Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 897 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, světle růžové, 140x200 cm
(19)
Skladem
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, světle růžové, 90x200 cm
(20)
Skladem
Poslední kousky
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na jednolůžko, bavlněné, tmavě modré, 90x200 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na jednolůžko, bavlněné, oranžové, 90x200 cm
(9)
Skladem
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Zástěra
Bavlněná, modrá
(5)
Skladem
Poslední kousky
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Eclipse
S ornamentem, zelený/ve zlaté barvě, 145x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Eclipse
S ornamentem, béžový/ve zlaté barvě, ø 180 cm
(1)
Skladem
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Eclipse
S ornamentem, zelený/ve zlaté barvě, ø 180 cm
(3)
Skladem
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódem
Casa Selección
Umělá kapradina
Výška 45 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Boles d'olor
Vůně do auta Entre Uvas y Naranjo
S vůní pomeranče
(2)
Skladem
Poslední kousky
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (8)
Na prodejně
-15 % s kódem
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na jednolůžko, bavlněné, zelené/šedé, 90x200 cm
(7)
Skladem
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Zástěra Sherlock
Černobílá
(4)
Skladem
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Zástěra Sherlock
Antracitová
(3)
Skladem
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, černé, 90x200 cm
(28)
Skladem
Poslední kousky
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (6)
-15 % s kódem
ZicZac
Prostírání Titan
Z eko kůže, 45x33 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na jednolůžko, bavlněné, šedé, 90x200 cm
(12)
Doručíme od 23. 10. 2026
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Woods
30x40 cm, 2 ks, tištěné, s rámem
(3)
Skladem
Poslední kousek
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
460 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 3 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Linora
3 ks, 450 ml, keramické, bílé/modré
(10)
Skladem
1 172 Kč
s kódem
1 379 Kč bez kódu
460 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 3 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Linora
3 ks, 450 ml, keramické, oranžové
(4)
Skladem
Poslední kousky
1 172 Kč
s kódem
1 379 Kč bez kódu
460 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
YAMAZAKI
Aromalampa Tower
Keramická, ø 9,5 cm, výška 6 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
391 Kč
s kódem
460 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
YAMAZAKI
Aromalampa Tower
Keramická, ø 9,5 cm, výška 6 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
391 Kč
s kódem
460 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Keter
Květináč Cube
Plastový, výška 30 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
460 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Bloomingville
Deka Throw
Modrá, 130x160 cm
(61)
Skladem
392 Kč
s kódem
461 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Bloomingville
Deka Throw
Šedá, 130x160 cm
(181)
Skladem
392 Kč
s kódem
461 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Kave Home
Běhoun na stůl Lunel
S pruhy, 50x150 cm
Skladem
463 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Minnie Sweet Like Me
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, růžové, z mikrovlákna, 140x200 cm
(14)
Doručíme od 20. 10. 2026
394 Kč
s kódem
463 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Hendi
Nůž Kitchen Line
Sekáček, délka čepele 18 cm
(11)
Skladem
Poslední kousek
463 Kč
Do košíku
Do košíku
Brabantia
Termohrnek Make & Take
200 ml, z nerezové oceli, světle šedý
(3)
Skladem
Poslední kousky
463 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Golden Sunset
Bavlněný, ve zlaté barvě/v přírodní barvě, se snímatelným potahem, 40x40 cm
(13)
Skladem
394 Kč
s kódem
464 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Kave Home
Dětská tapiserie Tandani
Výška 50 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
394 Kč
s kódem
464 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Svícen Quira
Kovový
(1)
Skladem
Poslední kousky
394 Kč
s kódem
464 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Svícen Bess
Polyresinový
(3)
Skladem
394 Kč
s kódem
464 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Dakls
Ubrus Bloom
Omyvatelný, s květinovým vzorem, 140x250 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
464 Kč
Do košíku
Do košíku
Dakls
Ubrus Tone
Omyvatelný, s květinovým vzorem, 140x250 cm
(1)
Skladem
464 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Podsedák Sora
Manšestrový, bez uchycení, ø 35 cm
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
394 Kč
s kódem
464 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Nacha
S příměsí lnu, na zip, 45x45 cm
(1)
Skladem
394 Kč
s kódem
464 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Dětský koberec Pompomparty
Syntetický, s příměsí bavlny, bouclé, bez vlasu, s třásněmi, kulatý, růžový, ø 90 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
464 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Dětský koberec Pompomparty
Syntetický, s příměsí bavlny, bouclé, bez vlasu, s třásněmi, kulatý, světle šedý, ø 90 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
464 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Alma
S potiskem, černý/béžový, ø 180 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
394 Kč
s kódem
464 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě Sequin Cluster
2 ks, z mikrosaténu, zakládací, 50x75 cm
(5)
Skladem
790 Kč
s kódem
929 Kč bez kódu
465 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení White Tiger
Na jednolůžko, na zip, bílé/šedé, bavlněné, 140x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
395 Kč
s kódem
465 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
OYOY Living Design
Svícen Palloa
Kovový
Skladem
395 Kč
s kódem
465 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kähler Design
Skleničky v sadě Hammershøi
2 ks, 350 ml, na víno
Skladem
Poslední kousky
793 Kč
s kódem
933 Kč bez kódu
467 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Lékué
Forma na bábovku
ø 26,5 cm, ocel
Skladem
467 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér Terra
Bambusový, v přírodní barvě, 12x9 cm, výška 8,5 cm
(201)
Skladem
398 Kč
s kódem
468 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Deka Atle
Z recyklované bavlny, světle růžová/v terakotové barvě, 130x160 cm
Skladem
Poslední kousky
398 Kč
s kódem
468 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Garth
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 30 cm, délka 30 cm
(2)
Skladem
398 Kč
s kódem
468 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Jettward
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 30 cm, délka 30 cm
Skladem
398 Kč
s kódem
468 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
...
93
94
95
...
269
Načíst další