Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 498 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
sada 2 ks
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Waffle
2 ks, z mikrovlákna, šedé, 40x60 cm
(21)
Skladem
329 Kč
165 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Waffle
2 ks, z mikrovlákna, oranžové/hnědé, 40x60 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
165 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Waffle
2 ks, z mikrovlákna, zelené, 40x60 cm
(5)
Skladem
329 Kč
165 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Waffle
2 ks, z mikrovlákna, růžové, 40x60 cm
(4)
Skladem
329 Kč
165 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Waffle
2 ks, z mikrovlákna, hnědé/béžové, 40x60 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
165 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Homéa
Aromalampa Cera
Keramická, 9x13 cm, výška 11 cm
(18)
Skladem
166 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
sada 3 ks
Cam Cam Copenhagen
Dětský příbor Olive Mix
3 ks, nerezový/ze silikonu, hnědý/béžový, 1x polévková lžíce/1x jídelní vidlička/1x jídelní nůž
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
166 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Dakls
Běhoun na stůl Tone
Omyvatelný, s květinovým vzorem, 45x150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
167 Kč
Do košíku
Do košíku
Garden Pleasure
Postřikovač
(1)
Skladem
167 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Rex London
Dřevěná hračka Floating Ball Game
Dřevěná, vhodný věk 3+
(230)
Skladem
Poslední kousky
168 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Myren
Bílá, skleněná, LED, do zásuvky, ø9x9 cm
(10)
Skladem
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Zone
Ručník Time
Froté, bavlněný, bílý, 30x30 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Dakls
Hrnek Flower Garden
240 ml, porcelánový, bílý
(1)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
BonBistro
Hrnek Basic White
380 ml, porcelánový, bílý
Doručíme od 22. 10. 2026
169 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Oblíbené
Rex London
Omalovánky Forest Friends
Vhodný věk 3+
(208)
Skladem
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Dakls
Světelná dekorace
V přírodní barvě, z masivního dřeva, LED, na baterky, 13x3x15,5 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Groot
Fleecový, 21x32 cm
Skladem
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Cooksmart ®
Kasička Forest Fable
Skleněná, ø 7 cm, výška 13 cm
(5)
Skladem
169 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Novinka
Dakls
Květináč
Keramický, s odtokovým otvorem, ø 11,5 cm, výška 11,5 cm
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Dakls
Obal na květináč
Keramický, ø 13 cm, výška 13 cm
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Skládací hračka Digger
Kovová, vhodný věk 8+
(1)
Skladem
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, krémový, 30x30 cm
(1)
Skladem
169 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
Dakls
Prostírání Crystalline
Látkové, pratelné, s vánočním motivem, 33x48 cm
(1)
Skladem
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Garden Pleasure
Stojan na květiny Pocket
Látkový, 27x3 mm, výška 70 cm
(30)
Skladem
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Metaltex
Nůž Gourmet
Na zeleninu, z nerezové oceli, rukojeť: nerez
(26)
Skladem
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Prostírání Marble
Plastové, se vzorem kamene, 33x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
169 Kč
Do košíku
Do košíku
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Tomar
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 13 cm, délka 13 cm
Skladem
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Shana
Z mikrosaténu, na zip, 40x40 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Shana
Z mikrosaténu, na zip, 40x40 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Rex London
Kelímek na hmyz Nature Trail
(31)
Skladem
Poslední kousek
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Rámeček Kyoto
12x17 cm, stojací/na zeď, černý, na fotku 10x15
(3)
Doručíme od 18. 11. 2026
169 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
douceur d'intérieur
Ručník Tendresse
Froté, bavlněný, růžový, 50x90 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+12
+13
+ Rozměry (3)
Orion
Forma na pečení
22 x 17 cm, silikon
(5)
Skladem
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Forma na pečení Statek
20 x 16 cm, silikon
Skladem
Poslední kousek
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Forma na pečení Statek
20 x 16 cm, silikon
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Forma na bábovku
ø 25 cm, silikon
(1)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Forma na pralinky
21 x 20,5 cm, silikon
(2)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Chňapka Adam
Silikonová/ze směsi vláken, tmavě šedá, 18,5x18,5 cm
(3)
Doručíme od 29. 10. 2026
169 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Esschert Design
Pěstírna Eco
Plastová, 20x30 cm, výška 10 cm
(11)
Skladem
Poslední kousek
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Ego Dekor
Svícen
Na čajovou svíčku, kovový
(2)
Skladem
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Markslöjd
Světelný řetěz Bell
Plastový, LED, na baterky, s časovačem, délka 210 cm
(34)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Södahl
Ručník Comfort
Froté, bavlněný, tmavě šedý, 30x30 cm
(70)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Ego Dekor
Umělá květina Tulip
Ø 5,5 cm, výška 20 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Boles d'olor
Vonný vosk do aromalampy Juicy Cherries
S vůní třešně, váha 28 g
(7)
Skladem
169 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+13
+14
ONA
Hrnek Gravel
350 ml, kameninový, zelený/krémový
Skladem
169 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Esschert Design
Zhášedlo na svíčky
Výška 4 cm
(19)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Zápisník Sausage Dog
60 str., formát A6, linkovaný
(3)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Formát (2)
Sass & Belle
Zápisník Positive Thoughts
Formát A5, linkovaný
(1)
Skladem
Poslední kousek
169 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
14
15
16
...
94
Načíst další