Kovový/plastový, 1 cm
(6)
Skladem
95 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Orion
Hrnek Verde
310 ml, skleněný, zelený
Skladem
95 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Dakls
Svícen
Kovový
Skladem
Poslední kousek
95 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
7
8
9
...
240
Načíst další