20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 504 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
La Rochére
Sklenice Abeille
360 ml
(42)
Skladem
255 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
La Rochére
Sklenice Abeille
185 ml
(23)
Skladem
191 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
La Rochére
Sklenice Versailles
340 ml
(41)
Skladem
271 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
La Rochére
Sklenice Abeille
260 ml
(24)
Skladem
Poslední kousky
222 Kč
s kódem
278 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
La Rochére
Sklenice Abeille
260 ml
(150)
Skladem
Poslední kousky
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Objem (4)
Premium
-20 % s kódem
La Rochére
Sklenička Abeille
240 ml, na víno
(25)
Doručíme od 20. 10. 2026
237 Kč
s kódem
296 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
La Rochére
Sklenice Abeille
150 ml
(20)
Skladem
Poslední kousky
231 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
La Rochére
Sklenička Absinthe
300 ml, na víno
(46)
Skladem
Poslední kousky
287 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Gingko
Budík Wooden Cube Click
Digitální, 7x7 cm, výška 7 cm
(10)
Skladem
855 Kč
s kódem
1 069 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Premium
-20 % s kódem
Gingko
Budík Cube Click
Digitální, 7x7 cm, výška 7 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
1 079 Kč
s kódem
1 349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
Oblíbené
Markslöjd
Světelná dekorace Vikhem
Na baterky, kovová, šedá, šířka 8 cm, délka 22 cm, výška 44,5 cm
(27)
Skladem
Poslední kousky
231 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Markslöjd
Elektrický svícen Celine
Do zásuvky, dřevěný, bílý/ve zlaté barvě, šířka 5 cm, délka 46 cm, výška 28 cm
(85)
Skladem
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Santa's Christmas Presents
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, červené, s vánočním motivem, 135x200 cm
(92)
Doručíme od 3. 11. 2026
415 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
YAMAZAKI
Organizér Web
Na kabely, plastový, 15,5x40 cm, výška 14,5 cm
(98)
Skladem
1 282 Kč
s kódem
1 603 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
YAMAZAKI
Organizér Web
Na kabely, plastový, 15,5x40 cm, výška 14,5 cm
(69)
Skladem
1 082 Kč
s kódem
1 352 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Surdic
Obal na květináč Colgante
Závěsný, dřevěný, výška 65 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
767 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Surdic
Obal na květináč Colgante
Závěsný, dřevěný, výška 65 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Really Nice Things
Obraz Ride my Bike
40x60 cm, na plátně
(5)
Skladem
Poslední kousek
1 063 Kč
s kódem
1 329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Premier Housewares
Zrcadlo
S dřevěným rámem, 33x27 cm
(12)
Skladem
631 Kč
s kódem
789 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Vialli Design
Konvice na čaj Amo
1,5 l, se sítkem, skleněná, bílá
(35)
Skladem
639 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Canterbury Floral
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s puntíky/s květinovým vzorem, šedé, 230x220 cm
(21)
Skladem
Poslední kousek
863 Kč
s kódem
1 079 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Canterbury
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s puntíky/s květinovým vzorem, šedé, 200x200 cm
(145)
Doručíme od 3. 11. 2026
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Canterbury
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s puntíky/s květinovým vzorem, šedé, 135x200 cm
(234)
Doručíme od 3. 11. 2026
551 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Přehoz Canterbury
Prošívaný, šedý, 240x260 cm
(205)
Skladem
Poslední kousky
1 199 Kč
s kódem
1 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
Blomus
Hrnky v sadě Nero
2 ks, 250 ml, na cappuccino/dvoustěnné
(9)
Skladem
Poslední kousky
762 Kč
381 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Hanse Home
Dětský koberec Football
Syntetický, s nízkým vlasem, kulatý, bílý/černý, ø 150 cm
(46)
Skladem
Poslední kousek
1 383 Kč
s kódem
1 729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
Hanse Home
Dětský koberec Football
Syntetický, s nízkým vlasem, kulatý, bílý/černý, ø 100 cm
(90)
Skladem
Poslední kousky
623 Kč
s kódem
779 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
Hanse Home
Dětský hrací koberec Sweet Town
Syntetický, s nízkým vlasem, růžový, 160x240 cm
(23)
Skladem
Poslední kousek
1 495 Kč
s kódem
1 869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Hanse Home
Dětský hrací koberec Sweet Town
Syntetický, s nízkým vlasem, růžový, 90x200 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
895 Kč
s kódem
1 119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
YAMAZAKI
Zrcadlo Tosca
Kosmetické, ø 17,5 cm
(120)
Skladem
Poslední kousky
910 Kč
s kódem
1 137 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
YAMAZAKI
Organizér Tower
Kovový, 9,5x24,5 cm, výška 11 cm
(25)
Doručíme od 14. 10. 2026
868 Kč
s kódem
1 085 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Mijolnir
Přehoz Pique
Bavlněný, béžový, 220x240 cm
(234)
Skladem
1 303 Kč
s kódem
1 629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Oblíbené
LEGO®
Dětská lahev
Plastová, modrá, 500 ml
(79)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětská lahev
Plastová, červená, 500 ml
(35)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, tmavě modrý, 16,5x12 cm, výška 17 cm
(40)
Skladem
Poslední kousky
521 Kč
s kódem
651 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, červený, 16,5x12 cm, výška 17 cm
(21)
Skladem
Poslední kousek
521 Kč
s kódem
651 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Zrcadlo Clip
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 5x, ø 15 cm
(109)
Skladem
Poslední kousky
729 Kč
s kódem
911 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Ego Dekor
Nádoba na nápoje Authentic
6 l
(310)
Skladem
Poslední kousek
991 Kč
s kódem
1 239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Euromant
Deka Skyline
Červená, 140x180 cm
(10)
Skladem
Poslední kousek
1 079 Kč
s kódem
1 349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Costa Nova
Hrnek Alentejo
320 ml, keramický, tyrkysový
(41)
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Odžmolkovač Jumbo
Bílý
(571)
Skladem
Poslední kousky
303 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Wenko
Kuchyňské rukavice v sadě
2 ks, šedé, 18,5x37,5 cm, tepelná odolnost 250 °C
(781)
Skladem
569 Kč
s kódem
711 Kč bez kódu
356 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Wenko
Kuchyňské rukavice v sadě
2 ks, červené, 18,5x37,5 cm, tepelná odolnost 250 °C
(344)
Skladem
Poslední kousek
569 Kč
s kódem
711 Kč bez kódu
356 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Wenko
Kuchyňské rukavice v sadě
2 ks, černé, 18,5x37,5 cm, tepelná odolnost 250 °C
(509)
Skladem
493 Kč
s kódem
616 Kč bez kódu
308 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Stag
Na dvoulůžko/prodloužené, 3dílné, na knoflíky, oboustranné, béžové, 230x220 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
695 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Really Nice Things
Nástěnná dekorace Mapamundi
Dřevěná, výška 40 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
1 047 Kč
s kódem
1 309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětské úložné boxy v sadě
3 ks, plastové, 25x25 cm, výška 18 cm
(24)
Skladem
Poslední kousky
761 Kč
s kódem
951 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, oranžový, 25x25 cm, výška 18 cm
(36)
Skladem
Poslední kousky
537 Kč
s kódem
671 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
Na prodejně
1
...
236
237
238
239
240
Načíst další