Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 437 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Ladelle
Lahev Eco
1 l, cestovní, z nerezové oceli, modrá
(2)
Skladem
Poslední kousek
543 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
sada 4 ks
Ladelle
Skleničky v sadě Stripe
4 ks, 350 ml, na víno
Skladem
960 Kč
s kódem
1 129 Kč bez kódu
282 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, v terakotové barvě, 30x30 cm
(3)
Skladem
149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Zone
Podsedák Disc
Venkovní, 33x33 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
713 Kč
s kódem
839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, modrý, 30x30 cm
(3)
Skladem
149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Premium
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, oranžový, 50x100 cm
(542)
Skladem
267 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (4)
Premium
-15 % s kódem
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, oranžový, 50x70 cm
(542)
Skladem
Poslední kousky
266 Kč
s kódem
313 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
Na prodejně
Premium
Zone
Ručník Time
Froté, bavlněný, světle šedý, 30x30 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, oranžový, 30x30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
133 Kč
s kódem
156 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Zone
Osuška Classic
Froté, bavlněná, oranžová, 70x140 cm
(542)
Skladem
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (4)
Premium
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, taupe, 30x30 cm
(542)
Skladem
Poslední kousky
149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
Premium
-15 % s kódem
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, krémový, 50x100 cm
(3)
Skladem
271 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (4)
Premium
-15 % s kódem
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, khaki, 30x30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
133 Kč
s kódem
156 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
Premium
-15 % s kódem
Zone
Ručník Time
Froté, bavlněný, bílý, 30x30 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
144 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Zone
Osuška Classic
Froté, bavlněná, krémová, 70x140 cm
(542)
Skladem
594 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (4)
Premium
-15 % s kódem
Zone
Podsedák Disc
Venkovní, 33x33 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
713 Kč
s kódem
839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, krémový, 30x30 cm
(1)
Skladem
144 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
Premium
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, šalvějově zelený, 30x30 cm
(4)
Doručíme od 23. 10. 2026
149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, krémový, 50x70 cm
(542)
Skladem
Poslední kousek
271 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
Premium
-15 % s kódem
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, khaki, 50x70 cm
(542)
Skladem
266 Kč
s kódem
313 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
Premium
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, světle červený, 50x100 cm
(542)
Skladem
285 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
Premium
Zone
Ručník Time
Froté, bavlněný, šedobéžový, 30x30 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
136 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, taupe, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
266 Kč
s kódem
313 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
Premium
-15 % s kódem
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, šalvějově zelený, 50x70 cm
(542)
Doručíme od 23. 10. 2026
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Povlak na polštář Shadow
Bavlněný, na zip, s abstraktním vzorem, 50x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
926 Kč
s kódem
1 089 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Povlak na polštář Figura
Bavlněný, na zip, s abstraktním vzorem, 40x60 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
926 Kč
s kódem
1 089 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Ručník Soft
Froté, z bio bavlny, tmavě modrý/šedý, 50x90 cm
(2)
Doručíme od 29. 10. 2026
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Ručník Soft
Froté, z bio bavlny, tmavě zelený/modrý, 50x90 cm
(2)
Skladem
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Povlak na polštář Figura
Bavlněný, na zip, s abstraktním vzorem, 50x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
926 Kč
s kódem
1 089 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Povlak na polštář Figura
Bavlněný, na zip, s abstraktním vzorem, 50x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
926 Kč
s kódem
1 089 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Osuška Soft
Froté, z bio bavlny, tmavě modrá/šedá, 70x133 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
917 Kč
s kódem
1 079 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Povlak na polštář Shadow
Bavlněný, na zip, s abstraktním vzorem, 40x60 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
926 Kč
s kódem
1 089 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Osuška Soft
Froté, z bio bavlny, tmavě zelená/modrá, 70x133 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
917 Kč
s kódem
1 079 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Olejová lampa Aura
Skleněná, ø 9,5 cm, výška 10 cm
(3)
Skladem
518 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Povlak na polštář Shadow
Bavlněný, na zip, s abstraktním vzorem, 40x60 cm
(1)
Skladem
926 Kč
s kódem
1 089 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ručníky v sadě Soft
2 ks, froté, z bio bavlny, hnědé, 40x55 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
335 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Ručník Soft
Froté, z bio bavlny, hnědý, 50x90 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ručníky v sadě Soft
2 ks, froté, z bio bavlny, tmavě modré/šedé, 40x55 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
335 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Olejová lampa Aura
Skleněná, ø 10,5 cm, výška 11 cm
(2)
Skladem
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Olejová lampa Aura
Skleněná, ø 10,5 cm, výška 6 cm
(1)
Skladem
518 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ručníky v sadě Soft
2 ks, froté, z bio bavlny, tmavě zelené/modré, 40x55 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
335 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
House Nordic
Dekorační polštář Galena
Z umělé kožešiny, krémový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
House Nordic
Dekorační polštář Santos
Z recyklované bavlny, tmavě modrý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 4 ks
House Nordic
Prostírání v sadě Bombay
4 ks, z juty, 35x45 cm
(12)
Skladem
506 Kč
s kódem
595 Kč bez kódu
149 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
House Nordic
Deka Izmir
Z recyklované bavlny, modrá, 130x180 cm
Skladem
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
House Nordic
Deka Galena
Z umělé kožešiny, šedá/béžová, 130x180 cm
Skladem
Poslední kousek
1 546 Kč
s kódem
1 819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
House Nordic
Dekorační polštář Tavira
Z materiálu bouclé, světle hnědý, se snímatelným potahem, 45x60 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
s kódem
611 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
House Nordic
Umělá rostlina Fig
40x40 cm, výška 60 cm
Skladem
Poslední kousky
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
...
83
84
85
...
239
Načíst další