Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 506 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Sirius
Světelný řetěz Lucas Multi
Černý, plastový, LED, solární, IP44, délka 300 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 036 Kč
s kódem
1 219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Villa Collection
Difuzér Iris: Herbal Notes
Ø 5,5 cm, výška 10,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Villa Collection
Difuzér Iris: Orchid Vanilla
S vůní vanilky/s vůní orchideje, ø 5,5 cm, výška 10,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (3)
Premium
Södahl
Prostírání Sun
Z mořské trávy, s pruhy, ø 35 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
251 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Södahl
Deka Vista
Pikniková, modrá, 130x170 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 028 Kč
s kódem
1 209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Södahl
Ubrousky v sadě Abstract leaves
4 ks, textilní, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Södahl
Prostírání Vista
Bavlněné, pratelné, kostkované, 33x48 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
248 Kč
s kódem
292 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Södahl
Prostěradlo Calm
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, z bio bavlny, bílé, 180x200 cm
Skladem
Poslední kousek
1 230 Kč
s kódem
1 447 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Södahl
Prostírání Vista
Bavlněné, pratelné, kostkované, 33x48 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
248 Kč
s kódem
292 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Zone
Ručník Classic
V terakotové barvě, 50x70 cm
(4)
Skladem
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Zone
Stojan na víno Rocks
Kovový, počet lahví 5
(4)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Zone
Ručník Classic
V terakotové barvě, 50x100 cm
(1)
Skladem
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Zone
Lucerna Firefly
Kovová, ø 15 cm, výška 25 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
1 274 Kč
s kódem
1 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Zone
Osuška Classic
Modrá, 70x140 cm
(95)
Skladem
Poslední kousky
594 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Zone
Stojan na víno Rocks
Kovový, počet lahví 3
(1)
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Povlak na polštář Easter
Na zip, s velikonočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Povlak na polštář Easter
Na zip, s velikonočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Povlak na polštář Easter
Na zip, s velikonočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Ergonomický polštář
S výplní z paměťové pěny, černý, 35x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Ergonomický polštář
S výplní z paměťové pěny, černý, 35x45 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Ergonomický polštář
S výplní z paměťové pěny, černý, 42x54 cm
Skladem
Poslední kousky
900 Kč
s kódem
1 059 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Ergonomický polštář Bagel
S výplní z paměťové pěny, černý, ø 44 cm
Skladem
Poslední kousky
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Frozen
Fleecový, modrý, 35x35 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
248 Kč
s kódem
292 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Frozen
Do postýlky, oboustranné, na zip, bavlněné, 100x135 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
381 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení se svítícím efektem Star Wars
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, černobílé, bavlněné, 140x200 cm
(6)
Skladem
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Frozen
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, modré, bavlněné, 140x200 cm
(19)
Skladem
869 Kč
s kódem
1 022 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Botany 2
2 ks, lněné, s květinovými vzory, 40x40 cm
Skladem
Poslední kousek
467 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
275 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Ručník Natural Fine Waffle
Vaflový, lněný, v přírodní barvě, 45x65 cm
(3)
Doručíme od 18. 11. 2026
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Osuška Natural Fine Waffle
Vaflová, lněná, v přírodní barvě, 100x140 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 334 Kč
s kódem
1 569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Prostírání Botany 2
Lněné, pratelné, s květinovým vzorem, 35x45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Běhoun na stůl Botany 2 Lightweight
Lněný, s květinovým vzorem, 40x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Kuchyňská rukavice Natural
Lněná, v přírodní barvě, 14x29 cm
Skladem
Poslední kousek
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Kuchyňská rukavice Forest Green
Lněná, tmavě zelená, 14x29 cm
Doručíme od 18. 11. 2026
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Běhoun na stůl White Botany
Lněný, s květinovým vzorem, 40x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
841 Kč
s kódem
989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Utěrky v sadě Undyed
2 ks, lněné, bílé, 26x26 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
230 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Kuchyňská rukavice Thin Black Stripes
Lněná, bílá/šedá, 14x29 cm
Doručíme od 18. 11. 2026
518 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Utěrka Lotus
Lněná, zelená, 45x65 cm
Doručíme od 18. 11. 2026
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Osuška Natural Fine Waffle
Vaflová, lněná, v přírodní barvě, 75x125 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Povlak na polštář White Botany
Lněný, na zip, s květinovým vzorem, 40x40 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
552 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Povlak na polštář White Botany
Lněný, na zip, s květinovým vzorem, 40x40 cm
(5)
Doručíme od 18. 11. 2026
730 Kč
s kódem
859 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Orion
Nůž
Kuchařský, z damaškové oceli, délka čepele 20 cm, rukojeť: dřevo
(2)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Orion
Nůž
Santoku, z damaškové oceli, délka čepele 17,5 cm, rukojeť: dřevo
(4)
Skladem
Poslední kousky
892 Kč
s kódem
1 049 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Orion
Nádoba na nápoje Citrus
5,4 l
(22)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Orion
Nůž
Plátkovací, z damaškové oceli, délka čepele 15,5 cm, rukojeť: dřevo
(6)
Skladem
Poslední kousky
594 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Angelia
Napínací, na dvoulůžko, mušelínové, khaki, 160x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 206 Kč
s kódem
1 419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ručník Tendresse
Froté, bavlněný, tmavě šedý, 50x90 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
161 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Jersy
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, bílé, 90x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
339 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Angelia
Na dvoulůžko/prodloužené, na patentku, mušelínové, růžové, 260x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 521 Kč
s kódem
1 789 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
1
...
146
147
148
...
240
Načíst další