Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 545 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Ego Dekor
Umělá květina Protea
Ø 9,5 cm, výška 43 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
259 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Esschert Design
Rozprašovač
Kovový, 315 ml
(9)
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Esschert Design
Rozprašovač
Kovový, 315 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Esschert Design
Deka
Zelená, 130x180 cm
Skladem
Poslední kousky
549 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Zavlažovací koule
Skleněná, 197 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
225 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Stojan na květiny
Kovový, 22x24,5 cm, výška 117 cm
Skladem
Poslední kousky
1 129 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Stojan na květiny
Bambusový, ø 25 cm, výška 19,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
599 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Stojan na květiny
Bambusový, 56x47,5 cm
Skladem
Poslední kousek
1 499 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Stojan na květiny
Kovový, 35x23,5 cm, výška 57 cm
Skladem
Poslední kousky
1 409 Kč
Do košíku
Do košíku
ONA
Hrnek Lou
280 ml, kameninový, šedý
Skladem
219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
ONA
Hrnek Mae
370 ml, z kostního porcelánu, světle zelený
(1)
Skladem
Poslední kousky
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
ONA
Hrnek Coco
470 ml, z kostního porcelánu, tmavě hnědý
(2)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
ONA
Hrnek Mae
370 ml, z kostního porcelánu, oranžový
(1)
Skladem
Poslední kousky
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
sada 2 ks
ONA
Sklenice v sadě Cruse
2 ks, 370 ml, z borosilikátového skla
(2)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
260 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
ONA
Hrnek Mae
370 ml, z kostního porcelánu, fialový
(6)
Skladem
Poslední kousky
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
ONA
Hrnek Mae
370 ml, z kostního porcelánu, zelený
(6)
Skladem
Poslední kousky
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
ONA
Hrnek Coco
470 ml, z kostního porcelánu, světle modrý
(1)
Skladem
Poslední kousek
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
ONA
Hrnek Gravel
350 ml, kameninový, zelený/krémový
Skladem
169 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
ONA
Hrnek Fika
330 ml, kameninový, béžový
Skladem
Poslední kousek
299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
ONA
Hrnky v sadě Liv
2 ks, 270 ml, skleněné, dvoustěnné, zelené
(2)
Skladem
Poslední kousky
649 Kč
325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
ONA
Prostírání Piff
Bavlněné, ø 35 cm
Skladem
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
ONA
Forma na pečení Duo
22,5 x 15 cm, kamenina
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
ONA
Hrnky v sadě Liv
2 ks, 270 ml, skleněné, dvoustěnné, modré
(1)
Skladem
649 Kč
325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
ONA
Hrnek Mae
370 ml, z kostního porcelánu, bílý
(6)
Skladem
Poslední kousek
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
sada 2 ks
ONA
Skleničky v sadě Bobbie
2 ks, 230 ml, na koktejly
Doručíme od 2. 11. 2026
799 Kč
400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
ONA
Hrnek Lou
280 ml, kameninový, zelený
Skladem
Poslední kousky
219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
sada 2 ks
ONA
Ručníky v sadě Pixie
2 ks, froté, bavlněné, růžové, 30x50 cm
Skladem
Poslední kousky
639 Kč
320 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 2 ks
ONA
Ručníky v sadě Pixie
2 ks, froté, bavlněné, modré, 30x50 cm
Skladem
Poslední kousky
639 Kč
320 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
ONA
Skleničky v sadě Bobbie
2 ks, 320 ml
Skladem
Poslední kousky
769 Kč
385 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
ONA
Hrnek Lou
280 ml, kameninový, fialový
Skladem
Poslední kousky
219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
ONA
Hrnek Mae
370 ml, z kostního porcelánu, tyrkysový
(1)
Skladem
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
sada 2 ks
ONA
Osušky v sadě Pixie
2 ks, froté, bavlněné, růžové, 50x100 cm
Skladem
Poslední kousky
1 259 Kč
630 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
ONA
Hrnek Duna
300 ml, kameninový, růžový
Skladem
219 Kč
Do košíku
Do košíku
ONA
Forma na pečení Duo
29,5 x 22,5 cm, kamenina
Skladem
629 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
ONA
Hrnek Coco
470 ml, z kostního porcelánu, růžový
(1)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
ONA
Hrnek Coco
470 ml, z kostního porcelánu, žlutý
(2)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
ONA
Hrnek Mae
370 ml, z kostního porcelánu, oranžový
(1)
Skladem
Poslední kousky
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
ONA
Hrnek Lou
280 ml, kameninový, oranžový
Skladem
Poslední kousek
219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
ONA
Váza Milo
Skleněná, krémová, ø 15 cm, výška 26 cm
Skladem
Poslední kousek
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
ONA
Hrnek Lou
280 ml, kameninový, modrý
Skladem
Poslední kousky
219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
ONA
Hrnek Mae
370 ml, z kostního porcelánu, světle žlutý
(6)
Skladem
Poslední kousky
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
ONA
Hrnek Lou
280 ml, kameninový, béžový
Skladem
Poslední kousky
219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Na prodejně
ONA
Hrnek Gravel
350 ml, kameninový, černý/krémový
Skladem
169 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
ONA
Sklenice v sadě Cruse
2 ks, 370 ml, z borosilikátového skla
(3)
Skladem
Poslední kousky
529 Kč
265 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
ONA
Hrnek Mae
370 ml, z kostního porcelánu, růžový
(1)
Skladem
Poslední kousky
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
sada 2 ks
ONA
Skleničky v sadě Bobbie
2 ks, 210 ml, na sekt
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
ONA
Sklenice v sadě Cruse
2 ks, 370 ml, z borosilikátového skla
(1)
Skladem
Poslední kousky
529 Kč
265 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
ONA
Prostírání Piff
Bavlněné, ø 35 cm
(1)
Skladem
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
23
24
25
...
241
Načíst další