20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 504 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Mijolnir
Set přehozu a povlaku na polštář Care
Prošívaný, růžový/béžový, 160x220 cm
(22)
Skladem
Poslední kousky
951 Kč
s kódem
1 189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Oblíbené
Star Trading
Světelný řetěz Glow
Bílý, plastový, LED, na baterky, s časovačem, délka 100 cm
(48)
Skladem
194 Kč
s kódem
243 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Star Trading
Lampion Lampion
Fialový, látkový/plastový
(11)
Skladem
Poslední kousky
255 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Star Trading
Světelný řetěz Globus
Bílý, plastový, LED, solární, IP44, délka 500 cm
(31)
Skladem
695 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Star Trading
Lampion Lampion
Červený, látkový/plastový
(8)
Skladem
247 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Star Trading
Světelný řetěz Festival
Látkový, LED, solární, IP44, délka 270 cm
(57)
Skladem
Poslední kousky
367 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Star Trading
Světelný řetěz Festival
Bílý, látkový, LED, solární, IP44, délka 270 cm
(92)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Remember
Hlavolam Sudoku
Dřevěný/plastový/kartonový
(6)
Skladem
Poslední kousky
1 575 Kč
s kódem
1 969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Foutastic
Osušky v sadě Rainbow
4 ks, froté, bavlněné, modré, 70x140 cm
(155)
Skladem
Poslední kousek
1 295 Kč
s kódem
1 619 Kč bez kódu
405 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Foutastic
Osušky v sadě Rainbow
4 ks, froté, bavlněné, žluté/oranžové, 70x140 cm
(91)
Skladem
Poslední kousky
1 295 Kč
s kódem
1 619 Kč bez kódu
405 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Pěstírna
34x34 cm, výška 45 cm
(59)
Doručíme od 20. 10. 2026
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Zahradní stolička
Zelená/hnědá, výška 40 cm
(51)
Skladem
677 Kč
s kódem
846 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Metaltex
Regál na víno Chianti
Kovový, šedý, počet lahví 30, šedý, šířka 50 cm, výška 68 cm, hloubka 26 cm
(102)
Skladem
440 Kč
s kódem
550 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
La Rochére
Sklenice Abeille
310 ml
(66)
Skladem
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódem
sada 10 ks
Oblíbené
Foutastic
Ručníky v sadě Rainbow
10 ks, froté, bavlněné, 30x50 cm
(64)
Skladem
Poslední kousky
583 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
73 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Native Natural
Dekorační polštář Merino
Vlněný, bílý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(17)
Doručíme od 22. 10. 2026
599 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Native Natural
Deka Merino
Vlněná, béžová, 130x170 cm
(53)
Skladem
Poslední kousek
1 599 Kč
s kódem
1 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Mijolnir
Přehoz Atlantis
Prošívaný, bílý, 200x220 cm
(755)
Skladem
Poslední kousky
1 303 Kč
s kódem
1 629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Emile Henry
Forma na koláč
ø 29 cm, keramika
(23)
Skladem
Poslední kousky
844 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Emile Henry
Forma na koláč
ø 29 cm, keramika
(45)
Skladem
721 Kč
s kódem
901 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Foutastic
Ručníky v sadě Rainbow
4 ks, froté, bavlněné, žluté/oranžové, 50x90 cm
(152)
Doručíme od 3. 11. 2026
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
170 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Foutastic
Osušky v sadě Rainbow
4 ks, froté, bavlněné, fialové, 70x140 cm
(93)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 295 Kč
s kódem
1 619 Kč bez kódu
405 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Foutastic
Osušky v sadě Rainbow
4 ks, froté, bavlněné, hnědé/béžové, 70x140 cm
(225)
Doručíme od 3. 11. 2026
914 Kč
s kódem
1 142 Kč bez kódu
286 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódem
Gingko
Budík Brick Click
Digitální, 4,5x15 cm, výška 10 cm
(20)
Skladem
Poslední kousky
1 287 Kč
s kódem
1 609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Ambiance
