Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 369 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Universal
Dětský koberec Balloon
Syntetický, s nízkým vlasem, béžový, 120x170 cm
(15)
Skladem
1 599 Kč
s kódem
1 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kindsgut
Hudební hračka Stars
Vhodný věk 2+
(1)
Skladem
Poslední kousky
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Kindsgut
Puzzle Dinosaurs
Vkládací, dřevěné, počet dílků 6, vhodný věk 3+
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Kindsgut
Dětský talíř Dusky Pink
Silikonový, v cihlové barvě, 19x20,5 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Kindsgut
Puzzle Safari
Vkládací, dřevěné, počet dílků 6, vhodný věk 3+
(1)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kindsgut
Hudební hračka Octopus
Vhodný věk 2+
Skladem
Poslední kousek
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
245 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Kindsgut
Skládací věž Christmas Tree
Dřevěná, vhodný věk 1+
(1)
Skladem
Poslední kousky
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Kindsgut
Dětská lahev Dachshund
Tritanová, tyrkysová, 400 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
645 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Kindsgut
Dětská pokladna Cashier
Vhodný věk 2+
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Kindsgut
Hračka do vody Ocean
3 ks, silikonová, vhodný věk 0+
Skladem
Poslední kousky
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Kindsgut
Hračka do vody Dusky Pink
Silikonová, vhodný věk 0+
Skladem
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Kindsgut
Puzzle Ocean
Vkládací, dřevěné, počet dílků 6, vhodný věk 3+
(1)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Kindsgut
Hračka Brachio
Dřevěná, vhodný věk 1+
Skladem
Poslední kousky
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Kindsgut
Hudební hračka Set
Vhodný věk 3+
Skladem
Poslední kousky
1 325 Kč
s kódem
1 559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Kindsgut
Dětský svačinový box Aquamarin
Z bioplastu, světle modrý
(1)
Skladem
Poslední kousky
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Kindsgut
Hračka do vody Aquamarin
Silikonová, vhodný věk 0+
Skladem
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Kindsgut
Dětská lahev Space
Tritanová, růžová, 400 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Kindsgut
Hračka do vody Pistachio
Silikonová, vhodný věk 0+
(1)
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Kindsgut
Skládací věž Panda
Dřevěná, vhodný věk 1+
(1)
Skladem
Poslední kousek
467 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Kindsgut
Puzzle Forest
Vkládací, dřevěné, počet dílků 6, vhodný věk 3+
(1)
Skladem
Poslední kousky
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Kindsgut
Hračka Train
Dřevěná, vhodný věk 1+
(4)
Skladem
Poslední kousky
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě Damask Jacquard
2 ks, damaškové, zakládací, s ornamenty, 50x75 cm
(35)
Skladem
722 Kč
s kódem
849 Kč bez kódu
425 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Mila Home
Povlečení
Na dvoulůžko/prodloužené, s prostěradlem/4dílné, na knoflíky, nežehlivé, s pruhy, světle šedé, 200x220 cm
Skladem
Poslední kousek
985 Kč
s kódem
1 159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Povlečení Floral
Na dvoulůžko/prodloužené, s prostěradlem/4dílné, na knoflíky, nežehlivé, s květinovým vzorem, bílé/růžové, 200x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
1 036 Kč
s kódem
1 219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Mila Home
Povlečení Leaves
Na dvoulůžko/prodloužené, s prostěradlem/4dílné, na knoflíky, nežehlivé, žluté/šedé, 200x220 cm
Skladem
Poslední kousky
1 002 Kč
s kódem
1 179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Povlečení Floral
Na jednolůžko/prodloužené, s prostěradlem/3dílné, na knoflíky, nežehlivé, s květinovým vzorem, bílé/růžové, 160x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Blomus
Koupelnový organizér Creto
Betonový, šedý, 9x17 cm, výška 1 cm
Skladem
Poslední kousek
779 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Blomus
Koupelnový organizér Creto
Betonový, béžový, 9x17 cm, výška 1 cm
Doručíme od 26. 10. 2026
762 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Akustické panely v sadě Oak
2 ks, 52x52 cm
(6)
Skladem
1 189 Kč
s kódem
1 399 Kč bez kódu
700 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Akustické panely v sadě Walnut
2 ks, 52x52 cm
(6)
Doručíme od 23. 10. 2026
1 189 Kč
s kódem
1 399 Kč bez kódu
700 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Stanley
Termohrnek Quencher H2.0 FlowState Tumbler Rose Quartz
1,18 l, s brčkem, z nerezové oceli, světle růžový
(45)
Skladem
1 215 Kč
s kódem
1 429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Váza Neti
Ručně vyrobená, z papírmaše, krémová, 20x9 cm, výška 27 cm
Skladem
Poslední kousky
680 Kč
s kódem
800 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Markslöjd
Dětské stropní svítidlo Ugglarp
Bílé, skleněné, přisazené, ø39x13 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 113 Kč
s kódem
1 309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Sirius
Vánoční světelná dekorace Clara
Bílá, z vosku, LED, na baterky, ø14x18 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Sirius
Vánoční světelná dekorace Vilma
Skleněná, LED, na baterky, ø9,5x19 cm
Skladem
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Sirius
Vánoční světelná dekorace Hannah
Zelená, skleněná, LED, na baterky, ø1,5x12 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Sirius
Vánoční světelná dekorace Liva
Bílá, kovová, LED, do zásuvky, s časovačem
Skladem
Poslední kousek
790 Kč
s kódem
929 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Sirius
Vánoční světelná dekorace Hannah
Bílá, skleněná, LED, na baterky, ø1,5x12 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Sirius
Vánoční světelná dekorace Vilma
Zelená, skleněná, LED, na baterky, ø9,5x19 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 4 ks
Sirius
Vánoční světelná dekorace Carla
4 ks, bílá, z vosku, LED, na baterky, ø6,5x7 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
155 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Sirius
Vánoční světelná dekorace Vilma
2 ks, zelená, skleněná, LED, na baterky, ø6x11 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
300 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Sirius
Vánoční světelná dekorace Celina
Hnědá, skleněná, LED, na baterky, délka 105 cm
Skladem
Poslední kousky
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Sirius
Vánoční světelná dekorace Clara
2 ks, bílá, z vosku, LED, na baterky, ø8x10 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
467 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
275 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Sirius
Vánoční světelná dekorace Celina
Bílá, skleněná, LED, na baterky, ø5x8 cm
(1)
Skladem
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Sirius
Světelný řetěz Elly
Bílý, skleněný, LED, na baterky, délka 105 cm
(3)
Skladem
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Sirius
Vánoční světelná dekorace Celina
Bílá, skleněná, LED, na baterky, délka 120 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Sirius
Vánoční světelná dekorace Celina
Skleněná, LED, na baterky, délka 120 cm
(3)
Skladem
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Sirius
Světelný řetěz Elly
Červený, skleněný, LED, na baterky, délka 105 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
115
116
117
...
237
Načíst další