Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
8 991 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Easy Iron
Napínací, do postýlky/na vysokou matraci, z mikrovlákna, šedomodré, 150x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Quick Dry
4 ks, rychleschnoucí, bavlněné, fialové, 30x30 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
135 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
40 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Sorrel Leaves
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, světle hnědé, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Forever Together
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, růžové, 135x200 cm
Skladem
Poslední kousky
492 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Digger Dreams
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, modré, 135x200 cm
(4)
Skladem
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Spring Check
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, kostkované, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
671 Kč
s kódem
789 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Brighton Stripe
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Velvet and Faux Fur
Z mikroplyše, oranžová, 150x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Easy Iron
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, z mikrovlákna, zelené, 150x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Easy Iron
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, z mikrovlákna, zelenomodré, 185x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Tropical Floral Birds
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, tmavě zelené, 230x220 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Quick Dry
8 ks, rychleschnoucí, bavlněné, béžové, 4x malý ručník (30x30)/2x střední ručník (50x85)
(3)
Skladem
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Seersucker Heart
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, krepové, s potiskem, bílé/růžové, 200x200 cm
Skladem
Poslední kousky
790 Kč
s kódem
929 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Grasmere
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, v levandulové barvě/béžové, 135x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Easy Iron
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, z mikrovlákna, šedé, 185x200 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Love
S příměsí lnu, béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Paradiso Palm
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, béžové, 230x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Quick Dry
4 ks, rychleschnoucí, bavlněné, šedé, 30x30 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
135 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
40 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Lucie Floral Frill
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, kostkované/s květinovým vzorem, bílé/modré, 200x200 cm
(18)
Doručíme od 3. 11. 2026
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Velvet and Faux Fur
Z mikroplyše, tmavě fialová, 150x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Seersucker Frill
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé, krepové, strukturovaný, bílé, 135x200 cm
Skladem
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Mono Panel
Na jednolůžko, na knoflíky, s geometrickým vzorem, černobílé, 135x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Easy Iron
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, z mikrovlákna, šedomodré, 185x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Quick Dry
4 ks, rychleschnoucí, bavlněné, modré, 30x30 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
135 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
40 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Grasmere
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, v levandulové barvě/béžové, 200x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Spring Gonks
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, kostkované, světle zelené, 135x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Easy Iron
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, z mikrovlákna, tmavě růžové, 185x200 cm
(61)
Skladem
Poslední kousky
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Easy Iron
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, z mikrovlákna, tmavě modré, 230x220 cm
(1)
Skladem
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Spring Gonks
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, kostkované, světle zelené, 200x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Easy Iron
Na dvoulůžko, na knoflíky, z mikrovlákna, zelenomodré, 200x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Plážová osuška Hot Dog
Bavlněná, s pruhy, oranžová, 76x160 cm
(11)
Skladem
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Autumn Pumpkins
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, bílé/oranžové, 200x200 cm
(1)
Skladem
671 Kč
s kódem
789 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Pineapple Elephant
Deka Jaipur Chunky Waffle
Bavlněná, tmavě modrá, 150x200 cm
(5)
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Pineapple Elephant
Dekorační polštář Jaipur Chunky Waffle
Bavlněný, béžový, se snímatelným potahem, 30x50 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Pineapple Elephant
Dekorační polštář Jaipur Chunky Waffle
Bavlněný, tmavě modrý, se snímatelným potahem, 30x50 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
518 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Pineapple Elephant
Deka Jaipur Chunky Waffle
Bavlněná, zelená, 150x200 cm
(5)
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Pineapple Elephant
Deka Jaipur Chunky Waffle
Bavlněná, béžová, 150x200 cm
(4)
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
-15 % s kódem
Pineapple Elephant
Deka Jaipur Chunky Waffle
Bavlněná, hnědá, 150x200 cm
(5)
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Pineapple Elephant
Povlečení Muscat Waffle
Na jednolůžko, na knoflíky, hnědé, 135x200 cm
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Metaltex
Stojan na víno York
Dřevěný, počet lahví 12
(12)
Skladem
467 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Tescoma
Forma na muffiny Compact
27 x 35,5 cm, kov
Skladem
Poslední kousek
619 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Bianca
Prostěradlo Cotton Percale
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, z bavlněného perkálu, šedé, 185x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
662 Kč
s kódem
779 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Bianca
Prostěradlo Cotton Percale
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, z bavlněného perkálu, růžové, 185x200 cm
(13)
Skladem
Poslední kousek
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Bianca
Dětské povlečení Transport
Do postýlky, oboustranné, na knoflíky, bílé/béžové, bavlněné, 120x150 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Bianca
Dekorační polštář Carved Fur
Z mikroplyše, růžový, se snímatelným potahem, 50x50 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Bianca
Prostěradlo Cotton Percale
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, z bavlněného perkálu, modré, 185x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
662 Kč
s kódem
779 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Bianca
Dětské povlečení Transport
Na dvoulůžko, oboustranné, na knoflíky, bílé/béžové, bavlněné, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
790 Kč
s kódem
929 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Bianca
Dětské povlečení Zoo Animals
Na dvoulůžko, oboustranné, na knoflíky, bílé, bavlněné, 200x200 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
790 Kč
s kódem
929 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
1
...
79
80
81
...
188
Načíst další