Dětská samolepka Giant World Map
Na zeď, 120x150 cm
(261)
Skladem
Poslední kousek
631 Kč
s kódem
789 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Markslöjd
Světelný řetěz Lillan
Žlutý, kovový, LED, délka 210 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Markslöjd
Elektrický svícen Celine
Do zásuvky, dřevěný, červený/ve zlaté barvě, šířka 5 cm, délka 46 cm, výška 28 cm
(31)
Skladem
Poslední kousek
631 Kč
s kódem
789 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Solvalla
Do zásuvky, závěsná, papírová, bílá, ø 100 cm, šířka 25 cm
(3)
Skladem
583 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Solvalla
Do zásuvky, závěsná, papírová, bílá, ø 75 cm, šířka 22 cm
(13)
Skladem
663 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
Oblíbené
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Solvalla
Do zásuvky, závěsná, papírová, bílá, ø 45 cm, šířka 21 cm
(54)
Skladem
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
Star Trading
Světelná dekorace Ulm
Na baterky, stolní , dřevěná, bílá, šířka 43 cm, délka 5 cm, výška 27 cm
(19)
Skladem
927 Kč
s kódem
1 159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Vira
Závěsná, papírová, bílá, ø 60 cm, šířka 16 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
599 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Foutastic
Ručníky v sadě Rainbow
4 ks, froté, bavlněné, zelené, 50x90 cm
(200)
Skladem
Poslední kousky
647 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
202 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Foutastic
Ručníky v sadě Rainbow
4 ks, froté, bavlněné, hnědé/béžové, 50x90 cm
(398)
Skladem
562 Kč
s kódem
702 Kč bez kódu
176 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Foutastic
Ručníky v sadě Rainbow
4 ks, froté, bavlněné, modré, 50x90 cm
(292)
Doručíme od 3. 11. 2026
623 Kč
s kódem
779 Kč bez kódu
195 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Foutastic
Ručníky v sadě Rainbow
4 ks, froté, bavlněné, 50x90 cm
(117)
Skladem
Poslední kousky
632 Kč
s kódem
790 Kč bez kódu
198 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Oblíbené
Mijolnir
Přehoz Urla
Prošívaný, béžový, 200x220 cm
(157)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 359 Kč
s kódem
1 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Mijolnir
Set přehozu a povlaku na polštář Care
Prošívaný, růžový/béžový, 200x220 cm
(310)
Skladem
Poslední kousky
1 039 Kč
s kódem
1 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Mijolnir
Přehoz Birdcage
Prošívaný, v mentolové barvě, 160x220 cm
(17)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 023 Kč
s kódem
1 279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Kilner
Nádoba na nápoje
5 l
(49)
Skladem
819 Kč
s kódem
1 024 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Ambiance
Dětská samolepka Jumping Sheep
Svítící, na zeď, 55x10 cm
(22)
Skladem
Poslední kousek
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Vialli Design
Hrnek Amo
220 ml, skleněný, na cappuccino/dvoustěnný
(434)
Skladem
210 Kč
s kódem
263 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Zrcadlo Lumi
Kosmetické, s osvětlením/zvětšovací, zvětšení 5x, ø 13,5 cm
(68)
Skladem
Poslední kousky
1 239 Kč
s kódem
1 549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér Femme
Na kosmetiku, z plexiskla, 22,5x12,5 cm, výška 8 cm
(467)
Skladem
Poslední kousek
280 Kč
s kódem
350 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér
Na kosmetiku/otočný, z plexiskla, ø 11,5 cm, výška 17,5 cm
(588)
Skladem
322 Kč
s kódem
403 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Zone
Osuška Classic
Tmavě modrá, 70x140 cm
(14)
Skladem
Poslední kousky
554 Kč
s kódem
692 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
-20 % s kódem
Euromant
Deka Skyline
Světle hnědá, 140x180 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 063 Kč
s kódem
1 329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Mijolnir
Přehoz Pique
Bavlněný, bílý, 220x240 cm
(616)
Skladem
Poslední kousky
1 071 Kč
s kódem
1 339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
1
...
236
237
238
239
240
Načíst další