Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 490 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Rex London
Švihadlo
(9)
Skladem
249 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 2 ks
Ladelle
Kuchyňské rukavice v sadě
2 ks, tmavě modré, 18x33 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Kindsgut
Hudební hračka Stars
Vhodný věk 2+
(1)
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Chocolate
2 ks, lněné, 40x40 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Marsala
2 ks, lněné, 40x40 cm
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
499 Kč
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
sada 2 ks
Bianca
Povlaky na polštáře v sadě Attica Velvet Embroidered
2 ks, zakládací, 50x75 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
sada 2 ks
Bianca
Povlaky na polštáře v sadě Attica Velvet Embroidered
2 ks, zakládací, 50x75 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
499 Kč
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Novinka
sada 2 ks
Bianca
Povlaky na polštáře v sadě Attica Velvet
2 ks, zakládací, 50x75 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
499 Kč
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
sada 2 ks
Bianca
Povlaky na polštáře v sadě Attica Velvet
2 ks, zakládací, 50x75 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
499 Kč
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Green Gate
Chňapky v sadě Dina
2 ks, bavlněné, s vánočním motivem, růžové, 20,5x20,5 cm
(1)
Skladem
499 Kč
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér Terra
Bambusový, v přírodní barvě, 15x15 cm, výška 7 cm
(118)
Skladem
Poslední kousky
250 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Ansel
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
250 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Rosendahl
Skleničky v sadě Premium
2 ks, 600 ml, na pivo
(8)
Skladem
500 Kč
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Umělá květina Hydrangea
Ø 15 cm, výška 56 cm
(1)
Skladem
250 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, žlutý, ø 10 cm, výška 12 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
250 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětská osuška Avengers "Light Blue"
Bavlněná, 70x140 cm
Skladem
251 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Zrcadlo
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 3x, ø 12 cm
(24)
Doručíme od 23. 10. 2026
251 Kč
Do košíku
Do košíku
Mepal
Lahev Ellipse
500 ml, cestovní/s pítkem, plastová, světle červená
Skladem
Poslední kousky
252 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Blomus
Hrnek Sablo
250 ml, keramický, na latte, světle šedý/béžový
(1)
Skladem
252 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Umělý eukalyptus
Ø 33 cm, výška 101 cm
(5)
Doručíme od 20. 10. 2026
252 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Jerry Fabrics
Dětská osuška Football
Bavlněná, zelená, 70x140 cm
(1)
Doručíme od 20. 10. 2026
252 Kč
Do košíku
Do košíku
Mepal
Lahev Ellipse
500 ml, cestovní/s pítkem, plastová, černá
Skladem
Poslední kousek
252 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Mepal
Lahev Ellipse
500 ml, cestovní/s pítkem, plastová, šalvějově zelená
Skladem
Poslední kousky
252 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Zilverstad
Rámeček Sweet Memory
10,5x16 cm, stojací/na zeď, kovový, ve stříbrné barvě, na fotku 10x15
(2)
Skladem
Poslední kousky
253 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Podsedák Aleksa
Sametový, na zavazování, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
253 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Restilo
Podsedák Aleksa
Sametový, na zavazování, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
253 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Světle šedý, 140x300 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
253 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Zone
Ručník Classic
V terakotové barvě, 50x70 cm
(4)
Skladem
254 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Jerry Fabrics
Dětská osuška Spidey
Bavlněná, červená/modrá, 70x140 cm
(1)
Skladem
254 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér Terra
Bambusový, v přírodní barvě, 9x9 cm, výška 9 cm
(83)
Skladem
255 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Jerry Fabrics
Dětská osuška Naruto Uzumaki
Bavlněná, 70x140 cm
Skladem
255 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomsterbergs
Forma na pečení Latte
29 x 9 cm, silikon
(1)
Skladem
Poslední kousky
255 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomsterbergs
Forma na pečení Latte
29 x 9 cm, silikon
(1)
Skladem
255 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětská osuška Harry Potter "Hedwig"
Bavlněná, 70x140 cm
(1)
Skladem
256 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Deka Mini Frosty
Z mikroflanelu, krémová, 125x150 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
256 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Jerry Fabrics
Dětská osuška Frozen "Blue"
Bavlněná, modrá, 70x140 cm
Skladem
256 Kč
Do košíku
Do košíku
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Dearest
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
(1)
Skladem
256 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Mystery
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 13 cm, délka 13 cm
Skladem
Poslední kousky
257 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Lékué
Forma na pečení
20 x 11 cm, silikon, vhodné do horkovzdušné fritézy
(4)
Skladem
257 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Prostěradlo Jersy
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, antracitové, 90x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Prostěradlo Oscar
Napínací, na jednolůžko, z mikrovlákna, antracitové, 90x190 cm
(2)
Skladem
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Jerry Fabrics
Dětská osuška Frozen "Snowflake"
Bavlněná, 70x140 cm
(2)
Skladem
259 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Kuchyňská rukavice Gingham
Bavlněná, modrá, 18x28 cm, tepelná odolnost 250 °C
Doručíme od 6. 11. 2026
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Tiseco Home Studio
Kuchyňská rukavice Gingham
Bavlněná, černá, 18x28 cm, tepelná odolnost 250 °C
Skladem
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Tiseco Home Studio
Kuchyňská rukavice Gingham
Bavlněná, žlutá, 18x28 cm, tepelná odolnost 250 °C
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Tiseco Home Studio
Kuchyňská rukavice Gingham
Bavlněná, koňakově hnědá, 18x28 cm
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Tiseco Home Studio
Kuchyňská rukavice Gingham
Bavlněná, taupe, 18x28 cm, tepelná odolnost 250 °C
Skladem
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Tiseco Home Studio
Kuchyňská rukavice Gingham
Bavlněná, khaki, 18x28 cm, tepelná odolnost 250 °C
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
1
...
33
34
35
...
94
Načíst další