Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 514 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Bigso
Organizér Paulina Paper Laminate A4
Na dokumenty, kartonový, 23x31,5 cm, výška 1,5 cm
(2)
Skladem
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Bigso
Organizér Elisa Canvas Paper Laminate
Na psací potřeby, kartonový, 12,5x33 cm, výška 12,5 cm
(6)
Skladem
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Bigso
Organizér Paulina Restore Paper Laminate A4
Na dokumenty, kartonový, 23x31,5 cm, výška 1,5 cm
(1)
Skladem
279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Bigso
Organizér Estelle Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 25x11,5 cm, výška 32,5 cm
(4)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Bigso
Organizér Paulina Paper Laminate A4
Na dokumenty, kartonový, 23x31,5 cm, výška 1,5 cm
(12)
Skladem
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Bigso
Organizér Oskar Restore Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 26x35 cm, výška 8,5 cm
(45)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
douceur d'intérieur
Ubrus Garden
Omyvatelný, z PVC, bílý, ø 180 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
322 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
douceur d'intérieur
Ubrus Persane
Omyvatelný, z PVC, patchwork, šedý, 140x240 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
douceur d'intérieur
Kuchyňská rukavice Cuistot
Bavlněná, béžová, 14,5x24,5 cm, tepelná odolnost 250 °C
(9)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Ubrus Persane
Omyvatelný, z PVC, patchwork, šedý, ø 160 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
436 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Premium
Södahl
Ručník Comfort
Froté, bavlněný, světle šedý, 30x30 cm
(70)
Skladem
136 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Södahl
Ručník Comfort
Froté, bavlněný, tmavě šedý, 30x30 cm
(70)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Premium
Södahl
Kuchyňská rukavice Line
Bavlněná, zelená, 14x21 cm
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Södahl
Ručník Comfort
Froté, bavlněný, tmavě modrý, 40x60 cm
(70)
Skladem
Poslední kousky
292 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Södahl
Ručník Comfort
Froté, bavlněný, hnědý, 30x30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
136 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Södahl
Ručník Comfort
Froté, bavlněný, béžový, 30x30 cm
(1)
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
sada 2 ks
Södahl
Utěrky v sadě Blocks
2 ks, bavlněné, růžové/hnědé, 50x70 cm
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Södahl
Ručník Comfort
Froté, bavlněný, tmavě šedý, 50x100 cm
(70)
Skladem
389 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
sada 2 ks
Södahl
Chňapky v sadě Line
2 ks, bavlněné, zelené, 20x20 cm
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
Södahl
Chňapky v sadě Line
2 ks, bavlněné, modré, 20x20 cm
Skladem
449 Kč
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
Södahl
Ubrousky v sadě Bistro
2 ks, textilní, s nápisem, 40x40 cm
Skladem
Poslední kousek
299 Kč
150 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Södahl
Utěrky v sadě Blocks
2 ks, bavlněné, žluté/šedé, 50x70 cm
Skladem
Poslední kousek
409 Kč
205 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
Södahl
Ubrousky v sadě Bistro
2 ks, textilní, s nápisem, 40x40 cm
Skladem
Poslední kousky
299 Kč
150 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomsterbergs
Forma na pečení Dome Latte
28 x 14 cm, silikon
Skladem
Poslední kousek
471 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Zone
Koupelnový organizér Sensu
Na vatové tampony, kameninový, béžový, ø 6,5 cm, výška 9 cm
(1)
Skladem
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
Premium
Zone
Koupelnový organizér Sensu
Na vatové tampony, kameninový, béžový, ø 10 cm, výška 7,5 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
474 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
Premium
Zone
Koupelnový organizér Sensu
Na vatové tampony, kameninový, černý, ø 6,5 cm, výška 9 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Alnäs
Bílá, papírová, do zásuvky, ø55x13 cm
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Irma
Bílá, papírová, do zásuvky, ø75x18 cm
Skladem
409 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Světelná dekorace Lively
Bílá, papírová, do zásuvky, ø45x14 cm
Skladem
500 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Světelná dekorace Saturnus
Bílá, papírová, do zásuvky, ø45x45 cm
(5)
Skladem
370 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Cooksmart ®
Kasička Forest Fable
Skleněná, ø 7 cm, výška 13 cm
(5)
Skladem
169 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Cooksmart ®
Kasička Coastal Birds
Skleněná, ø 7 cm, výška 13 cm
(2)
Skladem
159 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Hen House
3 ks, bavlněné, šedé/hnědé, 45x65 cm
(12)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 2 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Kuchyňské rukavice v sadě Forest Fable
2 ks, bavlněné, hnědé/krémové, 19x37 cm, tepelná odolnost 250 °C
(20)
Skladem
359 Kč
180 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 4 ks
Cooksmart ®
Prostírání v sadě Hen House
4 ks, korková, s potiskem, 21x29 cm
(5)
Skladem
349 Kč
87 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 2 ks
Cooksmart ®
Kuchyňské rukavice v sadě Hen House
2 ks, bavlněné, šedé, 19x18 cm, tepelná odolnost 100 °C
(7)
Skladem
339 Kč
170 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Forest Fable
3 ks, bavlněné, zelené/hnědé/krémové, 45x65 cm
(7)
Skladem
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 2 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Kuchyňské rukavice v sadě Hen House
2 ks, bavlněné, šedé, 19x37 cm, tepelná odolnost 250 °C
(20)
Skladem
349 Kč
175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Cooksmart ®
Podsedák Forest Fable
Bavlněný, na zavazování, s potiskem, 36x34 cm
Skladem
489 Kč
Do košíku
Do košíku
Cooksmart ®
Utěrka s vykrajovátkem v sadě Forest Fable
2 ks, bavlněná, hnědá/krémová, 45x65 cm
(12)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 4 ks
Cooksmart ®
Prostírání v sadě Forest Fable
4 ks, korková, s potiskem, 21x29 cm
(8)
Skladem
379 Kč
95 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Cooksmart ®
Utěrka s vykrajovátkem v sadě Hen House
2 ks, bavlněná, bílá, 45x65 cm
(11)
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Cooksmart ®
Zástěra Hen House
Bavlněná, šedá
(8)
Skladem
309 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 2 ks
Cooksmart ®
Kuchyňské rukavice v sadě Forest Fable
2 ks, bavlněné, hnědé/krémové, 19x18 cm, tepelná odolnost 100 °C
(10)
Skladem
339 Kč
170 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Cooksmart ®
Zástěra Forest Fable
Bavlněná, hnědá/krémová
(7)
Skladem
319 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Quick Dry
4 ks, rychleschnoucí, bavlněné, tmavě zelené, 30x30 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
159 Kč
40 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Easy Iron
Na jednolůžko, na knoflíky, z mikrovlákna, zelené, 135x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
1
...
39
40
41
...
95
Načíst další